Кінезіологія

Кінезіологія київ додомуСпочатку, на своїх сеансах по кінезіології, для з'ясування картини захворювання, проводжу мануально-м'язове тестування, візуальний порівневий аналіз, пальпаторну і перцепційну діагностику. При необхідності, проводжу психо-емоційну корекцію системи, а також діагностичне терапевтичне навантаження, для визначення загального стану організму і функціонування локальних значущих зон.

 
Кінезотерапія в Києві:
ОписанняТривалістьВартість
Повний сеанс: лікування, консультація 1 година. 1900 грн. 

Іншими словами це означає, що основою і завданням кінезіології, а також остеопат Київ, є грамотно визначити і вилікувати головну первісну причину, а компенсаторно-змінена і болюча зона відновиться сама собою, так як це наслідок.

Кінезіолог лікує такі захворювання:

 •     - Головні та серцево-судинні захворювання;
 •     - Порушення кровообігу головного і спинного мозку;
 •     - Захворювання внутрішніх органів і систем організму;
 •     - Захворювання травної та ендокринної систем;
 •     - Вегето-соматичні дистонії, нервові тики;
 •     - Болючість в спині викликана міжхребцевою грижею, лістезом, посттравматичними наслідками;
 •     - Остеохондроз, сколіоз, кіфоз, протрузії хребетних дисків;
 •     - Хвороби м'язів, суглобів, сухожиллів;
 •     - Різні поліневрити, плексити, невралгії;
 •     - Венозні та артеріальні захворювання;
 •     - Вивих стегна, кривошия, викривлення тазу і асиметрія плечової області;
 •     - Обмінні порушення, надмірна вага, функціональне порушення розвитку;
 •     - Психічні та емоційні порушення;
 •     - Порушення амплітуди руху в тазостегновому і плечовому суглобі;
 •     - Дитячий церебральний параліч, різні прояви епілепсій, хвороба Дауна, психосоматичні порушення;
 •     - Пригнічені стани немовлят, малюків, дітей на певних етапах розвитку.

Завдяки такому підходу, дається чітке уявлення, чому пацієнта не можна вилікувати класичною медициною, і як він може одужати лише в сукупності з психо-емоційним підходом і самостійною роботою. Тому, при будь-якій патології, лікар кінезіолог вдома Київ, зустрічає пацієнта з тестування його зовнішнього і внутрішнього стану, з подальшим аналізом і лікуванням ключових порушень.

У слідстві такої поетапної послідовності, найбільш тонкіше представляється загальний генезис захворювання і реакція суміжних сегментів, а також з чого можна починати, для даного типу пацієнта, кінезіотейпування і індивідуальне лікування цілеспрямованими техніками. На тейпування і консультацію люди приходять в медичний центр Київ або замовляють виклик доктора кінезотерапевта додому. Пацієнтів з київської області (Васильків, Бориспіль, Вишневе, Славутич, Українка, Яготин, Обухів, Боярка, Переяслав-Хмельницький, Богуслав, Біла Церква, Бровари, Буча, Ірпінь, Фастів) прошу записуватися на кінезітерапію завчасно, так як не завжди є вільні проміжки часу для лікування.

Прикладна кінезіологія і кінезіотейпінг Київ - є профілактичним підходом до функціональних порушень, - коли патологія ще не виявилася, і прицільним індивідуальним підходом до даного захворювання.  Дійсних захворювань у людини багато і на виліковування їх всіх система потребує додаткових зовнішніх ресурсів. Але у будь-якого пацієнта існує саме його першопричина, з якою потрібно лікарю створити довірчі відносини і провести відповідну терапію даного больового симптому.

М'язовим тестуванням знаходжу відповідь нервової системи пацієнта, на продиференційований діагностичний вплив, цим і відкривається шуканий інструмент зворотного зв'язку з організмом пацієнта. Завдяки цьому інструменту і призначаю відповідне кінезотерапевтичне лікування (кінезіотейпінг) в клініці, а при виклику лікаря, то і краніосакральну терапію додому Київ. Після використання взаємозв'язків з м'язами, внутрішніми органами і хребцями, виходжу на психоемоційні аспекти і енергетичні складові.

