Юмейхо-терапія

Юмейхо терапія - являє собою методологію аюрведичного впливу на ключові порушення, що складаються з послідовності різноманітних прийомів, які коригують і відновлюють не тільки опорно-руховий апарат, а й всі системи організму. У лікувальні сеанси обов'язково включаю сукупність ізометрических маніпуляцій і прицільної порівневої юмейхо-корекції, з основною увагою спрямованою на відновлення деструктивних хребетних сегментів, тазового корсета, нервових і судинних сплетінь.Юмейхо-терапія вдома київ

Юмейхо-терапія:
ОписанняТривалістьВартість
Повний сеанс 1 година 1900 гривень.

 

Спочатку, на всіх етапах професійного лікування юмейхо-терапією, має бути присутня грамотна пальпаторна і візуальна діагностика по визначенню значущого порушення, і тільки тоді цілеспрямована і локальна корекція даного порушення, з подальшою перевіркою результатів впливів. Тільки з таким якісним підходом до цієї аюрведичної японської терапії, будуть довгоочікувані плоди від нашого дорогоцінного і нічим незамінного здоров'я.

При слідуванні вищепереліченим аспектам, цей метод буде сприяти ефективному відновленню організму від тілесних блоків, затискань, психічних і нервових перенапруг, спайок, родових і дитячих порушень. Покращаться функції внутрішніх органів, м'язів, сухожиль, черепно-мозкових нервів, судин і артерій, а значить, прийде в здоровий стан вся структура нашого тіла на всіх існуючих рівнях людського існування. Також даний метод активізує біологічно активні точки в порушених сегментах, благотворно впливає на загальне самопочуття і працездатність, стимулює процеси омолоджування, реорганізації та балансування організму людини.

"Юмейхо терапія призводить до послідовної і поетапної стабілізації фізіологічного стану тканин, їх функцій і нервових взаємозв'язків, відновлюючи порушену роботу дихальної, ендокринної, гормональної системи і всіх структур нашого тіла. Також сповільнюються процеси старіння, проходять генетичні порушення пов'язані з астмою, підвищеною реакцією на холод і до різних простудних і вірусними захворювань. " (Japan Times, 24.10.1988).

При правильному виконанні Юмейхо масажу, також як і при остеопатичне лікування вдома, покращиться периферійний кровообіг, усунуться головні болі, відновиться чутливість і вільний рух патологічних зон, а також згубні наслідки обмінних процесів. При деяких випадках пов'язаних з маленькими дітками, можливий виклик лікаря юмейхо-терапевта до Вас додому, в такі міста: Буча, Бровари, Українка, Бориспіль, Біла Церква, Васильків, Ірпінь, Вишневе!

Юмейхо терапія застосовується:

 • порушення опорно-рухової системи (остеохондроз, кіфоз (реберний горб), сколіоз, деструктивні артрити, остеоартроз);
 • порушення серцево-судинного апарата (вегето-судинні хвороби, інсульт, ішемічна хвороба, гіпертонічні та гіпотонічні проблеми та ін.);
 • використовується при витягненні і звільненні хребетного стовпа від статичних і динамічних навантажень;
 • ендокринні та обмінні хвороби (ожиріння, жовчнокам'яної і сечокам'яні захворювання, подагра, гіпо (гіпер) тіреоз, різні пухлини);
 • позитивно позначається на трофіці уражених м'язів, сприяє нормалізації обмінних процесів;
 • розлади нервових і психічних функцій (різні неврози, астеновегетативний синдром, радикуліт, ревматизм, головний біль);
 • хвороби вуха, горла, носа, очей.

В результаті проведеного аюрведичного лікування (аюрведа) - м'язи, сухожилля, кісткова система і суглоби знаходять свій гармонійний і збалансований стан, а значить, і вирівнюється природне положення центра ваги всього нашого тіла. Особливу увагу приділяю напрузі в фасціальних лініях, основним нервовим каналам і нервовим сплетінням, що дозволяє поліпшити функції внутрішніх органів, зняти з них спазми, запалення, застої і поліпшити мікроциркуляцію. Навіть таке захворювання, як хронічний холецистит, ефективно лікується японським масажем спини в Києві. Якщо, в цьому випадку до лікування, яскраво визначалася болючість області жовчного міхура, і млява іннервація діафрагмального нерву, при тиску між ніжками правого грудинно-ключично-соскоподібного м'яза, -то після процедури, - всі ці симптоми повністю усуваються і проходять безслідно.

Результати від застосування Юмейхо-масаж Київ:

 • відновлення мікроциркуляції в органах і тканинах;
 • збільшення амплітуди руху суглобів;
 • усунення психічних і фізичних напружень;
 • усунення порушених функцій внутрішніх органів і систем;
 • поліпшення працездатності і доброго настрою;
 • уповільнення процесів старіння.

Пройшовши курс японської терапії на дому Київ, або в масажному салоні, Ви, крім зняття втоми і омолодження всього організму, зможете успішно зберегти той дорогоцінний і незамінний сосуд нашого здоров'я, який був безоплатно подарований всьому земному створенню всеблагим і велелюбним нашим Творцем.

Необхідно відзначити, що лікувальна ефективність юмейхо-маніпуляцій, також як і традиційного тайського масажу, проявляється завдяки поліпшенню нервової системи, корекції положення тазового корсета і діафрагмальних зон пацієнта. За статистичними даними в київській області (Вишневе, Бровари, Буча, Біла Церква, Бориспіль, Ірпінь, Васильків), приблизно 96% людей, починаючи з дитячого віку, страждає від зміщення і деформації тазових і черепних кісток, тому вимушена необхідність курсу японського Юмейхо терапія на виїзд додому в києвімасажу Київ необхідна і доцільна практично для кожного пацієнта.

З дотриманням вище описаних етапів, сеанс у мене починається з діагностики по виявленню основної дісфункціі і лікування тієї патологічної ланки, яка є першопричиною і дає розвиток хворобі. При складних клінічних симптомах і болях,  лікар може робити виїзд додому до пацієнта.

Замовляйте чудову Юмейхо терапію вдома, або приїжджайте до нашого медичного центру. І Ви зможете відчути на собі всю ефективність і якість цілющого сеансу, не виходячи за двері свого будинку (або нашої затишної клініки)!

Додати коментар

Контакти
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380 (99) 387 70 37
Робочий час
 • Пн – Пт

  08:00 – 20:30

 • Сб

  9:00 – 19:30

 • Нд

  вихідний; залежно від складності перебігу захворювання може вестись прийом.

Місце проведення лікувальних сеансів:
 • Медичний Центр "Альтернатива", Київ, вул. Драгоманова 31б; ЛікувальнКаб Софії Русової 5Б (м. Позняки), - по парним тижням.
 • Центр Нетрадиційної Медицини, вул. Підвисоцького, 19 (м. Дружби Народів).
 • Центр Здоровʼя Мир Людини, вул. Теліги 27А (м. Дорогожичі).
© Всі права захищено
© Healthy Body. Всі права захищено.