Додати коментар

Коментарі  

26.04.2024, 13:23
# Досвід знаходження самої себе!Катерина Білоусова
Сеанси з біодинаміки у остеопата Лисака Дмитра Петровича виявилися для мене дуже цікавим і незвичайним досвідом пізнання своєї внутрішньої суті і причини тягнучихся захворювань. Я звернулася з проблемами суглобів, хронічною втомою та моторошними переживаннями, пов'язаними з подіями в країні. Його неповторні сеанси біодинаміки допомогли зняти біль, який не вдавалося зменьшити різними знеболюючими, відчути зовсім іншу якість і сприйняття життя, розставити правильні пріоритети відносин. Дмитро Петрович виявив незвичайну чуйність до моїх волевих рухів і тонких внутрішніх позивів, уважно їх вислуховуючи і направляючи в природне русло. Було все надзвичайно просто, легко і поступово знаходилася моя втрачена індивідуальність і цілістність.
Я дуже вдячна йому за такий індивідуальний підхід та рекомендую його всім, хто шукає незвичайні та ефективні методи лікування!
Відповісти
30.03.2024, 14:26
# Захоплення та подяка!Евгеній Волошин
Хочу висловити величезну подяку остеопату Дмитру Петровичу за його найтонший підхід до мого здоров'я та терпляче вислуховування потреб мого тіла! Звернувся до нього з проблемами в області спини, які сильно заважали мені у повсякденному житті та роботі. Також дуже турбувала психоемоційна складова, яка з раннього ранку повністю заволоділа мною і я місяцями перебував у повній втраченості і абсолютно був перед цим беззахисний.
Його ненав'язливий підхід і вміння враховувати глибокі внутрішні нюанси мого стану, - так як він це вміє і як у нього це виходить, - дуже вразили мене і вселили надію на одужання.

Кожен сеанс лікування відкривав для мене нові вільні кордони і проходив завжди по-новому для моїх відчуттів, зовсім не так, як це відбувається при шаблонному лікуванні у різних лікарів.
Після перших сеансів я відчув помітне полегшення та покращення в області спини. А моторошні емоційні розлади, досить відчутно і загадковим для мене чином, почали зрушуватися на вторинний план! Це спочатку було просто чудово, - але зараз вже звик, - адже до хорошого дуже швидко звикаєш)))

Наполегливо рекомендую Дмитра Петровича Лисака, особливо тим, хто зіткнувся з подібними проблемами.
Я впевнений, що такі сеанси характеризують його незвичний для нашого мислення спосіб життя, і Вам не складе великих зусиль, щоб це відчути невідомим досі чином!
Відповісти
12.12.2023, 12:11
# Подяка від усієї родини і особливо від маленької донечки!Ігор Шевцов
З раннього віку у мене з'явилися проблеми зі стопами та прикусом. Потім почалися ниючі болі в хребті, які не давали спокою навіть уночі. З огляду на це почалися нервові розлади, панічні страхи, мігрені. Іншого життя вже просто не міг уявити.
Після проходження лікувальних сеансів у Дмитра Петровича я почав пізнавати зовсім інші фарби життя, радісніші і надихаючіші. Спочатку не міг повірити, що такі легкі та безболісні впливи можуть внести якісь зміни у стані мого пригніченого здоров'я. Хоча я й досі не можу це зрозуміти та осмислити!
Зараз усе змінилося на всіх рівнях мого здоров'я, з'явилося зовсім інше ставлення до людей та взагалі до Життя!
Також, при лікуванні маленької донечки 1-го року, дружина була просто в захваті та спочатку не могла повірити, як такими легкими рухами відбуваються такі зміни!
Велике спасибі, і Божого благословення у подальшому розвитку та надхнення!
Відповісти
27.07.2023, 15:21
# Відгук по лікуванню!Дар’я
Дмитро Петрович Чудесний спеціаліст, надійна опора на шляху зцілення. Дмитро одразу виявив основну причину моїх негараздів, допоміг зануритись у глиб себе, де я зустрілась з тим що раніше мене лякало. Завдяки його вірі та люблячій присутності у процесах зцілення, крок за кроком я поверталась до себе істинної, зʼєднувалась з почуттями та відпускала те що гнітить. Тепер я більш легка, уважна та спокійна, є довіра та відкритість замість страшних емоційних бурь. Вирівнявся перекос прикусу та тазу, пішли болі у стопах, можу насолоджуватись довгими прогулянками, тому що зараз мої ноги тримають мене на Землі міцно.

