Остеопатія Житомир

Лисак Дмитро Петрович - Кинезиотерапия, кинезиология Житомир вдомапрофесійний остеопат, кінезіотерапевт і вісцеральний терапевт. Проводить лікувальний прийом в місті Житомирі. Якщо лікар в стані зорієнтуватися на першопричину патерну порушення і сприйняти певні терапевтичні можливості, для залучення потрібних способів лікування, то відбудеться оновлення системи, перебудова і зцілення. Терапевту важливо не поспішати і не впроваджуватися в першу-ліпшу дисфункцію. Так як вона є не значуща, не інформаційна і всього-на-всього підлаштовується під ключовий центральний патерн, який найбільше хвилює систему.

Остеопатичне лікування Житомир:
Повный сеансТривалістьВартість
Дорослі 1година 1300 грн.
Немовлята, малюки залежить від реакції малюка 1200 грн.

 

Коли терапевт зачіпає певний фіксований патерн, можуть включатися безліч шарів функціонування людини. Потрібно визначити, наскільки ці фіксації охоплюють рівні фізіології і польової сфери.

Головні методики, які використовуються мною при лікуванні:

 • Остеопатія
 • Мануальна терапія та юмейхо терапія
 • Краніосакральна терапія
 • Біодинаміка
 • Вісцеральна терапія (вісцеральна хіропрактика)
 • Кинезіология, кінезітерапія
 • Міофасціальний реліз
 • Масаж для дитини, дитяча остеопатія немовлятам

У місті Житомир знаходжуся не постійно, тому як веду прийом в нашій столиці. Тому пацієнтів з житомирської області (Андрушівка, Баранівка, Бердичів, Коростишів, Коростень, Малин, Новоград-Волинський, Овруч, Олевськ, Радомишль) прошу записуватися завчасно, для того щоб зручно було призначити певний день і час проведення лікувального прийому. При певних захворюваннях лікар робить виїзд додому!

У місці тяжіння фіксованого потенціалу, утворюється фулькрум напруженого патологічного патерну. У підсумку цей негативний патерн починає концентруватися в зоні точки опори потенціалу і продовжує обмежувати вираження вільного руху, викликаючи спотворення у фізіології і польовій сфері. Плаваюче біоенергетичне поле продовжує спотворюватися щодо існуючої патології. І назад, потенціал зберігає асиметрію в певному сегменті тіла, і цим спотворюється велика область.

Після проведення грамотного і потрібного цілительственого масажу, виникне ребалансування, або холістичний шифт, система зможе розслабитися, знайде симетрію і гармонію. Тоді спійманий потенціал зможе вийти з фіксованої зони і відновитися до біодинамічної сили і зцілення.

Кожен патерн порушення містить певну кількість біоенергії, яка обезструмлює загальну біоенерготерапевтичну систему. Завдання лікаря краніосакрального терапевта в Житомирі, або народного цілителя, полягає в розкритті цього негативного патерну, для звільнення біоенерготерапевтичного потенціалу,  який прийшов до нас із-зовні. Адже він забрав частину енергії і внутрішніх ресурсів у системи і таким чином збіднив її, зробив уразливим. Завдання мануальних, вісцеральних і юмейхо терапевтів і полягає в тому, щоб знайти, зцілити і розкрити всі ці патологічні ділянки і патерни, які негативно впливають на систему. І тоді організм буде ефективно захищений і більш активно інтегрувати різні зовнішні подразники, вплив навколишнього середовища, електромагнітне випромінювання і домінантні негативні програми.

Прозорість і широке поле сприйняття дає можливість лікарю остеопату, біодинамісту, або кінезітерапевту відновитися під час сеансу і з оновленими ресурсами взятися за лікування значущого порушення. Тоді в цей момент цілитель мануальний терапевт сприйняттям спостерігає, що основна маса фасцій, тканин, рідин, потенційних сил починають тягнуться і закручуватися біля цього іннерційного паттерна порушення.

Але як показує практика, після такого міофасціального релізингу і діагностики, організм пацієнта, все-таки, може показувати периферичні і вторинні варіанти патернів порушень. Тому висока концентрація біоенерготерапевтичної уваги і об'єктивність, є необхідним моментом у вирішенні цього питання.

Лікування остеопатією і краніосакральною біодинамікою дітей, малюків, немовлят абсолютно безболісно і не вимагає певної підготовки дитини, як при звичайному масажі!

Моя компетенція дозволяє лікувати такі захворювання:

 • Деформація кісткової структури, м'язова і тканинна слабкість;
 • Атрози, артрити, ревматизм, радикуліт;
 • Викривлення хребта, грижове випинання, протрузія, остеохондроз;
 • Постійна втома, апатія, біоенерготерапевтичні стани і фобії, порушення сну;
 • Хвороби вісцеральної сфери: холецистит, різні дискінезії, панкреатит, опушення і ротація внутрішніх органів;
 • Захворювання ОДА, ССС, шлунково-кишкового тракту;
 • Психологічні, нервові розлади, фіксована роздратованість;
 • Посттравматична реабілітація, профілактика хронічних захворювань;
 • Набряклість, запалення, фіброзування;
 • Лордоз, сколіоз, кіфоз, спондилолістез;
 • Панічні страхи, перезбудження, нервозність;
 • Вегето-судинна дистонія, захворювання судин, нервові тики;
 • Компресія краніальних і вісцеральних нервів, судин, артерій;
 • Захворювання чоловічої і жіночої статевої сфери;
 • Різні немовлячі і дитячі захворювання;
 • Проблеми ембріонального характеру, внутрішньоутробні компресії, родові деформації.

 Також при лікуванні пацієнта, важливо приділяти час на розслаблення його діафрагм, зокрема грудо-черевної та краніальної зони. Цим доктор остеопат Київ, або мануальний терапевт, зменшує можливість прояву біоенерготерапевтичного рецидиву, покращує функціонування краніальних і шийних сегментів, налаштовує роботу шлунково-кишкового тракту.

Також для жителів житомирської області (Коростень, Малин, Новоград-Волинський, Овруч, Олевськ, Радомишль, Баранівка, Житомир, Бердичів, Коростишів) можливо проведення навчання по мануальній терапії, кінезіології, біодинаміці, остеопатії, масажу, краніосакральній терапії.

Нинішній біоенергетичний Міофасціальний реліз, біоенергетик Житомир вдома стан навколишнього середовища, соціальні та сімейні стосунки, змушують краніосакрального терапевта в Житомирі постійно працювати з черепної зоною. Адже який стан мозку - такий стан в руках, і яка напруга рук - така напруга і нервової системи. Тому на перший план, після детальної діагностики і виявлення першопричини захворювання, виноситься розслаблення краніальних діафрагм, поліпшення рухливості черепних кісток і розблокування фіксованих швів в первинному дихальному механізмі.

При певних випадках можливий виклик лікаря кінезотерапевта і біодинаміста додому в Житомирі!

Прошу записуватися на прийом заздалегідь, по номеру телефону вказаному у верхній частині сторінки. Завжди щиро зроблю посильну професійну допомогу в лікуванні Ваших захворювань!