Головна

Масаж спини в києві додомуЛисак Дмитро Петрович - професійний остеопат, фізіотерапевт і реабілітолог по лікувально-оздоровчим процедурам.

Надаю якісні послуги по остеопатії, біодинаміці, кінезіології і вісцеральній терапії в Києві за адресою:

  • непарні дні: Клініка, вул. Драгоманова 31Б, або в лікувальному кабінеті по вул. Софії Русової 5Б (район метро Позняки)
  • парні: Медичний Центр Геймера, вул. Волоська 47 (район метро Контрактова Площа)
  • Центр Нетрадиційної Медицини вул. Підвисоцького 19 (район метро Дружби Народів)

 

 Можливий виїзд лікаря додому або офіс!

Веду прийом дорослим пацієнтам, вагітним на різних періодах мамам, і їх маленьким діткам, немовлятам. Успішно працюю із захворюваннями серцево-судинної і травної системи, порушеннями опорно-рухового апарату і обміну речовин, головними скаргами, мігренню, захворюваннями чоловічої та жіночої генітальної сфери, ДЦП, синдром Дауна, епілепсією, дефектами фізичного та психоемоційного розвитку.

Всім пацієнтам я прагну: надати максимально якісну допомогу без щонайменших націнок, підібрати цілеспрямоване і прицільне лікування з індивідуальним підходом і консультативною підтримкою, не допускаючи можливості повторного повернення до патології.

Якість мого лікування - це великий досвід і вдячні до серцевої глибини пацієнти, що залишили щирі відгуки на цьому сайті. І як людина, яка пройшла свій життєвий шлях від серйозних захворювань до здорового стану, я також намагаюся допомогти людям!

Тривалість сеансу вказана орієнтовно, тому що вона залежить від стану пацієнта, його реакції на лікувальний вплив, рівня поояву внутрішніх ресурсів, їх свободи руху, скутості сегментів і т.д.. І коли з'являться симетричні і гармонійні рухи структур, відбудеться розсмоктування фіксованих точок опор, і система на це зреагує глибоким розслабленням, розширенням і знайде плавні коливальні рухи - тоді варто закінчувати процедуру, щоб не накласти додатковий обтяжений вплив на ніжний перехідно-відновлювальний процес.

Основні лікувальні процедури:

Мануальний терапевт Київ вдома

Мануальний масаж

Мануальна терапія - використовується для нормалізації фізіологічних рухів в органах і тканинах безпосередньо ручним впливом на організм людини. Маніпуляціям лікаря мануального масажиста піддаються органи, які мають властивість рухатись фізіологічно. Мануальна терапія ставить перед собою мету відновити порушені міжхребетні диски, а це, в свою чергу, нормалізує патологічні системи і функції, а, значить, і усуне больовий дискомфорт.
Вартість: 1300 грн. Тривалість: 1 година.

Остеопатія вдома київ

Остеопатія

Після детальної діагностики по визначенню стану балансу всього організму, виявлення м'язово-фасциальних обмежень і рестрикцій, положення органів і суглобів починаю лікування ключового порушення з всього ланцюжка патологічної ланки. Тому лікування пацієнтів в клініці Київ завжди індивідуальне, залежне від гостроти і перебігу хвороби, із застосуванням навичок структуральної, краніальної і вісцеральної остеопатії.
Вартість: 1300 грн. Тривалість: 1година.

Кінезотерапія київ додому

Кінезіологія

 Спочатку, для з'ясування картини захворювання, на своїх сеансах по кінезіології, я проводжу тестування, візуальну і мануально- м'язову діагностику. При необхідності, проводжу також терапевтичні навантаження, для визначення функціонального стану хребетного стовпа, таза, голови, органів грудної та черевної області.
Вартість: 1300 грн. Тривалість: 1 година.

Лікувальний масаж київ

Лікувальний масаж

Лікувальний масаж знаходить широке застосування як масаж в домашніх умовах Київ, так і в медичних організаціях (клініка масажу центр) в комплексі з медикаментозним впливом. Він використовується не тільки для усунення порушень опорно-рухового апарату, але і для різних внутрішніх систем організму при їх патології та травмах. Так як іннервація внутрішніх органів, частин тіла і систем організму походить від спинного і головного мозку, то корекція хребта руками досвідченого лікаря масажиста повинна передувати будь-якому лікуванню.
Вартість: 1300. Тривалість: 1година.

Тайський масаж київ вдома

Тайський масаж

Тайський масаж вдома- представляє незалежну систему реабілітації, до якої входять безліч лікувальних комплексів: масаж спини в Києві центр, натиски на м'язовий корсет, вправи, які носять характер пасивних рухів і актвізують не тільки кровообіг, але і відновлюють функції суглобів, рефлекторний і аккупресурний вплив.
Вартість: 1300 грн. Тривалість: 1година.