Рекомендую Дмитра Петровича як обдарованого Богом спеціаліста, який хоробро бачить проблему як вона є та трансформує дійсність.
Сердечно дякую Вам !!!!!✨!!!!!
Відповісти
18.04.2023, 22:38
# Ми всі у захваті!Роман Борисович
Проходив сеанси з остеопатії у Лисака Дмитра Петровича. Мені 48 років, спочатку займався легкою атлетикою, а потім тренував спортсменів.
Протягом уже багатьох років у мене хворів поперек, з ниючим синдромом у лівій лопатці та тривожними нав'язливими станами з епілептичними нападами.
Лікування у Дмитра Петровича було грамотно поставлене та виконане дуже акуратно та м'яко, індивідуально під мої запити. Досі неповторно раніше ніким з остеопатів, до кого я звертався за лікуванням. Це відчувалося у самій глибині мого тіла! Тільки за це вже висловлюю величезну подяку та захоплення, - не тільки від себе, а й від усіх моїх колег, з якими я близько контактував та вів свої справи. Адже я став зовсім інакше відчувати людей і до них ставитися, ставлячи себе на їхнє місце. З'явилося незвичайне співчуття та повага до будь-якої людини, яка зустрічалася на моєму життєвому шляху.
Зараз повсякденні ситуації та труднощі сприймаються цілісно, ​​свідомо взаємопов'язані з моїм внутрішнім станом та духовним настроєм. Я змінився у поведінці, став набагато спокійніше переносити негаразди та різні неприємні комунікації з моїми партнерами.
З початку знайомства було тверде відчуття, що Дмитру Петровичу можна повністю довіритися і знайти в ньому непохитну опору та підтримку. Це відчувалося ненав'язливо протягом усього нашого спілкування на сеансах з остеопатії, на рівні співсвідомості. Він безперечно це повністю довів і це почуття продовжується до цього дня.
На даний момент я повністю повернувся до свого давно забутого фізіологічно здорового способу життя, біль не турбує, різні навантаження не вносять больових синдромів і відхилень.
Величезна подяка Дмитру Петровичу, за точно поставлений діагноз і за індивідуальні, тільки для мене, і незвичайно тонко проведені сеанси!!!
Відповісти
19.09.2020, 14:36
# Приємний результатАліна
Проходжу курс по біодинаміці у Дмитра Петровича. Сеанс був приємний, космічно розслабляючий. Протягом лікування я практично перестала вживати таблетки і знеболювальні засоби, без яких раніше не міг пройти жоден день. Від сильних болів у попереку і нозі я практично була залежна і постійно думала про ці проблеми. Буквально після 2-го сеансу я змогла відокремитися від цих жахливих думок і подивитися з боку на все, що зі мною відбувалося і відбувається. Життя стало радісним, цілісним.
Я дуже вдячна Дмитру Петровичу за те, що він зміг увійти в мою причину захворювання і акуратно вивести її в здоровий стан!
Відповісти
21.03.2020, 16:20
# Гарному фахівцеві все можливо!Станіслав Еременко
Бажаю висловити велику подяку остеопату Дмитру Петровичу за професійну допомогу при нестерпних болях в грудному і поперекових відділах хребта, а також постійному психічному напруженні і страху. Ці порушення почалися дуже давно, - як з'ясувалося на сеансі, вони тягнуться з самого дитинства і постійно дають про себе нагадування. Я з ними вже звик існувати, не мріючи про зміну і послаблення, не кажучи вже про повне зцілення. Під час мого перебування у відрядженні за кордоном, мій колега по роботі розповів про Дмитра Петровича.
І що він, будучи іноземцем, постійно їздить до Дмитра Петровича на лікувальні сеанси.
