Щирість та прозорість взаємовідносин на всіх стадіях лікування!

Гарантую грамотне, ефективне проведення прицільної діагностики та професійне лікування з пошуком ключової причини на всіх ланках захворювання!

Вартість лікувальних сеансів 1900грн. Для пацієнтів з обмеженим становищем - по можливості.

Остеопатія

Після детальної діагностики по визначенню стану балансу всього організму, виявлення м'язово-фасциальних обмежень і рестрикцій, положення органів і суглобів починаю лікування ключового порушення з всього ланцюжка патологічної ланки. Тому лікування пацієнтів в клініці Київ завжди індивідуальне, залежне від гостроти і перебігу хвороби, із застосуванням навичок структуральної, краніальної і вісцеральної остеопатії.

 • Тривалість: ~1 год.

Мануальна терапія

Мануальна терапія - використовується для нормалізації фізіологічних рухів в органах і тканинах безпосередньо ручним впливом на організм людини. Маніпуляціям лікаря мануального масажиста піддаються органи, які мають властивість рухатись фізіологічно. Мануальна терапія ставить перед собою мету відновити порушені міжхребетні диски, а це, в свою чергу, нормалізує патологічні системи і функції, а, значить, і усуне больовий дискомфорт.

 • Тривалість: ~1 год.

Вісцеральна хіропрактика

Вісцеральна хіропрактика (професора А.Т. Огулова, походить від слів: вісцеро - внутрішній, хиро - рука і практика - дія) - вплив на внутрішні органи певними техніками масажу для досягнення коректної їх функціональності і правильного розташування, а також поліпшення струму рідин поблизу них. Завдяки масаж спини Київ і таким вище описанним діям вісцеральної хіропрактикі проходять обмінні і ендокринні порушення, і відновлюється робота внутрішніх систем організму.

 • Тривалість: ~1 год.

Лікувальний масаж

Лікувальний масаж знаходить широке застосування як масаж в домашніх умовах Київ, так і в медичних організаціях (клініка масажу центр) в комплексі з медикаментозним впливом. Він використовується не тільки для усунення порушень опорно-рухового апарату, але і для різних внутрішніх систем організму при їх патології та травмах. Так як іннервація внутрішніх органів, частин тіла і систем організму походить від спинного і головного мозку, то корекція хребта руками досвідченого лікаря масажиста повинна передувати будь-якому лікуванню.

 • Тривалість: ~1 год.

Навчальні семінари і практика

Пропоную Вашій увазі навчальні семінари та індивідуальні заняття (курси) з остеопатії, біодинаміки, мануальної терапії та вісцеральної хіропрактики в Києві. Учням, крім постійно доповнюючихся остеопатичних програм, буде запропоновано вивчити класичні і поглиблені методики краніальної терапії, кінезіологічної діагностики та юмейхо корекції, а також професійно розширити свої пальпаторні навички.

 • Семінари і навчання: групове та індивідуальне.

Хочете дізнатися більше чи потрібна консультація?

Завжди раді допомогти Вам за допомогою наших послуг
або консультації.
Контакти
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380 (99) 387 70 37
Робочий час
 • Пн – Пт

  08:00 – 20:30

 • Сб

  9:00 – 19:30

 • Нд

  вихідний; залежно від складності перебігу захворювання може вестись прийом.

Місце проведення лікувальних сеансів:
 • Медичний Центр "Альтернатива", Київ, вул. Драгоманова 31б; ЛікувальнКаб Софії Русової 5Б (м. Позняки), - по парним тижням.
 • Центр Нетрадиційної Медицини, вул. Підвисоцького, 19 (м. Дружби Народів).
 • Центр Здоровʼя Мир Людини, вул. Теліги 27А (м. Дорогожичі).
© Всі права захищено
© Healthy Body. Всі права захищено.