Міофасціальний релізинг

На сеансі по міофасціальному релізингу обов'язково застосовую сіквенсинг, а також м'які мануальні і остеопатичні техніки, рекойл, стрейн-конрстрейн і постізометричну релаксацію. В результаті такого лікування, зміщені і дисфункціональні області починають відновлюватися, з легкістю знаходять правильний фізіологічний стан, тіло набуває симетрію і гармонію у всіх циклах свого функціонування. За основну мету міофасціальної терапії завжди вважаю грамотну діагностику по досягненню першопричини захворювання і підбір необхідних параметрів для її правильного лікування і відновлення.Міофасціальний реліз в києві

Міофасціальний реліз:
ОписанняТривалістьВартість
Повний сеанс: діагностика, консультація, лікування 1 година 1900 грн.

Міофасциальний релізинг Київ (МФР) - це безболісна терапевтична релаксація органів, м'язів і тканин з подальшою їх інтеграцією в цілісну роботу всього організму. Являється відносно новою методикою балансування розрізнених сегментів тіла по цілеспрямованому впливу на патологічні осередки, фасції і тригерні зони (fascia - сполучнотканинна оболонка - release-розслаблення).

Для якісного лікування пацієнтів з недопущенням повернення рецидивів на емоційному і фізичному рівні, часто використовую міофасціальний масаж тригерних точок на напружені м'язи, фіброзні тканини і сухожилля. При такій тригерній терапії можуть об'єднуватися між собою різні м'якотканні маніпуляції: тензія, торсіонні впливи, стрейн-конрстрейн вдома, постізометрична релаксація.

Але м'язово-фасціальний реліз Київ і рекойл має значну відмінність від тригерного масажу своїм цілеспрямованим впливом на ключові зони, знайдені в процесі діагностики, і подальшому їх обліку не тільки в структурній, а й емоційно-психологічній корекції.

Класичний масаж в домашніх умовах в основному впливає на м'язовий і кістковий апарат, а міофасціальний релізинг, як одна з м'якотканинних і суглобових технік, з урахуванням всіх згаданих якостей, додатково зосереджується на сполучній і фасціальній тканині, при безпосередній участі перцептивної і нервової системи.
Значна відмінність полягає також в тому, що МФР і рекойл вдома асоціюється у людини тільки з приємним відчуттям входження в систему і не містить протипоказань і обмеження за віком.
В процесі сіквенсингу Київ, пальпаторно діагностую м'які тканини, тригерні точки і рідкі структури, вводячи пацієнта в зону абсолютного розслаблення і забуття. При знаходженні значущої рестрикції і обмеження, які скручують навколо себе глибокі зони (фасції) і жорстко спотворюють вільний рух структур тіла, - застосовую стрейн-контрстрейн, МЕТ або постізометричну релаксацію. Ці техніки засновані на знаходженні легкого і статичного положення сегментів для досягнення відновлювальних зон з наступним розслабленням і збільшенням їх амплітуди і симетрії.

Терапевтичний ефект від МФР:

 • абсолютна релаксація внутрішньокісткових рестрикцій, м'язового апарату, тригерних точок та сполучної тканини;
 • усунення спазмів, контрактур м'язів, міофасціального синдрому і набрякливості;
 • відновлення руху крові і лімфи;
 • знімаються депресивні стани, пригнічення і хвилювання;
 • відновлення після травм, дитячих переживань і психологічних стресів.

Міофасціальний релізинг і рекойл використовую при:

 • проблемах у спині, кінцівках, шиї та голові;
 • міжхребцевих грижах, спондилолістезі і остеохондрозі;
 • різних невралгіях, артрозах і артритів;
 • порушення обміну речовин і для виведення токсинів;
 • захворюваннях внутрішніх органів і систем організму;
 • міофасциальний больовий синдром, гіперчутливість тригерних зон;
 • проблем з серцево-судинною і дихальною системою;
 • давніх емоційних компонентах, які спазмують, діафрагми, м'язи і тканини;
 • різних хвороб немовлят і дітей після 1 рочку.

Як в медцентрі так і з виїздом додому пацієнта, для визначення ділянок непрохідності і затиснутості, створюю глибоку порівневу пальпацію дисфункціональної області, і вже після цього скрупульозно проробляю і відновлюю ключові тригерні зони. Для глибокої релаксації м'язового корсету і пов'язаних з ним фасцій в цих значущих сегментах, застосовую поєднання мягкотканинних технік і прийомів - тиску, скручування, розтягування, релізу та постізометричної релаксації. Ці маніпуляції, а також кінезіологія вдома Київ, роблю гранично безболісно, ​​тонко, плавно і м'яко, періодично відстежуючи зворотний зв'язок для точної діагностики. Послідовність і структура лікування міофасціального тригерного масажу пацієнта завжди індивідуальна, але в загальному, стабільний лікувальний ефект настає вже з четвертого сеансу міофасціальної терапії.
Лікування ізометричною релаксацією виявлених порушень виконую тільки після сегментарного балансування, глибокого розслаблення і повторної діагностики сиквенсінгом у Києві.

Напрацьовано гідний досвід, є приємні і вдячні відгуки від вилікуваних пацієнтів та їх знайомих з дітьми, які вже прийшли на лікування МФР по рекомендації.

Замовляйте м'якотканні і суглобові техніки: міофасциальну терапію, стрейн-конрстрейн, рекойл - по можливості завчасно і я зроблю все можливе, щоб Ви завжди відчували себе здоровими, наповнювалися внутрішньою енергією і були щасливими!

Додати коментар

Контакти
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380 (99) 387 70 37
Робочий час
 • Пн – Пт

  08:00 – 20:30

 • Сб

  9:00 – 19:30

 • Нд

  вихідний; залежно від складності перебігу захворювання може вестись прийом.

Місце проведення лікувальних сеансів:
 • Медичний Центр "Альтернатива", Київ, вул. Драгоманова 31б; ЛікувальнКаб Софії Русової 5Б (м. Позняки), - по парним тижням.
 • Центр Нетрадиційної Медицини, вул. Підвисоцького, 19 (м. Дружби Народів).
 • Центр Здоровʼя Мир Людини, вул. Теліги 27А (м. Дорогожичі).
© Всі права захищено
© Healthy Body. Всі права захищено.