Біодинаміка

Незбагненну біодинаміку планомірно обдумано почав застосовувати вБіодинаміка додому київ зв'язку з її багатющим відновним потенціалом, а також неможливістю іншими методиками вийти на шукане патологічне джерело, яке дає життя хворобі. Основне значення приділяю ритмічності і цілісності нашого організму, вільному руху структур тіла в нормі і дисфункціональному стані, різним дихальним імпульсаціям і ритму судинної хвилі.

Біодинаміка:
Повний сеансТривалістьВартість
дорослим 1година 1900 грн.
діткам, немовлятам індивидуально від стану та реакції 1800 грн.

   У процесі лікування в організмі відкриваються відновлювальні ресурси, які виштовхують хворобливу, пригнічену зону назовні, і заповнюють гармонією місце патології. Краніальна біодинаміка в домашніх умовах, дозволяє мені якісно лікувати як дорослих, так і діточок (немовлят) будь-якого фізичного стану, тому що практично не має протипоказань. При цьому необхідно завжди пам'ятати, що біодинамічний фулькрум потрібно прикладати не в зоні патології, або найбільшого обмеження, а там, де у пацієнта є приховане і не вивільнене джерело здоров'я.
   Цей метод, висуває мені певні вимоги постійної роботи над собою і строгі правила підходу до лікування пацієнта. Адже приступаючи до лікування пацієнтів доктор психобіодинаміст, за допомогою, давно відомого, рецепторного дзеркального обміну, передає пацієнтові свій справжній (часто важкий, низинний і пригнічений) стан.
   На психодіагностичному етапі біодинамічного підходу Київ вдається вийти, не тільки на локально обмежені і значущі для пацієнта області, з урахуванням його нервової системи та адаптаційних процесів, але і на приховані здібності структур організму до вітальності, самовідновленню і багаторівневій інтеграції.
   В ранішньому досвіді лікування масаж вдома у Києві доводилося сумно усвідомлювати невдачу проведеного впливу, після численних сеансів. Наставало повне сум'яття, і пригнічене розуміння про безвихідність своїх знань і необхідності переходу на зовсім невідомий рівень майстерності. На досягнення такої здатності потрібне активне бажання, а постійно відсутній час і терпіння підтягнуться в свою міру так, що простір розшириться, з'явиться натхнення і мотивація. І тоді хронічно невиліковна і затяжна патологія покаже всю глибину свого обсягу в усій повноті.
   Майстерність психодинамічного підходу розвивається у всіх, - пропорційно витраченому часу і здатності переступити через себе на користь ближньому.
Воно і дає можливість чітко відчути і знайти те, страшно неприємне, постійно притягуюче навколо себе, джерело всякої гидоти, як на фізіологічному, так і на психологічному рівні, яке безперервно дає імпульсацію, початковий стимул до продовження давнішньої хвороби і довічної пригніченості. Повинен десь статися підрив цієї патологічної, мало досліджуваної і заплутаної стежинки подій, яка, як відомо на гіркому досвіді, завжди веде в ніщо, розчаруванню і смерті.

Такий мотивуючий стимул, радісний поштовх в яскраву майбутню надію професійного лікування пацієнтів і дала мені Біодинаміка (зрозуміло без космічних і магічних деструкційних психокорекційних напрямків - ці області ніколи не використовую і застерігаю учнів).Біодинаміка вдома київІ тоді - "о диво", пацієнт встає з кушетки радісний, веселий і сповнений сил, хоча до лікування, це був сумний, незадоволений всім і вся чоловік, у якого все боліло, і всі були в цьому винні!
А мені, як біодінамісту, але в першу чергу простій людині, завжди до сліз приємно слухати ті захоплені і радісні слова подяки, які по праву повинні належати тільки відновлюючому прихованому джерелу, яке в пригніченому психодинамічному стані присутнє в будь-якому організмі.

  Тільки Всі сили і прагнення краніосакральної терапії в Києві і біодінамічного впливу повинні бути спрямовані на створення умов, для того завжди чаючого і довгоочікуваного вивільнення ресурсу організму, який і сам, давним-давно, прагне до цього. Необхідна тільки та шукана висхідна сходинка, яка і створюється тільки біодинамічною присутністю цілителя і, утворених, в слід цього, сприятливих умов!
   Я ж, зі свого боку, відомими способами прагну до оволодіння цими безцінними психобіодинамічними знаннями і вміннями, для того, щоб вміло і в контексті з індивідуальним патерном, застосувати їх при лікуванні як дорослих, так і дітей (немовлят). Саме це мій постійний стимул і життєве кредо, якому я, не замислюючись, готовий присвятити весь вільний час і обмежені роки перебування в постійно змінливому світі, повному прикрощів та розчарувань.

Телефонуйте в зручний для Вас час. Завжди готовий Вам допомогти, як усебе в кабінеті, так і з виїздом додому!

Додати коментар

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380 (99) 387 70 37 (Viber/WhatsApp)

Робочий час
 • Пн – Пт

  07:30 – 21:00

  Звертайтесь в зручний для Вас час
 • Суб

  08:00 – 20:30

  Записуйтесь на лікувальний та консультативний прийом
 • Нд

  вихідний; залежно від складності перебігу захворювання може вестись прийом.

Місце проведення лікувальних сеансів:
 • Медичний Центр "Альтернатива", Київ, вул. Драгоманова 31б; ЛікувальнКаб Софії Русової 5Б (м. Позняки), - по парним тижням.
 • Центр Нетрадиційної Медицини, вул. Підвисоцького, 19 (м. Дружби Народів).
 • Центр Здоровʼя Мир Людини, вул. Теліги 27А (м. Дорогожичі).
© Всі права захищено
© Healthy Body. Всі права захищено.