Лікування тварин масажем

 Остеопатія тваринам київ вдомаДіагностику по виявленню ключового порушення у наших улюблених тварин проводжу перкусійно і візуально з великим ступенем точності. У процесі сеансу поступово лікую ці значущі дисфункції, і для контролю ефективності маніпуляції проводжу ретест. Але найважливіше при будь-якому лікуванні, знайти те ключову ланку, яка дає життя патології, і після лікування якого, всі вторинні порушення зникають, організм поступово відновлюється.

Ветеринарна процедура:
Повний сеансТривалістьВартість
дорослим тваринам 1год. 600 грн.
новонароджені і дитинчата індивідуально від стану та реакції 500 грн.

 

Комплекс професійного лікування вісцеральних, краніальних і соматичних порушень, а також ригідності опорно-рухового апарату тварин, вже з давнього часу рекомендує себе як ефективний засіб серед тих методик, які є в арсеналі сучасної ветеринарної остеопатії.

Остеопатія вдома опорно-рухового апарату тваринам абсолютно безболісна процедура і не принесе незручностей ні самому власнику, в плані попередніх заходів по підготовці тварини, ні його улюбленому вихованцеві. Кішки, собаки (щенята Шарпея, кошенята), папуги, коні та інші домашні мешканці відновлюються на очах після проведеного лікування і корекції. Зокрема проходили болі в суглобах, згладжувались сколіотичні деформації, відновлювалося пересування, значне зменшення проявів коксоартрозу.

Тепер власники своїх улюблених вихованців у Києві (цуценят, кошенят, конів та ін.) можуть з легкістю зітхнути, так як і у нас в країні стало доступним лікування кісткових, ендокринних порушень і  різних хвороб суглобів, а також краніомандібулярной остеопатії молодшим повноцінним членам сім'ї.
Замовляючи лікування масажем для тварин до себе додому в Києві намагайтеся називати правильну адресу і точний час, щоб приїзд ветеринара остеопата додому для Вас не був несподіванкою.

 Остеопатію та масаж при лікуванні тварин (також коней, ослів) успішно застосовують не тільки в медицині, але і в різних відгалуженнях косметології і навіть в щоденних профілактичних цілях. Адже функціональний стан домашніх тварин погіршується набагато частіше ніж ми звикли думати. А значить і лікувати їх потрібно відповідно набагато частіше і у досвідчених лікарів ветеринарів. Якщо ж ми не будемо піклується про наших беззахисних домочадців, то більше нікому!

Грамотний лікар остеопат запросто вийде на стадію зародження хвороби і мягкотканними методами виведе хворобливу структуру із зони патології. Остеопатичне лікування та масаж наших вихованців виконується максимально ефективно, безпечно і безболісно. Воно не змушує після себе застосовувати хірургічного та медикаментозного впливу з відомими побічними наслідками. Викликаючи ветеринара до себе, Ваші вихованці отримають максимально Лікування домашніх тварин массажем київефективне лікування і професійну пальпаторну діагностику, на відміну, якщо за місць нього, приїде масажистка вдома Київ, володіюча декількома масажними маніпуляціями.

Моя місія в остеопатичній ветеринарії - відновити і поліпшити якість життя наших улюблених домашніх і екзотичних тварин, а також всіляко продовжити їх, настільки приємне для нас, перебування на цьому тлінному і важкому шляху.

Телефонуйте в будь-який зручний для Вас час, і замовляйте остеопатичну терапію для своїх домашніх і не домашніх тварин (екзотичних) у мене в салоні, або у себе вдома.

Я ж, за мінімальний період лікування, зроблю все від мене можливе і неможливе, щоб поставити наших улюблених вихованців на ноги, забезпечивши їм безболісне і безрецидивне існування.