В процесі лікування відбувалися дивні явища з моїм тілом, які не вписувалися в рамки мого розуму. Тіло як би намагалося повернути колись втрачені ресурси і колишній баланс ... сіпалось, нагрівалося ...
Після двох сеансів явно настало значне довгоочікуване полегшення і розкриття огорнутої мене хвороби. Стало вільніше дихати, організм знайшов цілісність і гармонійність. Проявилися сили і ресурси, які дали поштовх взяти кермо влади в свої руки і нести повну відповідальність за всі події, які з'являються на життєвому шляху. Адже тепер я точно знаю, що всі такі події і хвороби з'являються виходячи з внутрішнього мого стану, яке я накопичив в процесі неусвідомленого життя.
Ще раз виличезна Вам Благодарність!!!
Відповісти
02.11.2019, 23:34
# Вихід завжди є, потрібно бажання!Андрей Синчевский
На прийом до Дмитра Петровича мені порадила звернутися моя колега по роботі. Вона невропатолог, гарно розбирається в таких неординарних методах лікування, і до якої я не раз звертався за порадою щодо подолання хвороби.
На сеанс записувався без ентузіазму, і думав, що лікування буде шаблонним, рутинне і болюче. Але все було якраз навпаки.
Лікування проводилося не тільки на рівні тіла, але і на психо-емоційному аспектах.
На сеансі відчув переосмислення життєвих обставин. У проблемних зонах відбувалися незвичайні для мене посмикування і пульсації. Досить чітко відчувалося по тілу зациклення на минулому досвіді, який раніше не міг відпустити і перепрожити, - але потім відбувалося розслаблення і звільнення. Тіло починало цікаво перебудовуватися, розкручуватися і зовсім по іншому відчувалося.
Якось несподівано і непомітно пройшли гострі болі в попереку, плечах і потилиці. Розкрилася хода, по іншому почали відчуватися і переосмислюватися різні життєві ситуації і недуги. Змінилися на краще взаємини з рідними людьми.
Тому від усіх них і від мене особисто велика подяка Вам!
Відповісти
23.07.2019, 09:56
# Мамина надія та сльозиМама Анастасія
Спасибі лікарю, що допоміг моїй манюні і за адекватний діагноз. Була родова травма і багато негативних емоцій при виношуванні плоду. Пройшли всі інстанції, також лікувалися закордоном. Всі лікарі твердили, що є ефект, але я нічого не бачила.
Результат приніс тільки Дмитро Петрович. Але спочатку було зовсім незрозуміло, що він робить і чи можуть допомогти ці легкі, повітряні дотики. Адже ми до такого лікування не звикли!
В процесі лікування доньки відчула незвичайне приємне відчуття, розслаблення і спокій. І відразу після цього, Дмитро Петрович сказав, що Ваша дочка Даринка, сприйняла лікування і з'явилися більш симетричні рухи в її тілі. І, що Ви могли відчути цей феном, так як ще продовжує зберігатися зв'язок з матусею. Після цього всі сумніви розвіялися, з'явилася внутрішня радість і надія.
Дарина набагато краще і спокійніше стала себе почувати, перестала невпинно плакати ночами, зменшились тіки на 90%.
Мені, як мамі, з нею стало радісніше і затишніше знаходиться. З'явилися зовсім незвичайні почуття люблячої матері, нібито лікування моєї Дариночці відобразилося і на мені! Навіть тоді зменшився неприємний дискомфорт при виношуванні другої дитини і постійні болі між лопатками.
Величезне Вам спасибі від всієї родини!
Відповісти
29.06.2019, 00:10
# Приємна розрада і полегшення від болю!Валентина Петрівна
Я жінка похилого віку 75 років. Після 60 років значно загострилися проблеми з ногами, особливо права.
