Дитячий масаж

Дитячий масаж повинен виконуватися кваліфікованим фахівцем, який може з усього патологічного ланцюжка порушень, виділити ключову причину хвороби, і грамотно її вилікувати.

Досвідчений педіатр буде спочатку діагностично вислуховувати прояв певних рухів системи малюка, щоб піднести, на підставі цього, доцільний вплив, який потребує організм немовляти. І тоді оздоровчий масаж дітям буде дійсно тим незамінним елементом, якого бракувало вашому малюку на фізіологічному, емоційно-психічному і розумовому рівнях.

Дитячий масаж вдома київ
Масаж малюкам:
ОписанняТривалістьВартість
Повный сеанс залежить від віку 1200 грн.

 

Надалі, після проведеного огляду, виявлення джерела захворювання та лікування дитини, я показую батькам прості індивідуально підібрані маніпуляції дитячого лікувального масажу, які вони можуть самі використовувати для подальшого оздоровлення улюбленого чада. За бажанням батьки також можуть пройти навчання за сучасними лікувальними напрямками дитячого оздоровлення в нашому медичному центрі, для більш впевненої настанови свого улюбленого спадкоємця на шляху безцінного здоров'я.

У разі гострої симптоматики та інших клінічних причин можливо замовляти процедуру додому з викликом дитячого лікаря масажиста (педіатра). Масаж малюка в Києві віком від одного року має значну відмінність від лікування новонароджених і немовлят віком від 2 -3 місяців і до 1 року. Відмінності пов'язані з характером проведення маніпуляцій, спрямованих на вікові прояви і протікання порушень, а також з інтенсивністю впливу і тривалістю процедури.

Легкий оздоровлюючий масаж малюкам віком від одного місяця до року рекомендується проводити всім, з урахуванням їх анатомічних особливостей і локалізації порушення. Так як саме в цей час у дітей формується м'язовий корсет, кістки і утворюються певні патерни, пов'язані з справжнім їхнім досвідом. Загальнозміцнюючий масаж немовлятам надає сприятливий лікувальний фон на різні періоди розвитку малюка і формування міцної основи в майбутньому, як зони відновлювальних ресурсів і формування симетрії в тілі.

Дитячі процедури робляться в медичному центрі Києва, тому батькам малюків з київської області (Біла Церква, Бровари, Буча, Ірпінь, Фастів, Васильків, Бориспіль, Вишневе, Славутич, Українка, Яготин, Обухів, Боярка, Переяслав-Хмельницький, Богуслав) буде зручно і легко відвідувати сеанси. Також проводимо дитячий масаж вдома у Києві за викликом, або ж в нашій клініці за вказаною вище адресою.

Сприятливий час проведення таких лікувальних заходів, це 1,5 - 2 години після вживання їжі або ж півгодини до. Після лікувальної процедури організм дитини повинен певний час адаптуватися, тому періодичність проведення лікувальних сеансів підбирається з урахуванням тривалості відновлення системи. У більшості випадків дитячі сеанси проводяться через день, через два дні і далі підбираються індивідуально, залежно від реакції організму малюка. Масаж дитині в Києві не рекомендується робити перед сном, а також застосовувати масажні креми і присипки, які використовуються для старших пацієнтів.

Дитячий масаж в салоні Київ проводиться м'яко, плавно і ніжно. Застосовуються прийоми погладжування, вібрації і розтирання. До таких прийомів, як розминання і ударні техніки, треба ставитися особливо відповідально, тому що вони повинні використовуватися тільки дитячим лікарем, педіатром. Проводячи масаж новонародженному або немовляті, потрібно спостерігати за його реакцією і станом. Дитина не повинна нервувати, дратуватися і плакати. При наявності таких плаксивих станів потрібно відразу припинити процедуру. Такий масаж за часом повинен займати 6 - 9 хвилин.

Показання для дитячого масажа являются:

 • захворювання опорно-рухового апарату, сутулість, ортопедичні відхилення, вроджена клишоногість;
 • порушення нервової системи, ДЦП, м'язова дистонія, рухові відхилення, синдром Дауна, м'язова кривошия;
 • патологічні зміни нервово-психічного розвитку, заторможенність;
 • захворювання хребта і суглобів: сколіоз, лордоз, плоска і увігнута спина, деформація стоп і гомілок;
 • хвороби травного тракту (поза загостренням) та внутрішніх органів;
 • захворювання м'язів, зв'язок, їх розтягнення і атрофія;
 • порушення обмінних процесів (ожиріння, гіпотрофія);
 • хвороби органів кровообігу (пороки серця, вегето-судинна дистонія);
 • деформація нижніх кінцівок (варусна або вальгусна деформація);
 • захворювання шкіри і підшкірної клітковини, бронхіальна астма, алергічні реакції;
 • порушення функціонального стану кісток, переломи, вивихи;
 • відновлення мотильністі органів і пошкоджених тканин;
 • патологічні зміни форми сегментів тіла;
 • психо-емоційні порушення, дратівливість;
 • родові і післяродові порушення.