Японський масаж київ вдома

Юмейхо-терапія (японський масаж)

Юмейхо масаж в салоні являє собою систему впливу безпосередньо рукою, що складається з послідовності різноманітних прийомів, які коригують і відновлюють опорно-руховий апарат. Юмейхо-терапія в клініці Київ, включає сукупність певних масажних маніпуляцій і прийомів остеокорекціі з основною увагою спрямованою на відновлення деструктивних хребетних сегментів і тазового корсета.
Вартість: 950 грн. Тривалість: 1година.

Шиацу київ вдома

Шиацу (Точковий масаж)

Точковий пальцьовий масаж широко розвинувся завдяки масаж вдома Київ і обгрунтуванню концепції, що кожний патологічний стан це не обмежений локальний сегмент в тілі людини, а є порушенням цілісності всього нашого організму. Локальне захворювання надає рефлекторне порушення у функціонально залежних від нього органах і тканинах, які іннервуються тими ж відділами спинного мозку.
Вартість: 1300 грн. Тривалість: 1година.

Лімфодренажний масаж Київ

Лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масаж - це спеціальна методика фізіотерапії, що виводить застійну рідину і токсичні обмінні продукти з міжклітинного простору нашого організму, активізує відтік крові і лімфи, а також ефективно використовується для корекції фігури і зняттю високого артеріального тиску. Лікар масажист проводить прийом як масажному кабінеті, так і з виїздом додому!
Вартість: 1300 грн. Тривалість: 1 година.

Краніосакральна терапія вдома київ

Краніосакральна терапія

Важливою сферою остеопатичної практики є краніосакральна терапія. При діагностиці пацієнта, я ніколи не розглядаю його череп, як окрему ланку, а працюю в сукупності з усіма кістками організму, так як це єдина цілісна система. Також можливий виклик лікаря додому чи офіс, як на лівий берег, так і на правий!
Вартість: 1300 грн. Тривалість: 60 хвилин.

Міофасциальний реліз київ вдома

Міофасциальний релізинг і рекойл

На своєму сеансі (в медичному центрі, обо у Вас вдома, офісі) по міофасциальному релізингу, я застосовую м'які мануальні і остеопатичні техніки, рекойл, стрейн-конрстрейн і постізометричну релаксацію. У підсумку цього лікування, зміщені і дисфункціональні області нашого тіла з легкістю знаходять свій правильний фізіологічний стан.
Вартість: 1300 грн. Тривалість: 1 година.

Вісцеральна хіропрактика київ вдома

Вісцеральна хіропрактика

 Вісцеральна хіропрактика (професора А.Т. Огулова, походить від слів: вісцеро - внутрішній, хиро - рука і практика - дія) - вплив на внутрішні органи певними техніками масажу для досягнення коректної їх функціональності і правильного розташування, а також поліпшення струму рідин поблизу них. Завдяки масаж спини Київ і таким вище описанним діям вісцеральної хіропрактикі проходять обмінні і ендокринні порушення, і відновлюється робота внутрішніх систем організму.
Вартість: 1300 грн. Тривалість: 1година.

Біодинаміка додому київ

Біодинаміка

Незбагненну біодинаміку планомірно обдумано почав застосовувати в зв'язку з її багатющим відновним потенціалом, а також неможливістю іншими методиками вийти на шукане патологічне джерело, яке дає життя хворобі. Основне значення приділяю ритмічності і цілісності нашого організму, вільному руху структур тіла в нормі і дисфункціональному стані, різним дихальним імпульсаціям.
Вартість: 1300 грн. Тривалість: 1година.

Дитячий масаж київ додому

Дитячий масаж

Дитячий масаж - це лікувальні маніпуляції, які робляться малюкові у віці від 2 - 3 місяців і до одного року його життя. Масаж дитини в Києві віком від одного року має свою відмінність, яка пов'язана з інтенсивністю дії і тривалістю проведення процедури. Лікування в медцентрі проводяться як на лівобережній, так і на правобережній стороні!
Вартість: 1200 грн. Тривалість: залежить від віку малюка.

Навчальні Курси по остеопатії київ

Навчальні семінари і практика

Пропоную Вашій увазі навчальні семінари та індивідуальні заняття (курси) з остеопатії, біодинаміки, мануальної терапії та вісцеральної хіропрактики в Києві. Учням, крім постійно доповнюючихся остеопатичних програм, буде запропоновано вивчити класичні і поглиблені методики краніальної терапії, кінезіологічної діагностики та юмейхо корекції, а також професійно розширити свої пальпаторні навички.
Вартість: 6000 грн. Тривалість: 3 дня, або Вартість: 2800 грн. Тривалість: 3 години.

