Спортивний масаж

Спортивний масаж - надійний і допоміжний лікувальний засіб для збільшення гнучкості і стійкості тіла. Завдяки використанню спортивного масажу мені вдається набагато швидше відновити функціональний стан м'язів, суглобів, сухожиль і емоційний стан пацієнта, ніж в результаті застосування інших видів масажу.

Спортивний масаж київ з виїздом
Спортивний масаж:
ОписанняТривалістьВартість
Загальний (всього тіла) 60 хвилин. 800 гривень.

  

Тренувальний масаж в Києві я застосовую для поліпшення працездатності спортсменів та активізації відновлювальних функцій.

Спортивний масаж вдома Київ є незамінним засобом в якості підготовки до виснажливого тренування або змагання, як безпосередньо перед тренуванням (змаганням), так і після, але вже як ефективно відновний засіб.

Величезне значення для тренувального масажу грає і правильно підібране навантаження, яке впливає на різні рівні м'язів і суглобів у всіх видах спортивних тренувань.

Правильно підібрана методика спортивних тренувань, яка включає і спортивний масаж спини Київ, сприяє не тільки профілактиці та лікуванню величезної кількості травм і патологічних розтягувань, але і порушень, що відносяться до перевантажень і контрактурам.

Результати від застосування спортивного масажу:

 • стимулює функції внутрішніх органів;
 • поліпшення лімфотоку;
 • покращує м'язову систему;
 • усунення контрактури і тугоподвижності в суглобах;
 • відновлює характерні рухи для хребетних сегментів, а виправляє їх викривлення;
 • ендокринні та обмінні хвороби;
 • порушення алергічного типу та хвороби органів дихання;
 • відновлення нервових і психічних порушень;
 • відновлення мікроциркуляції в органах і тканинах;
 • усунення психічних і фізичних напружень;
 • усунення порушених функцій внутрішніх органів і систем;
 • уповільнення процесів старіння.

При призначенні спортивного масажу я завжди враховую гостроту і тяжкість функціональних порушень, а також загальний стан пацієнта.
Одним з важливих моментів мого лікування є витягування і звільнення хребетного стовпа від статичних навантажень. З огляду на це, тайський масаж вдома, я намагаюся виконувати в полегшених вихідних положеннях: лежачи на спині, на боці, на животі. При таких положеннях знижується напруга м'язів спини, хребетний стовп звільняється від статичних навантажень, що дозволяє вільно виконувати рухи тулубом.

Задачі спортивного масажу при остеохондрозі хребетного стовпа можна сформулювати наступним чином.По-перше, підвищити температуру в глибоких м'язових шарах, покращити крово-і лімфообіг, надати знеболюючу і розсмоктуючу дію, сприяти якнайшвидшому відновленню функції цієї ділянки тіла.По-друге, знизити тонус напружених м'язів спини, збільшити силу тих м'язів, які втратили свою функцію в результаті захворювання.
Важливою особливістю енергійної масажної процедури при остеохондрозі хребта є те, як довго триває сеанс. У гострий період і при болі рекомендується щадний режим виконання маніпуляцій. В період функціонального одужання з метою зміцнення м'язового апарату, здатного підтримувати спину у вертикальному положенні тривалий час, призначають більш сильні маніпуляції.

Непорушність в суглобах через біль, типова для суглобової атаки ревматизму, нападу подагри; але при частому використанні такої процедури, як спортивний масаж в домашніх умовах Київ, ці патології легко піддаються лікуванню.

У гострий період захворювання доцільно щадити травмований орган, дотримуватися постільного або напівпостільного режиму. Спортивні маніпуляції вдома  Київ, при цьому, носять характер гігієнічних. В комплекс цієї процедури, також як і в дитячий масаж в домашніх умовах, включаю найбільш прості маніпуляції, що виконуються без зусиль, з обмеженою амплітудою руху в суглобах, кінцівках і хребетному стовпі. У міру стиханню болю обсяг рухів збільшую за рахунок введення вправ з великим м'язовим напруженням.

Замовляйте цю цілющу процедуру для своїх м'язів і суглобів за вищевказаним телефоном, яка є, при правильному розумінні і підході, альтернативою виснажливим тренуванням у спортивному залі!

Можливий виклик масажиста додому!