Остеопат у Харкові

Остеопатія, кінезіологія ХарковМені, як остеопату, біодінамісту і кінезітерапевту, дуже важливо в процесі лікування пацієнта, вийти на ключову структуру і працювати з нею, відчуваючи і спостерігаючи динамічні зміни і реорганізацію. У багатьох випадках, коли в тканинах немає фіброзування, лікарю досить тільки звернути увагу на дисфункцію або легко увійти з нею в контакт, щоб запустився процес пошарового відпрацювання напруг і почалися глобальні зміни на всіх рівнях нашої життєдіяльності. При цьому важливо не нав'язувати своє лікування і шаблонних дій організму пацієнта, а тільки на рівні перцепції слухати незначні прояви його системи і зуміти створити дійсно довірчий контакт і прозорі взаємини. 

Прийом у Харкові:
ОписанняТривалістьВартість
повний сеанс: консультація, діагностика, лікування індивідуально підбирається, у середньому 1 година 950 гривень.

 Тоді організм людини зможе відчути в лікарі надійну точку опори, на яку можна спертися і отримати підтримку, і дозволити статися процесу звільнення від тих напружень і давніх травм, які і вносять патологічні порушення в систему пацієнта і орієнтують його тіло навколо фіксованих домінант і зміщеного центра ваги.

Постійний прийом проводжу в нашій столиці, лише на деякий час приїжджаю до Харкова. Тому коли я не з Вами, запрошую Вас, жителів Харківської області (Дергачі, Балаклія, Куп'янськ, Ізюм, Лозова, Люботин, Південне, Мерафа, Зміїв, Барвінкове, Краснодар, Первомайський, Вовчанськ, Чугуїв, Богодухів) на первинний і профілактичний прийом до мене в медичний центр за вказаною в контактах адресою.

Також проводиться остеопатія вагітним мамам і дитячі сеанси як для грудного малюка, немовляті, так і для дитини після одого рочку.

Моя основна спеціалізація:

 • Остеопатія
 • Краніосакральна терапія і Біодинаміка
 • Кінезіологія, псіхоКінезітерапія
 • Дитячий прийом, остеопатія для вагітних мам, малюкам, немовлятам.

Додаткові сеанси, які можуть ввести мої колеги і учні:

 • Вісцеральна терапія (вісцеральна хіропрактика)
 • Мануальна терапія
 • Біоенергетика
 • Юмейхотерапія
 • Лікувальний масаж
 • Масаж дитині, немовлятам
 • Діагностика ключових захворювань, консультація

Завжди потрібно давати системі пацієнта час на адаптацію, реорганізацію і перероблення внесених впливів, які викликані психодинамічними маніпуляціями лікаря кінезіолога Київ або вісцерального терапевта.

При терапевтичному процесі мануальному терапевту в Харкові слід пам'ятати про те, що коли він зачіпає тонкі рівні фізіології, неважливо вагітній мамі, немовляті, грудному малюку або дорослому пацієнту, то все більш грубі продовжують функціонувати і впливають на загальний результат цілительства остеопатією.

Тому не потрібно знімати з себе відповідальності за контакт і взаємодію з іншими рівнями та залежними від них сегментами тіла. Якщо в момент переходу на емоційний рівень лікування остеопат або кінезотерапевт перцепційно відчуває коливання або інший вид погойдуючих рухів на фізичному рівні пацієнта, то варто повернутися туди ж, поліпшити терапевтичний контакт і полегшити роботу даного рівня. Так як система часто зациклюється в ньому, не може вийти і розширитися, а також має патологічне фокусування в значущих зонах фіксації.

У певних випадках можливий виїзд лікаря додому. Також крім лікувальних маніпуляцій, проводиться консультативна підтримка, як для дорослих пацієнтів, вагітних мам, так і маленьких діток, малюків!