Додаткові процедури, котрі виконують мої колеги або учні:

Класичний масаж київ

Класичний масаж

 Лікувальну та ефективну дію класичного масажу на різні форми патологій та захворювань пацієнта славили ще в давнину. Цей вид масажу, також і масаж спини в Києві, використовується як для усунення самих хвороб, так для їх профілактики та попередження.
Вартість: 950 грн. Тривалість: 1 година.

Антицелюлітний масаж додому київ

Антицелюлітний масаж

Засвоїв лікувальні методи і технології роботи з шкірною поверхнею і системами нашого організму у досвідчених лікарів, більшість антицелюлітних програм зручніше проводити не в медцентрі, а в домашній обстановці. З цих програм, зручнішим і єфективнішим засобом є антицелюлітний масаж.
Вартість: 950 грн. Тривалість: 1 година.

Спортивний масаж київ вдома

Спортивний масаж

Спортивний масаж - надійний і допоміжний лікувальний засіб для збільшення гнучкості і стійкості тіла. Завдяки використанню спортивний масаж вдома Київ, набагато швидше відновлюється функціональний стан м'язів, суглобів, сухожиль, емоційний стан, ніж в результаті застосування інших видів лікування в масажному салоні.
Вартість: 950 грн. Тривалість: 60 хвилин.

Остеопатія полтава

Остеопатія Полтава

Початок лікування починається з візуальної і пальпаторної діагностики по виявленню ключової дисфункції, яка дає розвиток хворобі. Причиною більшості соматичних захворювань є, не тільки проблеми з хребетним стовпом, але вісцеральні і краніальні порушення, під які підлаштовуються системи і функції організму, утворюючи своєрідні патологічні патерни тіла. Знайти з усіх ланок патологічної ділянки найбільш значущий патерн і вийти відносно нього на першопричину захворювання, - визначає компетентність і професіоналізм будь-якого лікаря остеопата, мануального або вісцерального терапевта.
Баночний масаж київ додому

Баночний масаж

Баночний масаж являє собою одночасний вплив на тіло пацієнта вакуумними банками і безпосередньо масажем. У його властивостях лежить, перш за все, рефлекторний механізм, що складається в роздратуванні шкіри утворившимся в банці вакуумом. Інтенсивність цього масажу залежить від ступеня залучення в дистрофічний процес тканин хребетного сегмента.
Вартість: 950 грн. Тривалість: 1 година.

Біоенергетика додому київ

Біоенергетика

При біоенергетичному лікуванні і діагностиці використовую польову корекцію, центрування середньої лінії, звільнення потенціалу дихання життя і, найголовніше, не втручаюся у відновну функцію організуючої мудрості тіла. Адже тільки ця організуюча сила знає і може підказати ненав'язливому біоенергетику, де знаходиться ключове порушення і правильний спосіб його лікування. Клініка знаходиться і на лівому березі Київ і на правому!
Вартість: 950 грн. Тривалість: 1 година.

Тайська масажистка київ додому

Тайська масажистка

Лікування масажем повинно чітко покладатися на добре знання анатомії, іннерваційних зон, м'язово-анатомічних шляхів, де, пальпаторна діагностика і тести, грають першорядне значення на початковому етапі лікування. Можливо проведення лікування, як в клініці масажу, так і у Вас вдома, офісі!
Вартість: 950 грн. Тривалість: 60 хвилин.

Скенар терапія вдома Київ

Скенар-терапія

Дуже важливо СКЕНАР-терапевту навчитися правильно вислуховувати тіло пацієнта і проводити дозоване лікування. Реакція нервової системи пацієнта на такий вплив буде беззастережно довірчою, організм виділить внутрішні приховані ресурси, відбудеться зрушення фіксації хвороби і настане зцілення.
Вартість: 950 грн.

Китайський масаж гуаша київ

Масаж Гуаша

При масажі Гуаша дуже важливо правильно слухати тіло хворого і довіряти професійному досвіду і почуттям. І тоді вибір лікувальної методики та різновиду скребка організм пацієнта візьме на себе, і доведе до відома лікаря, через його напрацьовану багаторічним досвідом тонку, але всеосяжну пропріоцепцію, або професійну інтуїцію.
Вартість: 950 грн. Тривалість: 60 хвилин.

