Шиацу (точковий масаж)

Точковий масаж (акупресура) широко розвинувся завдяки обґрунтуванню концепції, що кожний патологічний стан, це не обмежений локальний сегмент в тілі людини, а є порушенням цілісності всього нашого організму. Локальне захворювання надає глобальне порушення в функціонально залежних від нього органах і тканинах, які іннервуються тими ж відділами спинного мозку. Шиацу точковий масаж київ
Шиацу (акупресура):
ОписанняТривалістьВартість

Повний сеанс

1 година 950 гривень.

 

Одним з різновидів впливу точкового масажу Київ (шиатсу) на ключове порушення, є акупресура, - лікувальний ефект від натискання пальця. При лікуванні акупресурою, цілеспрямовано діють на спеціальні точки, які відповідають за певне першоджерело патологічної ділянки. Тому найважливішим в лікувальній практиці лікаря шиацу терапевта є виявлення значущої першопричини захворювання, яка дає ресурс даній патології.

    Шиацу надає наступні лікувальні ефекти:

  • зменшує больовий поріг і розслабляє нервову систему;
  • уповільнює старіння і активізує процеси омолодження;
  • релаксаційний вплив на м'язовий корсет, поліпшення його функціональності, пружності та еластичності;
  • поліпшення стану при захворюванні внутрішніх органів і систем організму;
  • підвищує працездатність і стресостійкість;
  • відновлює мікроциркуляцію в тканинах і їх мотильність;
  • зняття емоційних і фізичних напружень, депресій, пригнічених станів;
  • поліпшення пам'яті, ясності мислення, по рівневого сприйняття інформації;
  • тонізуючу, протиалергічну, ранозагоювальну дію;
  • інші дитячі (внутрішньоутробні, після родові), чоловічі та жіночі захворювання.

Точковий масаж в Києві є багатогалузевим різновидом системи медицини Китаю, який ще називається чжень - пальцевий - шиатсу терапією. Так, наприклад, при нудоті, головних болях, захворюваннях внутрішніх органів або кісткового апарату, всього лише легка, але виборча акупресура певних точок, - дає чудові результати.

В умовах стрімко розвинутої медичної галузі, вимоги до грамотного і професійного проведення пальцевого масажу в Києві, а також вісцеральна хіропрактика вдома, зобов'язує мене, як професійного чжень терапевта, до постійного вивчення нових підходів якісного проведення точкової терапії та накопичення відповідного досвіду і майстерності.

Перед виконанням точкового масажу вдома, так і в медицинському центрі, важливо визначити зони з яких необхідно починати лікування і по ланцюжку значущих патологічних паттернів вийти на першопричину хвороби. Після такої виборчої діагностики рекомендується провести теплові заходи, щоб створити відповідний терапевтичний і благоприємний фон.
Рух пальця повинен бути горизонтальним, безперервним, обертаючим, високочутливим але не грубим і різким. Після правильно виконаного пальцевого шиацу масажу - внутрішньошкірних крововиливів, больових симптомів, депресивного відчуття і синців не залишається.

Обов'язковими умовами є повне розслаблення хворого і відсутність зовнішніх подразників. При проведенні акупрессури, лікарю необхідно прийняти зручну позу і повністю відволіктися від усього стороннього, налаштуватися на процедуру.
Лікувальний вплив шиатсу терапії проявляється не так швидко. Зазвичай ефект спостерігається через кілька сеансів, або навіть в кінці курсу лікування. При певних клінічних станах може проводитись багаторазовий пальцьовий масаж протягом дня. Під час однієї процедури не слід впливати більш ніж на 10-12 точок.
Точковий масаж, також як і спортивний масаж Київ, відрізняється відносною простотою, цілеспрямованістю, високою ефективністю. Його застосовують як з профілактичною, так і з лікувальною метою. Важливим є і те, що акупресура може проводитися в режимі взаємодії і самомасажу. У той же час слід пам'ятати, що в деяких випадках акупресура може доповнювати (але не заміняти) комплексне тривале лікування.

З огляду на вищевикладене та теорію нервизма І. П. Павлова, підходимо до того, що впливом на шкірні покриви, підшкірну клітковину, на м'язовий апарат (тобто на будь-які зони нашого тіла), досягається сприятливий рефлекторний вплив на стан нервової системи, опорно-рухового апарату, різних внутрішніх систем і органів.

Діагностику по виявленню значущого порушення починаю з визначення опору поверхні шкірних покривів, симетрії дихання органів і, заглиблюючись далі в глибокі тканини і напрямок руху рідин, виходжу на джерело патології. Іноді трапляється, що іннервація проблемних частин тіла і шкірних покривів підвищена і яскраво реагує на зовнішні подразники, тому в цій зоні незначний контакт буде визивати біль і дискомфорт.

Все могло бути інакше в нашій медицині по відношенню до результативності і якості лікування, якби до і в процесі лікувального впливу професійно вивчалися шкірні маркери: термометричні, електричні, біохімічні та інші. Це необхідно брати до уваги і при застосуванні таког кращих ліків для організму людини і його шкіри, як пальцевий точковий масаж додому в Києві, який в східній народній медицині ще називається шиацу.

При такому лікуванні лікарю важливо вміти слухати організм хворого пацієнта і, виходячи з такої високочутливої ​​діагностики, неупереджено призначати точкове цілеспрямоване лікування. І тоді організм хворого відгукнеться, тканини почнуть здійснювати гармонійні рухи, відкриються приховані внутрішні ресурси і тіло пацієнта зможе подякувати своєму єдиному доктору довгоочікуваним зціленням.

Лікувальний ефект і якість впливу шиацу процедури пацієнти відчують вже з першого відвідування лікаря.

Неодмінним і обов'язково виконуваною умовою при проведенні точковий масаж в домашніх умовах Київ (акупресура), має бути максимальне можливе розслаблення пацієнта і відсутність негативного впливу з боку зовнішнього середовища і людського фактора.

Замовляйте палцьовий точковий масаж з 8-30 до 21-00 для оздоровлення себе і своїх близьких. Я Вам з радістю в цьому професійно допоможу! Також можливий виїзд штатсу терапевта додому!