Спортивний масаж

Спортивний масаж - надійний лікувальний засіб для збільшення гнучкості, ресурсності і стійкості тіла на всх рівнях життєдіяльності. Спортивний масаж сприяє більш якісному та цілеспрямованому відновленню функціонального стану м'язів, суглобів, сухожиль, скомпенсованих переломів, ніж в результаті застосування прицільних технік і схожих реабілітаційних терапій.

Спортивний масаж київ з виїздом
Сеанс спортивного масажу:
ОписанняТривалістьВартість
Загальний (всього тіла) 60 хвилин, - залежить як тіло перебудовується і реагує на сеанс. 950 гривень.

  

Тренувальний масаж в Києві застосовується для поліпшення працездатності спортсмена, його адаптації, активізації енергії та відновлювальних функцій.

Спортивний масаж вдома Київ є незамінним засобом в якості підготовки до виснажливого тренування або змагання, як безпосередньо перед тренуванням (змаганням), так і після, але вже як ефективно відновний засіб.

Величезне значення для тренувального масажу грає і правильно підібране навантаження, яке впливає на різні рівні м'язів і суглобів у всіх видах спортивних тренувань.

Правильно підібрана методика спортивних тренувань, яка включає і спортивний масаж спини Київ, сприяє не тільки профілактиці та лікуванню величезної кількості травм і патологічних розтягувань, але і порушень з хронічними наслідками, що відносяться до перевантажень і контрактур.

Результати від застосування спортивного масажу:

 • стимулює функції внутрішніх органів;
 • поліпшення лімфотоку та очищенню від токсинів;
 • покращує м'язову систему та її переадаптацію;
 • усунення контрактури і тугоподвижності в суглобах, сухожиллях;
 • відновлює характерні рухи для хребетних сегментів, виправляє їх асиметрію та фіксацію;
 • усунення ендокринних, обмінних та травневих порушень;
 • алергічні симптоми, хвороби органів дихання;
 • відновлення нервових і психічних порушень;
 • відновлення мікроциркуляції в органах і тканинах;
 • покращення регенерації, усунення психічних і фізичних напружень;
 • усунення порушених функцій внутрішніх органів і систем;
 • уповільнення процесів старіння, відновлюванність внурішніх ресурсів;
 • хвороби дітей та матерів.

При призначенні енергійного масажу для спортсменів слід завжди враховувати домінантні хронічні захворювання, гостроту і тяжкість функціональних порушень, а також загальний стан пацієнта і його інертність.
Одним з важливих моментів індивідуального підходу витягнення і звільнення хребетного стовпа від статичних навантажень і фіксацій, є знаходження ключового порушення, в результаті якого організм прийняв на себе цей негативний патерн в сегменті з найменшим до цього порушення опором. З огляду на це масаж для спортсменів, як і тайський масаж вдома, слід виконувати в полегшених функціональних положеннях, при яких тіло набуває ресурсність виявити значуще порушення, максимально впливаюче на зону з підвищеною больовою чутливістю. При таких положеннях також знижується компенсаційна напруженість м'язів, структура звільнюється від статичних навантажень і інертності, що дозволяє вільно виконувати рухи певними важелями в тілі, не зачіпаючи структур, що знаходяться поблизу від них, і тим самим, не спотворюючи проведення тренувальних маніпуляцій.

Завдання спортивного енерічного масажу в загальному та при порушеннях опорно-рухового апарату і остеохондрозі хребта зокрема, можна сформулювати наступним чином. По-перше: підвищити температуру в глибоких м'язових шарах за рахунок ритмічних точних маніпуляцій, поліпшити якість кровотоку і лімфообігу, надати знеболюючу і розсмоктуючу дію для відновлення правильної іннервації, сприяти глибокому відновленню функції патологічної ділянки для тіла. По-друге: знизити тонус напружених м'язів спини для перебудови вторинних сегментів безпосередньо пов'язаних з ними; потім збільшити силу тих м'язів, які втратили свою функцію для оптимального балансування тіла і природного вибудовування центру ваги в потрібному векторі; дати системі перерву для вибудовування фізіологічних пріоритетів і відновлення пригноблених ресурсів.

При енергійних масажних маніпуляціях важливо враховувати індивідуальну тривалість сеансу, його переносимість, реакцію системи на вплив, а також більш тонкий підбір необхідних параметрів після адаптації організму. У гострий період і при посиленні больової чутливості рекомендується щадний режим виконання маніпуляцій і тренувальних навантажень на сегменти, які вибудовують центр ваги тіла. В період функціонального одужання з метою зміцнення м'язового апарату і балансування системи, призначають більш енергійні масажні маніпуляції на вторинні структури і більш прицільні тонкі методики на значущі першопричини захворювання.

Нерухомість в суглобах через болі і контрактури типова для суглобової атаки ревматизму, нападу подагри і тривалого перевантаження; але при своєчасному використанні спортивний масаж вдома Київ, ці порушення легко піддаються лікуванню і цілеспрямованій перебудові патологічних структур. У гострий період захворювання доцільно щадити травмований орган, дотримуватися постільного або полупостільного режиму. Тому спортивні маніпуляції вдома в Києві, в цьому випадку носять характер гігієнічних і підготовчих процедур. Тоді в комплекс масажу для спортсменів, також як і в дитячий масаж в домашніх умовах, включаються найбільш прості маніпуляції, що виконуються без зусиль, з обмеженою амплітудою руху в суглобах, фіксованій кінцівці і хребетному стовпі. По мірі стиханню болю обсяг рухів збільшується за рахунок введення вправ з більшою амплітудою рухів, концентрації та енергічним м'язовим напруженням.

Замовляйте цю цілющу процедуру для своїх м'язів і суглобів за вищевказаним телефоном в зручний для Вас час. Адже вона є, при правильному розумінні і підході, альтернативою виснажливим тренуванням у спортивному залі та фітнес центрі. І дасть Вам надхнення і новий подих у подоланні труднощів, на які раніше не вистачало ресурсів!

Також можливий виклик спортивного масажиста додому!