Після 68 років перестала ходити! Була у всіх відомих лікарів і професорів, - не було навіть полегшення! Зневіра, печаль, роздратування, злість охопило всю мене!
Знайомі дуже радили Дмитра Петровича. Але багато часу не зверталася до нього по зневіренню і втомі від усього цього лікування, - але потім наважилася. У цей час від моэї зневіри, гноблення, роздратування, так і постійних болів дуже страждали відносини з усіма рідними!
На третій день, після 1-го сеансу у Дмитра Петровича, з'явилося значне полегшення і надія. Після 3-го сеансу почала ходити з допомогою милиць. Було проведено лікування і щодо психічних і нервових відхилень. Так, що близькі мене просто не пізнавали і дуже раділи за мене! Спочатку було дивно і невірилось, що таке може бути! Вся наша сім'я лікувалася у доктора. Сеанси дуже цікаві, не схожі на звичайне лікування, незвичайно розслаблюючі, - головне приносять результат. Ми всі висловлюємо радісну подяку за те, що такі фахівці ще є і приносять приємне розраду і полегшення таким літнім людям як я і подростающему поколінню !!!
Відповісти
28.09.2018, 22:47
# Величезна подяка в подоланні психо-емоційних стресів і травм!Ксенія
Спасибі Дмитру Петровичу за допомогу в подоланні мною давніх дитячих страхів і усунення проблем з кишечником і сечостатевою системою! На сеансах часто плакала і після цього відчувала величезне умиротворіння і емоційний спокій, так як з плачем виходили забуті стреси і психічні травми. Особливо було цікаво спостерігати за процесом відновлення організму, коли після сеансів він починав перебудовуватися і незвично себе вести.
Лікування було приємне, дуже легке і довірчиво-прозорим. Дізналася і відчула багато нового і цікавого про моє тіло в процесі періоду відновлення після проведених сеансів.
Відповісти
14.05.2018, 10:23
# Гарний результат при лікуванні ДЦПВіктор Степанович Статніков
Нашому синові Артему вік 15 років, діагноз ДЦП. Полікувати сина у остеопата Дмитра Петровича настійно рекомендували наші знайомі. Їхньому синові він теж допоміг з хворобою Дауна. Несподівані результати лікування ДЦП нас дуже обрадували і надихнули. Лікування проходило в незвичайно спокійній та добрій атмосфері, так що Артем, на здивування усіх нас, дуже полюбив и прив'язався до лікаря. А такого ніколи раніше не було, хоча лікар був гранично мовчазний. Наша дитина явно почала поправлятися.
Стала більш симетричнішою голова і ніжні кінцівки, вірівнялася постава, покращилося харчування. Артем помітно став жіттєрадісною і спокійнішою дитиною.
Переповнені почуттям чисто-сердечної радості и подяки!
Відповісти
22.01.2018, 15:16
# Гарному лікаревіАнна Масійчук
Малюк був вкрай неспокійним, з кривошиєю і явною асиметрією обличчя. Плакав, кричав і виривався коли намагалися лікувати масажем. Добре знайома сім'я постійно наполягала полікуватися у цього лікаря, тому що у нього ніжні, легкі й повітряні дотики на тіло пацієнта. Я ж відчайдушна і зневірена у всьому, постійно відкладала відвідування. Хоча, коли записувалася на прийом, десь в глибині душі надія відкрилася і все заспокоїлося!
Після третього сеансу лікування близько 75% порушень зникло. Решта порушеннь, як пояснював доктор, - це грубі травми, що залишилися після складних пологів, - лікувалися з перемінним успіхом, але результат очевидний.
Наша сім'я дуже вдячна за такий незвичайний, акуратний, безболісний і ніжний підхід лікування, і бажає великого здоров'я і довголіття Дмитру Петровичу!
