Лікування тварин масажем

 Остеопатія тваринам київ вдомаДіагностику по виявленню ключового порушення у наших улюблених тварин проводжу перкусійно і візуально з великим ступенем точності. У процесі сеансу поступово лікую ці значущі дисфункції, і для контролю ефективності маніпуляції проводжу ретест. Але найважливіше при будь-якому лікуванні, знайти те ключову ланку, яка дає життя патології, і після лікування якого, всі вторинні порушення зникають, організм поступово відновлюється.

Ветеринарна процедура:
Повний сеансТривалістьВартість
дорослим тваринам 1год. 950 грн.
новонароджені і дитинчата індивідуально від стану та реакції 850 грн.

 

Комплекс професійного лікування вісцеральних, краніальних і соматичних порушень, а також ригідності опорно-рухового апарату тварин, вже з давнього часу рекомендує себе як ефективний засіб серед тих методик, які є в арсеналі сучасної ветеринарної остеопатії.

Остеопатія вдома опорно-рухового апарату тваринам абсолютно безболісна процедура і не принесе незручностей ні самому власнику, в плані попередніх заходів по підготовці тварини, ні його улюбленому вихованцеві. Кішки, собаки (щенята Шарпея, кошенята), папуги, коні та інші домашні мешканці відновлюються на очах після проведеного лікування і корекції. Зокрема проходили болі в суглобах, згладжувались сколіотичні деформації, відновлювалося пересування, значне зменшення проявів коксоартрозу. Громадянам своїх улюблених вихованців Київської області: Славутич, Ірпінь, Українка, Буча, Яготин, Обухів, Переяслав-Хмельницький, Богуслав, Фастів, Біла Церква, Васильків, Бориспіль, Вишневе, Боярка, Бровари, - просимо заздалегідь пояснити клініку захворювання тварини перед попереднім записом на прийом до ветеринара, на увазі постійно заповненого робочого графіка лікаря і найбільш комфортного і професійного обслуговування.

Тепер власники своїх улюблених вихованців у Києві (цуценят, кошенят, конів та ін.) можуть з легкістю зітхнути, так як і у нас в країні стало доступним лікування кісткових, ендокринних порушень і  різних хвороб суглобів, а також краніомандібулярной остеопатії молодшим повноцінним членам сім'ї.
Замовляючи лікування масажем для тварин до себе додому в Києві намагайтеся називати правильну адресу і точний час, щоб приїзд ветеринара остеопата додому для Вас не був несподіванкою.

 Остеопатію та масаж при лікуванні тварин (також коней, ослів) успішно застосовують не тільки в медицині, але і в різних відгалуженнях косметології і навіть в щоденних профілактичних цілях. Адже функціональний стан домашніх тварин погіршується набагато частіше ніж ми звикли думати. А значить і лікувати їх потрібно відповідно набагато частіше і у досвідчених лікарів ветеринарів. Якщо ж ми не будемо піклується про наших беззахисних домочадців, то більше нікому!

Грамотний лікар остеопат запросто вийде на стадію зародження хвороби і мягкотканними методами виведе хворобливу структуру із зони патології. Остеопатичне лікування та масаж наших вихованців виконується максимально ефективно, безпечно і безболісно. Воно не змушує після себе застосовувати хірургічного та медикаментозного впливу з відомими побічними наслідками. Викликаючи ветеринара до себе, Ваші вихованці отримають максимально Лікування домашніх тварин массажем київефективне лікування і професійну пальпаторну діагностику, на відміну, якщо за місць нього, приїде масажистка вдома Київ, володіюча декількома масажними маніпуляціями.

Також для власників тварин віддалених міст Київської області: (Богуслав, Переяслав-Хмельницький, Вишневе, Біла Церква, Бровари, Буча, Славутич, Українка, Фастів, Васильків, Ірпінь, Бориспіль, Боярка, Яготин, Обухів, Бровари), може проводитися навчання навичкам самостійного лікування свого вихованця (кішці, собаці, гризунам, птахам) для надання своєчасної допомоги при гострих клінічних захворюваннях.

Моя місія в остеопатичній ветеринарії - відновити і поліпшити якість життя наших улюблених домашніх і екзотичних тварин, а також всіляко продовжити їх, настільки приємне для нас, перебування на цьому тлінному і важкому шляху.

Телефонуйте в будь-який зручний для Вас час, і замовляйте остеопатичну терапію для своїх домашніх і не домашніх тварин (екзотичних) у мене в салоні, або у себе вдома.

Я ж, за мінімальний період лікування, зроблю все від мене можливе і неможливе, щоб поставити наших улюблених вихованців на ноги, забезпечивши їм безболісне і безрецидивне існування.