Косметичний масаж Київ вдома

Косметичний масаж

Косметичний масаж в клініці використовується для відновлення стану та функцій шкірного покриву, зняттю поверхневих дефектних зон. Він складається з профілактичного та лікувального масажу.
Вартість: 950 грн. Тривалість: 60 хвилин.

Лікування п'явками Київ додому

Гірудотерапія, лікування п'явками

Якщо у Вас хвороба з внутрішнім органом, то гірудотерапію застосовую над тим же хворим органом, і на спеціальні точки в проекційних зонах ставлю п'явок. Одна і та ж п'явка не ставиться більше одного разу. Тому, поставили одну п'явку і все, потім використовуємо іншу.

Мануальна терапія в Ужгороді вдома

Остеопатія Мукачево

При лікуванні вкрай необхідно встановити доктору довірчий контакт з психотипом пацієнта. Організм пацієнта усвідомлює все, що відбувається з ним і відповідно на це реагує. Дуже важливо щоб тіло пацієнта на підсвідомому рівні сприйняло особистість доктора остеопата, або вісцерального терапевта, і дозволило проводити лікування в даному контексті.

Остеопатія Одеса вдома

Остеопатія Одеса

Завдяки застосуванню сучасних остеопатичних технік вдало лікую багато хронічних захворювань і патологій, які пацієнт навіть і не думав вилікувати. Діагностику здійснюю за допомогою остеопатичного і біодинамічного диференцювання, кінезіологічних тестів, візуально-пальпаторної чутливості.

Антицелюлітне обгортанння київ вдома

Антицелюлітне обгортання

При всіх антицелюлітних процедурах і перед обгортанням очищаю шкіру скрабом. Використовую його в целюлітних місцях для очищення пір від токсинів і шлаків. Найголовнішим і невід'ємним компонентом антицелюлітного обгортання є оптимальна дієта з правильними та індивідуальними підібраними вправами.
Вартість: 950 грн. Тривалість: 60 хвилин.

Масаж в 4 руки Київ

Масаж в чотири руки

Свою масажну програму ми представляємо, як класичний інтенсивний, або спортивний масаж з елементами тайської або юмейхо-терапії. У цій масажній програмі наша команда майстрів усунула непотрібні і малоефективні масажні техніки і погладжування. Але це, ні в якому разі, не приписує хворобливість і нетерпимість масажу в чотири руки.
Вартість: 950 грн. Тривалість: 1 година.

 Банщик, СПА-майстер Київ

Банщик, СПА-майстер

На основі методики російської та шведської лазні проводжу лазневі лікувальні процедури в нашому центрі на Виноградарі, або з виїздом в лазню та сауну. Маю багаторічний досвід поведення лазневих програм та лікувального массажу віниками. Банний віник завжди вибираю сам в залежності від ступеня вираженості Ваших хвороб.
Вартість: 950 грн. Тривалість: 1 година 20 хв.

Психотерапія Київ вдома

Психотерапія

При проведенні психотерапевтичної діагностики важливо вийти на ключовий рівень психічного і емоційного ураження.
Дуже важливо доктору в процесі лікування залишатися прозорим і нейтральним, тоді організм пацієнта зможе довіритися, показати свою історію і звідки потрібно починати лікування.

Голкотерапія Київ клініка

Голкорефлексотерапія

При діагностиці увага терапевта має бути не стільки в площині відчуття його рук, як на глибоких фасціальних, польових і м'язових структурах. Це дозволяє побачити, простежити зміни, що відбуваються в тілі людини під час його лікування, і провести цілеспрямований масаж спини Київ і голковколювання.

Лікування масажем домашніх питомців київ

Остеопатія тваринам

Діагностику по виявленню ключового порушення у наших улюблених тварин проводжу перкусійно і візуально з великим ступенем точності. У процесі сеансу поступово лікую значущі дисфункції, і для контролю ефективності маніпуляції проводжу ретест.
Вартість: 950 грн. Тривалість: 1 година.

Остеопатія Харків вдома

Остеопатія Харків

У багатьох випадках, коли в тканинах немає фіброзування, лікарю масажисту в клініці досить тільки звернути увагу на дисфункцію, або легко увійти з нею в контакт, щоб запустився процес пошарового відпрацювання напруг і почалися глобальні зміни на всіх рівнях нашої життєдіяльності.
Вартість: 950 грн. Тривалість: 1 година.

Медовий масаж київ вдома

Медовий масаж

Медовий масаж - лікувальний комплекс ручного масажу і впливу цілющих компонентів меду. Медовий масаж в домашніх умовах призначають не тільки для очищення від токсичних речовин і болів в спині, але і для корекції фігури, і позбавлення від жирових відкладень і целюліту.
Вартість: 950 грн. Тривалість: 1 година.