Доктор визначає конкретну проблему, усунення якої, змінить загальний стан організму і перепрограмує пригнічувальні стани. Дратуючи змінений м'яз, лікар кінезіолог додому, аналізує характер сигналу, що виходить від нашого нервового апарату, і по механізму зворотнього зв'язу перенастроює систему.

При правильному не спотвореному сигналі, що отримується від певної м'язової зони, лікар тестує іншмй м'яз, і так до того моменту, поки не буде виявлена ​​дисфункція в апараті саморегуляції. Основним фундаментом при лікуванні психо-кінезіологією і кінезіотейпуванням, є цілісний холістичний підхід до організму і здоров'я пацієнта. Методика мануально-м'язового тестування ґрунтується на первинному гіпотонусі м'язів, як універсальній відповіді тіла пацієнта на будь-яке його захворювання і порушення.

Практично стан будь-якої м'язи позначається на всій системі, а її слабкість визначає проблемний орган, безпосередньо пов'язаний з досліджуваним м'язом. Так: гіпотонус квадратного м'яза попереку, визначає порушення в сліпій кишці; це, в свою чергу, веде до компенсаторного гіпертонусу квадратного м'яза попереку з протилежного боку. У підсумку, пульпозні ядра дисків поперекової області хребта, видавлюються в зону млявого м'язу і компресують корінці міжхребцевих нервів. Тому з'являється больовий синдром. А при стисненні сідничного нерва і виникає іннервація в нижню кінцівку на стороні млявого м'язу. Завдяки прикладному та психо-кінезіологічному лікуванню Київ, лікар кінезітерапевт вдома (в клініці) локалізує лікувальну дію там, де була вивиявлена ​​основна причина даної патології.

Практичний підхід прикладних кінезотерапевтів може об'єднувати між собою різні методики лікування, в залежності від індивідуального конституційного стану пацієнта. При цьому, важливо постійно аналізувати стан і сприйнятливість нервової системи за допомогою м'язової діагностики, для того щоб отримати достовірну інформацію про якість проведеної терапії.

При запису на лікування, консультацію та навчання по кінезіологічному тестуванню, для жителів Київської області (Переяслав-Хмельницький, Славутич, Українка, Богуслав, Яготин, Біла Церква, Бровари, Буча, Ірпінь, Фастів, Васильків, Бориспіль, Вишневе, Обухів, Боярка) можуть вивішуватися списки з часом і датою проведення відповідних програм.

Існують  протипоказання:Кінезітерапія вдома Київ

 • алкогольне або наркотичне сп'яніння;
 • менструація;
 • внутрішньоорганні крововиливи;
 • гострі вірусні хвороби;
 • інфекційні порушення;
 • ускладнення інфаркту.

Використання такого цілеспрямованого лікування робить сеанс безболісним і дуже приємним, а головне ефективним! В особливих випадках і за певних хворобливих симптомах, робиться виїзд кінезіотерапевта додому в Києві!

Замовити кінезіологічне лікування в медичному центрі, Ви можете за вищевказаним номером телефону, по можливості, заздалегідь попередивши доктора, і, пояснивши симптоматику захворювання.
Завжди можете на мене покластися і повністю довіритися!

Додати коментар

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380 (99) 387 70 37 (Viber/WhatsApp)

Робочий час
 • Пн – Пт

  07:30 – 21:00

  Звертайтесь в зручний для Вас час
 • Суб

  08:00 – 20:30

  Записуйтесь на лікувальний та консультативний прийом
 • Нд

  вихідний; залежно від складності перебігу захворювання може вестись прийом.

Місце проведення лікувальних сеансів:
 • Медичний Центр "Альтернатива", Київ, вул. Драгоманова 31б; ЛікувальнКаб Софії Русової 5Б (м. Позняки), - по парним тижням.
 • Центр Нетрадиційної Медицини, вул. Підвисоцького, 19 (м. Дружби Народів).
 • Центр Здоровʼя Мир Людини, вул. Теліги 27А (м. Дорогожичі).
© Всі права захищено
© Healthy Body. Всі права захищено.