Краніосакральна терапія

Важливою сферою прицільної лікувальноїКраніосакральна терапія київ практики є краніосакральна терапія. При діагностиці пацієнта, я ніколи не розглядаю його череп, як окрему ланку, а працюю в сукупності з усіма кістками і тканинами організму, так як це єдина цілісна система.

 

 
Краніосакральне лікування:
ОписанняТривалістьВартість
Краніосакральна терапія дорослим та немовлятам 1 година (немовлятам тривалість в залежності від реакції організму) 1900 грн.

Якщо у Вас порушення пов'язані з:

 • мігренню, головними болями;
 • порушення в скронево-щелепному суглобі і напруга кісток черепа;
 • проблеми шийно-комірцевої і тазової області;
 • неприємним шумом у вухах, депресивні та невротичні стани;
 • в'язкість та зацикленність у розвитку дітей на різних фізиологічних рівнях, угнетіння;
 • застоєм лімфи і кровотоку;
 • епілептичні розлади, тривалі апатичні стани;
 • гіпертонусом органів і жидкістних систем організму;
 • фіксоване прийняття, жорстка категорійність;
 • порушенням роботи внутрішніх органів;
 • постійними ниючими болями в ОДА, які нічим і ніколи не знімаються;
 • психо-емоційні розлади, які проявляються напругами у відповідних сегментах організму;
 • різні хвороби та патології немовлят, малюків та дітей;
 • ембріональні та родові травми.

- Тоді краніосакральна терапія Київ, як не можна краще Вам підійде.

У підсумку, цілеспрямоване лікування, консультація і розуміння патологічних патернів, в їх динаміці рухів і розвитку, в сукупності з точними професійними маніпуляціями лікаря краніального терапевта по складовій частині краніосакральної терапії, неодмінно допоможуть Вам позбутися від перерахованих захворювань і постійно кричущих больових синдромів! Для жителів київської області зі своїми малюками (Васильків, Бориспіль, Вишневе, Славутич, Українка, Яготин, Обухів, Боярка, Переяслав-Хмельницький, Богуслав, Біла Церква, Бровари, Буча, Ірпінь, Фастів) запис на краніальну терапію ведеться в зазначені дні, для розмежування і розширення часу на прийом.

Неодмінно потрібно шукати високо кваліфікованого краніосакрального остеопат Київ за цим методом лікування, для підтримки результатів і подальшої профілактики. При неможливості приїхати пацієнтам в медичний центр, можливий виклик лікаря додому в Києві.

На своєму сеансі по краніосакральній терапії вдома Київ, завдяки точним і легким маніпуляціям, безпосередньо на Вашому черепі, мені вдається відновлювати структури мозкових півкуль, мембранну систему, яка підтримує ці півкулі, а також обсяг спинномозкової рідини, яка омиває наш головний і спинний мозок, від його початку до кінця.

В результаті поступового набуття досвіду, мені все більше вдавалося на практиці перцепційно відчувати і спостерігати деякі інерційні процеси в нашому організмі. І завдяки цьому, чітко усвідомлював раніше незрозумілі процеси і проводив деякі аналогії щодо рідинних і тканинних частин краніальної системи. Адже також, як функціонування литкового м'яза сприяє руху крові назад, від вен на нижніх кінцівках, в наше серце, так і дихальний ритм черепа, сприяє току спинномозкової рідини з області мозкових півкуль в крижі.

Всі травми, забої, грубі струси голови, перенесені в життя, зміщують і обмежують рух черепних кісток, а значить, порушують їх функціонування і фіксують дуральні мембрани (зменшення рухливості, погіршення ритму скорочень і асиметрія рухів).

М'яко працюючи з черепними швами, які з'єднують кістки голови, фахівці з краніосакральної терапії в домашніх умовах і в клініці, вибудовують фізіологічне положення черепних кісток, покращуючи синхронність їх взаємного переміщення, і виробляючи, тим самим, сприятливу атмосферу для руху спинномозкової рідини.
При правильному підході і напрямку такого лікування, краніальним лікарям вдається прицільно вести боротьбу з ключовою причиною, прибрати гіпертонус, асиметрію і фіксацію в мембранах взаємного натягу, фасціальної і зв'язкової системі, зменшити прояв емоційних домінант. Адже такі аспекти не тільки підтримують і вибудовують краніальні і дуральні оболонки в правильному фізіологічному положенні, але організовують повністю наш організм в балансі і рівновазі при будь-яких контактах з навколишньою дійсністю.