Протипоказання проведення дитячого масажу:
1. велика температура і різні гарячкові симптоми;
2. висипання на шкірній поверхні та гострі дерматити;
3. гіперчутливість та набрякливість тканин;
4. наявність гострих хвороб і неврологічна симптоматика.

Дитячі лікарі педіатри частіше звикли проводити лікувальні процедури в спеціальних масажних кабінетах, лікарнях, поліклініках, медичних центрах. Але для грудного малюка, який в домашніх умовах поводиться нормально, а в незнайомих місцях відразу починає нервувати, кричати, і плакати, недаючи можливості педіатру доторкнутися до себе, - буде набагато ефективніше, якщо батьки замовлять дитячого масажиста з виїздом додому. Крім усього іншого, такі чинники, як: оптимально підібраний час виїзду дитячого лікаря, якісний і комфортний сон немовляти після масажу, без можливого замерзання по дорозі до дому, і стояння в черзі дитячих поліклінік, - створюють незрівнянно сприятливий фон не тільки фізичному здоров'ю малечі, але і психо-емоційному стану батьків.

Поступово, при масаж немовлятам, Ваше улюблене чадо буде здійснювати все більш складні рухи, повороти і самостійні кроки, тим приносячи батькам величезну радість і втіху. Але, для такого активного розвитку і безпечного рухового прогресу, його нервова система, м'язовий корсет, хребетний стовп і ніжки повинні бути заздалегідь готові, досить зміцніти і симетрично збалансуватися. Якщо ж у малюка є структурні, тканинні, генетичні або неврологічні відхилення, - їх необхідно підвести до здоров'я, компенсованій симетрії і гармонійного стану, терапевтичною допомогою досвідченого лікаря дитячого масажиста.

І тоді в педіатрії можна з великою часткою впевненості говорити про такий безпечний руховий розвиток і психо-емоційне становлення немовляти, яке не викликає вторинних компенсаційних порушень і негативних додаткових патернів. Адже правильно організована і збалансована рухова активність, є надійним, ефективним і всім доступним профілактичним засобом від більшості внутрішніх патологій і утворених під зовнішнім впливом порушень. Так вже у 18 столітті видатний лікар Тіссо пише: «немає жодної ліки і медичного засобу в нашому світі, які діють результативніше для здоров'я нашого тіла, ніж регулярні активні рухи і ручні впливи досвідченого лікаря»!

масаж дитині київ вдома

Я дуже прагнув розкрити поверхневі лікувальні аспекти педіатрії, властивості і практичне застосування дитячого масажу простою і зрозумілою мовою, - батькам, бабусям, дідусям та іншим близьким родичам, які мають маленьких дітей у віці від народження до одного року і від одного до семи років. Але ця сфера науки далеко неповністю вивчена і постійно розвивається протягом вже багатьох років, приносячи постійно нові методи і погляди в розвиток дитячої терапії. Тому, для всіх бажаючих більш заглибитися в цей постійно прогресуючий процес, в нашій клініці можуть проводитися навчання різним технікам дитячого масажу, особливо це стосується батьків немовлят з Київської області (Біла Церква, Бровари, Буча, Ірпінь, Фастів, Васильків, Бориспіль, Вишневе, Обухів, Боярка, Переяслав-Хмельницький, Славутич, Українка, Богуслав, Яготин), тому що їм найбільш зручніше добиратися до нашого уютного медичного центру.

Я знаю, що абсолютно всі батьки хочуть істинно добра і здоров'я своїм улюбленим чадам, намагаються, щоб їхні діти розвивалися повними сил і радості, не хворіли, і цим приносили радість рідним і близьким їм людям. Але, шановні татусі з мамами повинні знати і розуміти, поки Ваші дітки ще маленькі і нешкідливі, ми ще в повній відповідальності за їх фізичний, а особливо за духовно-моральний розвиток!

Дорогі пацієнти з маленькими дітками, замовляйте дитячий масаж додому або у нас в медичному центрі Києва, і Ви в недалекому майбутньому будете набагато спокійніше себе почувати за гармонійне душевне і фізіологічне благополуччя своїх улюблених спадкових нащадків!