Навчальні семінари і практика

Пропоную Вашій увазі навчальні семінари та індивідуальні заняття (курси) з остеопатії, біодинаміки, мануальної терапії, кінезіології і вісцеральної хіропрактики в Києві. Учням, крім постійно доповнюючихся остеопатичних програм, буде запропоновано вивчити класичні і поглиблені методики краніальної терапії, вісцеральної, структуральної діагностики і корекції, а також професійно розширити свої пальпаторні навички.Курси по остеопатії та біодинаміці

Описання:
ЗаняттяТривалістьВартість
Індивідуальні заняття 3 години 5700 грн.
Групові заняття 3 дня (з 9-00 до 19-00) 16000 грн.

 

Протягом семінарів і тренінгів по остеопатії, біодинаміці, мануальній терапії, лікувальному естетичному масажу, підношу максимально ефективні методики та напрямки діагностики, які опробувані багаторічним досвідом і цілковитій віддачею улюбленій справі.

При серйозних намірах і бажанні в учнів, на обучаючих курсах Київ, може вестися викладання різних видів масажу: тайський, класичний, точковий, вісцеральна хіропрактика.

Для більш локального і прицільного впливу на ключову і значиму дисфункцію, а також досягнення граничного комфорту та якісного неінвазивного впливу на патологію м'якотканинними техніками Київ, в умовах необхідності доводилося змінювати неодноразово перевірені універсальні остеопатичні (біодинамічні) техніки на індивідуально підібрані унікальні прийоми.

Цими власними напрацюваннями і унікальними методиками щиросердно і безоплатно ділюся на своїх навчальних семінарах та практиці по постановці рук і пальпації.
В інших же випадках, досягати помірних результатів і зменшення больової чутливості, при роботі з хворими, дозволять правильно виконані учнями і майбутніми спеціалістами класичні техніки, а також біодинамічні напрямки корекції організму.

Зручна структура послідовності практичних занять і теорії на курсах дозволять в найкоротші терміни відповідно розібратися в матеріалі і організувати свою лікувально-оздоровчу практику.
Пальпаторні навички і біодинамічна чутливість цінувалися в різні епохи лікування вісцеральної терапією і остеопатією.
На володіння цієї здатності і її розвиток витрачають величезний проміжок часу фахівці івісцеральні терапевти Київ різних категорій. Адже вони давно усвідомили, що каменем спотикання для успішного і без рецидивного лікування є постановка коректної кінезіологічної діагностики, та виявлення ключового порушення з усієї ланки першопричин.

Навчаючись остеопатії і мануальній терапії, за умови бездоганного вивчення викладаємого матеріалу і виконання домашніх завдань, незалежно від того лікар Ви, або початковий масажист, інструктор з фітнесу:

  •     на рівень збільшите професійну допомогу своїм хворим в найкоротші терміни і в різних умовах;
  •     поліпшите якість і сприйняття їх життя в хронічному і гострому періоді перебігу хвороби;
  •     зміните ставлення близьких і пацієнтів до Вас як професійного фахівця;
  •     збільшите повагу до самого себе, мотивацію до постійного самовдосконалення, результативність і розуміння процесу діагностики та лікування;
  •     гідна оплата за проведення процедур мануальної, вісцеральної терапії та остеопатії;
  •     розширення варіантів відкриття приватної лікувальної діяльності;
  •     індивідуальне і розумне підстроювання лікувальних програм і тренувань під конкретні травми і патології;
  •     тонке гармонійне виведення хворих з депресивних і сумовитих станів: невдоволення життям, страху, гніву, зневіри і пригніченості.

Важливою складовою на семінарах (тренінгах) з навчання рецепторним навичкам є наявність наставника, який зможе перевірити і скоригувати поставлений Вами діагноз в тканинних і структурних змінах. Але, при цьому, потрібно завжди пам'ятати про ніким не скасовуваним шляхом самовдосконалення і постійною роботою над собою, над своїми знаннями, і помилками. Адже благо, перш за все для лікаря, коли його діяльність приносить користь і радість людям.
Такі, на перший погляд, прості, напрацьовані багаторічним досвідом властивості чутливості, незамінне і прямо-пропорційно позначаються на якості і тривалості лікувальної процедури, а значить безпосередньо на Вашому здоров'ї і самопочутті. При цьому у Вас буде завжди з'являтися виштовхуюча додаткова мотивація, бажання і сили на постійне актуальне навчання і самовдосконалення.

Навчання по кінезіології київ

Для запису на навчальні курси по остеопатії, біодинаміці, мануальній терапії, вісцеральній хіропрактики, кінезіології та іншим лікувальним технікам звертайтеся за вищевказаним телефоном, по можливості завчасно.

Телефонуйте, - і Ви, за порівняно короткий термін навчання, зможете впевнено і професійно застосовувати напрацьовані навички і знання при лікуванні будь-яких соматичних і структуральних порушень!

 

Додати коментар

Контакти
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380 (99) 387 70 37
Робочий час
 • Пн – Пт

  08:00 – 20:30

 • Сб

  9:00 – 19:30

 • Нд

  вихідний; залежно від складності перебігу захворювання може вестись прийом.

Місце проведення лікувальних сеансів:
 • Медичний Центр "Альтернатива", Київ, вул. Драгоманова 31б; ЛікувальнКаб Софії Русової 5Б (м. Позняки), - по парним тижням.
 • Центр Нетрадиційної Медицини, вул. Підвисоцького, 19 (м. Дружби Народів).
 • Центр Здоровʼя Мир Людини, вул. Теліги 27А (м. Дорогожичі).
© Всі права захищено
© Healthy Body. Всі права захищено.