Для проведення процедур краніосакральна терапія вдома Київ, необхідний великий рівень пальпації, який на жаль є далеко не у всіх лікарів масажистів в клініці. Крім іншого, з огляду на значну тривалість сеансу і різними проявами больових синдромів, потрібно запастися величезним терпінням і щирою віддачею своїй справі.

На моїх сеансах за цією методикою лікувальний ефект часто досягає віддалених каудальних ділянок тіла. Так наприклад, після краніосакрального впливу на черепні структури згладжується плоскостопість і клишоногість у дітей, відновлюється функціональність і рухливість в лівій кінцівки, зменшуються больові синдроми в щиколотці, п'ятковій і таранній кістки, вибудовується положення крижів і таза, налагоджується робота шлунково-кишкового тракту.

І все-таки, як професійний фахівець, який безмежно любить свою справу, виходжу з вчення відомого краніосакрального терапевта Вільяма Дж. Саттерланда, який жив і працював в межах дев'ятнадцятого і двадцятого століття. Доказувані їм твердження, стосовно рухливості кісток черепа завдяки розбіжності швів, які їх пов'язують, тільки зараз почали глибоко вивчатися і піддаються детальним медичним дослідженням. Також доктор Саттерланд з'ясував і довів, що розширення кісток черепа, і збільшення всередині його тиску, відбувається в міру виділення в пульсуючіх шлуночках головного мозку спинномозкової рідини.

Краніосакральну терапію часто замовляють, ті пацієнти, які не можуть розслабитися і спокійно насолоджуватися процедурою під час звичайного лікування. Так як її застосування не вимагає, щоб пацієнт оголяв своє тіло і напружувався під час чергових жорстких маніпуляцій і трастів.

Багато лікарів по краніосакральній і вісцеральна терапія в Києві, користуються своїм сильно розвиненим даром дотику і почуттям перцепції, для визначення значущего порушення в будь-якій зоні нашого тіла.

Більшість пацієнтів з проблемою в шийно-потиличній зоні скаржаться на дисфункцію і біль в тазових областях. Потилична зона черепа і таз тісно взаємопов'язані між собою. Тому, діагностуючи потилицю, легко визначити і простежити порушення в роботі і рухливості таза і крижів. Також відбувається набір бажаючих на навчання цим видам лікувальних практик. Учням з Київської області (Біла Церква, Бровари, Буча, Ірпінь, Переяслав-Хмельницький, Славутич, Українка, Фастів, Васильків, Бориспіль, Вишневе, Обухів, Боярка, Богуслав, Яготин), які вже пройшли базовий курс, передбачається певна програма.

Легке освітлення, ніжний лікувальний стіл в медичному Краніосакральна терапія вдома київцентрі. Ви з легко зімкнутими очима приємно відчуваєте руки краніосакрального терапевта. Я нечутно перебуваю позаду Вас, і легко обхопивши "важку" голову, м'яко роблю точні рухи на фіксованих кістках черепа. Ви відчуваєте спокій, розслаблення і розширення.

Упевнені і правильно поставлені руки доктора, на які можна з упевненістю покластися - це, перш за-все, дуже довгий, тернистий і професійний досвід. І відчуваєте Ви їх, як рідинними, невагомими, але проникаючі в глибокі шари патологічного патерну.

Замовляйте консультацію та лікування краніосакральною терапією з 8-00 до 20-30, і Ви вже зараз зможете відчути на собі всю ніжність і ефективність цієї незвичайної процедури!

Додати коментар

Контакти
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380 (99) 387 70 37
Робочий час
 • Пн – Пт

  08:00 – 20:30

 • Сб

  9:00 – 19:30

 • Нд

  вихідний; залежно від складності перебігу захворювання може вестись прийом.

Місце проведення лікувальних сеансів:
 • Медичний Центр "Альтернатива", Київ, вул. Драгоманова 31б; ЛікувальнКаб Софії Русової 5Б (м. Позняки), - по парним тижням.
 • Центр Нетрадиційної Медицини, вул. Підвисоцького, 19 (м. Дружби Народів).
 • Центр Здоровʼя Мир Людини, вул. Теліги 27А (м. Дорогожичі).
© Всі права захищено
© Healthy Body. Всі права захищено.