Відповісти
13.10.2017, 20:54
# Точна діагностика і ефективне лікування легкими дотиками!Артем Глібов
Ніколи не подумав би, що такими ніжними і легкими дотиками можна людину вилікувати. Після лікувального сеансу на результат не сподівався, так як впливів доктора практично не відчував. Хоча дуже здивувало те, що Дмитро Петрович, легкими і повітряними дотиками визначив з чим я до нього завітав, і що у мене боліло. На другому сеансі я зрозумів, що він би міг все це зробити зовсім не торкаючись пацієнта. Після 4 або 5 днів я помітив, що стопа і плече, що мучили мене більше 7 років, більше не болять.
Велика багодарность і від дружини Марії! Дякую що Ви такий є на світі!
Відповісти
08.10.2017, 11:41
# Велика подяка гарному майструЗинаїда Валентинівна
Дуже вдячна Дмитру Петровичу за позбавлення від головного болю і депресивніх станів, - навіть не думала що таке можливо! Тіло стало значно рівнішим, хода змінилася ніби мене завели. Поперек, таз, стопи перестали хворіти. Постійне лікування у різних по категорії лікарів кінезотерапевтів і остеопатів не приносило навіть короткочасного полегшення. На даний час лікувальну терапію проходять близькі та рідні - дуже задоволені і вдячні!
Відповісти
23.07.2017, 14:54
# Величезна подяка від всієї сім'ї!Олександра Пічкун
Постійно мучилася від скроневої та потиличної напруженості і болю.
Боліла ліва стопа і шлунок.
Після 1-го сеансу больові симптоми помітно зменшилися і прийшло зовсім інше відчуття життя. Після третього сеансу остеопатії залишилося тільки незначне поколювання в п'яті. У чоловіка і сина зникли болі в попереку і плечовому суглобі. Буду продовжувати ходити на профілактику і рекомендувати друзям і рідним такого гарного фахівця. Велика Вам вдячність за висококваліфіковану допомогу !!!
Відповісти
16.04.2017, 14:37
# Подяка за чудове лікуванняІван Андрійович
Хочу подякувати Дмитру Петровичу за те, що він робить, адже це дива. Він чудовий фахівець і просто хороша людина, якій можна відкритися і по спілкуватися.
Я прийшов з сильнішою депресією, головним болем, а також з поганим зором. Також у мене ДЦП, але на жаль деякі люди змушені жити з такою хворобою. Уже після першого сеансу я відчув зміни в кращу сторону, депресія почала відступати, а зір покращився. Я не питав надій, що зір можна якось поліпшити, але ж саме через зір ми отримуємо велику частину інформації, і це дуже сильно впливає на наш емоційний стан. Це саме так, я особисто в цьому переконався, адже коли почав поліпшуватися зір, фарби стали яскравішими, світ став сприйматися якось по-іншому. Також зникла скутість рухів, стало легше дихати. Після другого і третього сеансу позитивні зміни стали ще більш явними. Пригадується книга Баха «Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон», про чайку яка постійно прагнула літати вище і швидше, вдосконалювала свої навички польоту. Тепер я, як та чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон буду відкривати для себе нові горизонти.
Відповісти
12.01.2017, 04:39
# ВідгукиНаталія
Величезна подяка за небайдужість!! Співчуття і милосердя, з якими Ви підходите до своєї роботи, зцілюють тіло і душу! Ви повернули мені подих Життя! Я до сліз вдячна за те, що можу зараз вільно дихати, відчуваючи свій організм, як
ціле, без болю і тяжкості!!
Відповісти
11.01.2017, 23:55
