Масаж Гуаша

При масажі Гуаша дуже важливо правильно слухати тіло хворого і довіряти своєму Гуаша масаж вдома київпрофесійному досвіду і почуттям. І тоді вибір лікувальної методики та різновиду скребка організм пацієнта візьме на себе, і доведе до відома лікаря, через його напрацьовану багаторічним досвідом тонку, але всеосяжну пропріоцепцію, або професійну інтуїцію. Тому для збереження досягнутих здібностей діагностики і подальшого розвитку в професійному лікуванн, для будь-якого лікаря, пропріоцептивна складова повинна бути невіддільною частиною постійного фізичного і інтелектуального розвитку!

Масаж Гуаша:
Повний сеансТривалістьВартість
дорослим 1годин 950 грн.
діткам індивидуально від сприйняття 850 грн.

Масаж Гуаша - цілюща методика стародавнього Китаю, яка неодноразово доводила свою результативність пацієнтам страждаючим на широкий спектр захворювань. Метод Гуаша не поступається своєю ефективністю міофасціальному релізу, та іншим відомим лікувальним технікам. У перекладі Гуаша означає "вишкрібати все погане і негативне" з нашого організму. З цією метою використовуються спеціальні пластинки з певних матеріалів, для впливу на рефлексогенні зони по всьому тілу. В слідстві такого рефлекторного лікування активізується доцентровий імпульс, який відновлює правильне функціонування тканин і органів, а також їх мікроциркуляцію і імунітет.
Очищувальна складова китайського масажу Гуаша покращує регенерацію тканин і шкіри на різних глибинних рівнях, активізує обмінні та відновлювальні процеси, виводить шлаки і токсини, з якими тіло вже не в змозі впоратися. З легкістю відкриваються давно втрачені відновлювальні ресурси, організм впевнено міцнішає і розквітає. Адже завдяки цим шуканим ресурсам, нашим зміцнілим системам організму не складе особливих труднощів впоратися з будь-яким за рівнем напругженням і захворюванням.
Техніка виконання масажу Гуаша Київ заключає три основоположних методи, і використовується за допомогою скребків різної конфігурації.
Для першого методу, званого розсіюванням, характерні сильні і швидкі дії - се-гуа.
Другий метод бу-гуа, характеризується рухами протилежними першому: повільні і легкі маніпуляції.
І для третього методу пінь-бу пінь-се характерні рухи взяті з перших двох: маніпуляції відбуваються повільно, але з сильним натиском.
У процесі такого лікування організм реагує негайно. У місцях локалізації патологічного процесу утворюються крововиливи у вигляді плям - ша, які швидко протягом декількох днів проходять.
Так організм позбавляється від накопичених за багато років токсинів і сміття. А для досвідченого Гуаша - майстра, така відповідь організма у вигляді діагностичних міток на всьому тілі, обличчі, спині, - визначає подальше індивідуальне лікування пацієнта.
Китайський масаж Гуаша відвідують один - два рази на тиждень, незалежно від того де велися маніпуляції, - на всьому тілі, спині або обличчі. Цей період достатній для зникнення з'явлених синців в результаті скребкового впливу Гуаша методу. Рекомендована кількість процедур - від десяти до тринадцяти сеансів один раз на рік. Скребковим масажем Гуаша вдома може вестися вплив на все тіло, спину або обличчя.
Дуже важливо правильно використовувати скребки відповідно своїм властивостям і лікувальним призначенням, що дуже важливо і при лікуванні в домашніх умовах. Для цього їх існує кілька різновидів. І грамотний та досвідчений лікар тестуванням підбирає потрібний скребок індивідуально для кожного пацієнта. Відповідно індивідуальні методи і способи впливу на даного хворого - невід'ємна складова для успішного і без рецидивного лікування.

Також для бажаючих проводяться навчальні семінари Київ, і в залежності від клінічних умов, можливий виїзд до Вас додому!

Існують і протипоказання до методу Гуаша:масаж гуаша Київ додому

- різні дерматити та шкірні висипання;
- алергії, інфекційні та вірусні хвороби;
- погане згортання крові, тромбоцитопенія;
- не загойні рани на шкірі та гостра стадія венозних захворювань;
- незрощений перелом кістки до часу утворення кісткової мозолі;
- друга половина вагітності;
- гостра гіпертонія;
- алкогольний і наркотичний стан.


Телефонуйте і замовляйте цей цілющий китайський масаж Гуаша в Києві не тільки для зняття больових симптомів і поліпшення якості фізичного здоров'я, а й для зняття різних емоційних і депресивних станів.
Я ж всіляко буду сприяти, щоб така чудова методика принесла Вам незабутні враження і одужання.