Рівень серцевої області, за твердженням доктора остеопата Майкла Шиа, також є важливим аспектом в біоенергетиці та біодинамічній краніосакральній терапії. Оскільки серце є безпосереднім, всеоб'єднуючим органом здоров'я і в ньому проявляється особистісне життя людини, в плані безперервної взаємодії з діяльністю духу, через який відновлюється живий зв'язок Божого творіння з Диханням Життя. І за останніми дослідженнями сучасної біоенергетики Харків, саме серцева зона володіє сильними спектрами біоелектромагнітного поля і в зв'язку з цим керує мозком, посилаючи в коркові півкулі набагато більше сигналів ніж приймає звідти, а не навпаки, як прийнято вважати раніше.

Тому лікарю краніосакральному терапевту, особливо біодінамісту, необхідно входити у взаємозв'язок із серцевою областю та ввести по ній діагностику і зворотний зв'язок на відповідні реакції організму в процесі лікування пацієнта. Цим досягається значне полегшення функціонування порушених сегментів організму, зняття глибоких біоенергетичних травм на рівні неусвідомленої присутності, глибока перебудова і реорганізація всієї системи на всіх рівнях фізіологічного існування, перехід на більш глобальні стадії підтримки і впливу, не втрачаючи контакт з фізичним тілом пацієнта. І тоді лікар біоенергетик, народний цілитель або мануальний терапевт не буде в подиві від того, що нібито лікування пройшло добре і організм відреагував на маніпуляційні дії, але тим не менш значущих змін не відбулося, і прийшовший на сеанс пацієнт залишається все з тими ж симптомами і больовими відчуттями.

Працюю з такими порушеннями і захворюваннями:

 • Хвороби опорно-рухового апарату: міжхребетні грижі, артрози, артрити;
 • Захворювання шлунково-кишкового тракту і внутрішніх органів;
 • Порушення постави: реберний горб, сколіоз, лордоз;
 • Реабілітація після травм, переломів, вивихів, психічних розладів і стресів;
 • Захворювання серцево-судинної системи, порушення кровообігу і лімфодренажу;
 • Запальні процеси, набряки, спазми;
 • Психічні, емоційні і ментальні розлади;
 • ДЦП, дитячі невралгії, хвороба Дауна, епілепсії;
 • Проблемна вагітність, а також порушення пов'язані з внутрішньоутробним і післяпологовим періодом;
 • Супровід вагітності і родового періоду;
 • Чоловічі і жіночі генітальні захворювання.

В результаті вдалого остеопатичного сеансу вдома Харків відбувається глибока зміна як фізіологічного, так і психологічного стану пацієнта, активується потужне перезавантаження біоенергетичної системи, набираються і відкриваються ті ресурси, які приховано існували, але до яких людина не мала доступу, завдяки чому можуть змінитися патологічні стани, супроводжуючі хворого від самого народження.

Також, для жителів харківської області: Богодухів, Дергачі, Мерафа, Балаклія, Куп'янськ, Ізюм, Люботин, Південне, Зміїв, Лозова, Барвінкове, Краснодар, Чугуїв, Первомайський, Вовчанськ, - проводиться навчання по краніосакральній терапії, псіхокінезіології, біодинаміці, остеопатії і вісцеральній терапії. Тому всі бажаючі навчатися можуть попередньо записуватися, заздалегідь дізнавшись місце і час проведення начальных семінарів!

Пацієнту дуже важливо усвідомлювати,Мануальна терапія, краніосакральна терапія що відповідальність за його зцілення лежить не тільки на лікарі, до якого він прийшов за професійною допомогою або викликав додому, але в першу чергу на самому собі, так як все, що з нами відбувається не є простою випадковістю, а виключно з метою нашої вольової зміни і настанови на шлях істинний!

Вельмишановні і улюбленні пацієнти, просимо Вас на дозвіллі дізнатися, що ж являє собою медична наука остеопатія Київ і краніосакральна біодинаміка, щоб не вводити в подив не розумними питаннями лікаря, до якого Ви звернулися за професійною допомогою. Просимо Вас поставитися до цього відповідально і з розумінням, щоб остеопатичний лікувальний прийом проходив обопільно комфортно і спокійно!

Телефонуйте в зручний час і приходьте на лікування до професійного остеопата і кінезіолога самі, а також з Вашими маленькими дітками, немовлятами. Я ж постараюся інформативно відповісти на всі виникаючі питання і дати найбільш грамотну і адекватну консультацію по основному недугу і методі його лікування!