# Серце переповнене вдячностіНаталія
Після вагітності та пологів у мене боліло все тіло, була в стані депресії і апатія. Вже після першого прийому болі зникли, організм почав відновлюватися. Відчуваю світло радості і умиротворення! Величезне спасибі Дмитру Петровичу за максимальне цілісне лікування!
Відповісти
20.10.2016, 23:33
# Величезна подяка!Артур Вайкевич
Після 3-х сеансів зникла біль і напруга в голові. Відновилася активність, зникла постійна нестача сил і слабкість. Нога, права, відчула свободу пересування. Велика подяка і подальших успіхів!
Відповісти
15.08.2016, 15:23
# Подяка та найщіріші побажанняМиколай Оніщенко
Після 3-го сеансу зникла біль у потилиці,тазу і коліні. Буду продовжувати лікування та проходити профілактику 1 раз на місяць. У жінки зникли судорожні зведення і болі в кінцівках. А я бажаю Дмитру Петровичу так і далі лікувати пацієнтів, і,звичайно, не забувати про себе!!!
Відповісти
27.06.2016, 18:21
# Поперек і потилиця більше не ниєОксана Романюк
Лікувалася у всіх лікарів, результату не було! Розпач! Протягом 4 сеансів ниючі болі поступово ослабли. За 6 - повністю пішли. Для профілактики продовжую ходити 1 раз на місяць! Результатом дуже задоволена, а спочатку навіть не вірилося!
Відповісти
15.06.2016, 12:54
# Щіра подяка за лікуванняЕдгард Лопес
Боліла шия, голова, поперек. Найбільше стопи. Вже не сподівався навіть на незначне полегшення. За чотири сеанси з перервами 3 тижні, непомітно, навіть для мене, зникли болі, з'явилась тяга до життя і мотивація.
Величезна подяка Дмитру Петровичу, успіхів і прцвітання!
Відповісти
04.04.2016, 17:17
# Відмінний масажДжерард Стивен Зенін
Відмінний масаж. Я відчуваю себе краще і прибув додому в Італію сьогодні.
Побачимося в наступний раз, коли я приїду до Києва!
Відповісти
31.03.2016, 18:45
# Крижа більше не болитьАндрій Стохін
Мучив біль у стопах, попереку, крижах. Після кожної процедури біль значно зменшувалася. Пройшов 5 сеансів по остеопатії (1 процедура в 2 тижні). Болі зникли! Дуже рекомендую всім!
Відповісти
05.03.2016, 11:57
# Професійне лікування суставівРоман Лапшин
На протязі 4 років проходжу лікування елементами массажу з отеопатією.
Результатом професійного лікування задоволений.Знайшов свого массажиста.
Рекомендую Всім!
Відповісти
05.03.2016, 11:42
# Дякую, біль в попереку перестав!Анастасія Володимирівна
Величезна подяка Дмитру Петровичу за актуальний і грамотний підхід до хронічної проблеми мого сина. І незважаючи на сьогоднішнє становище в країні бажаю Вам і надалі залишатися таким же фахівцем своєї справи.
Відповісти
28.02.2016, 19:11
# Гарному спеціалістуКатерина Миколаївна
Щиро Дякую. Ви вилікували мої хворі ноги і з кожною процедурою постійно приємно дивуєте індивідуальним підходом до діагностики та професійного лікування!
Відповісти
Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380 (99) 387 70 37 (Viber/WhatsApp)

Робочий час
 • Пн – Пт

  07:30 – 21:00

  Звертайтесь в зручний для Вас час
 • Суб

  08:00 – 20:30

  Записуйтесь на лікувальний та консультативний прийом
 • Нд

  вихідний; залежно від складності перебігу захворювання може вестись прийом.

Місце проведення лікувальних сеансів:
 • Медичний Центр "Альтернатива", Київ, вул. Драгоманова 31б; ЛікувальнКаб Софії Русової 5Б (м. Позняки), - по парним тижням.
 • Центр Нетрадиційної Медицини, вул. Підвисоцького, 19 (м. Дружби Народів).
 • Центр Здоровʼя Мир Людини, вул. Теліги 27А (м. Дорогожичі).
© Всі права захищено
© Healthy Body. Всі права захищено.