Професійна остеопатія, вісцеральна терапія та кінезіологія

Масаж спини в Києві та виїзд додому масажиста

Лікувальний масаж спини у клініці. Можливий виїзд лікаря додому пацієнта на лівому березі та у центрі Києва.

Виклик масажиста на дом. Масажний салон лівий берег

Індивідуальне остеопатичне та кінезіологічне лікування.
Біодинаміка

Проведу грамотну, прицільну, м'язову та пальпаторну діагностику по знаходженню ключової причини захворювання лікар массажист в медичному центрі, та м'якоткане безрецидивне лікування без побічних ефетів та пригніченнь організму.

Про мене

Лисак Дмитро Петрович

остеопат, фізіотерапевт, кінезіотерапевт.
Спеціалізація: біодинаміка, краніосакральна терапія, остеопатія, кінезіологія, вісцеральна терапія.

Для всіх за віком пацієнтів, вагітним жінкам

Відповідальний індивідуальний підхід лікар у медичному центрі

Гарантую прицільну, грамотну діагностику та професійне лікування з індивідуальним і відповідальним підходом, виїзд масажиста додому Київ, до кожного пацієнта, та масажист в клініці!

Якісна допомога у клініці

Всім пацієнтам я прагну надати максимально якісну допомогу без щонайменших націнок, підібрати цілеспрямоване і прицільне лікування масаж спини в центрі Києва з індивідуальним підходом і консультативною підтримкою, не допускаючи можливості повторного повернення до патології.

Великий остеопатичний досвід, лікар масажист Київ

Якість біодинамічного лікування – це великий досвід та вдячні до серцевої глибини пацієнти, які залишили щирі відгуки на цьому сайті. І як людина, виклик лікаря масажиста додому та прийом у масажному кбінеті , який пройшов свій життєвий шлях від серйозних захворювань до здорового стану, я також намагаюся допомогти людям!

Тіло пацієнта саме підказує, де ключова причина захворювання

Ми ніколи не подолаємо зовнішніх труднощів - вони лише віддзеркалюють внутрішній наш стан. Цю дисфункцію породив неусвідомлений наш опір тому, що преподносить саме життя, виклик масажиста додому, і як ми відчуваємо і живемо тут і зараз!

Веду прийом дорослим пацієнтам як вдома так і в кабінеті клініка, вагітним на різних періодах мамам, і їх маленьким діткам, немовлятам, лікар масажист в медичному центрі

Лікування різних хвороб масажний кабінет

Успішно працюю клініка та вдома у пацієнта, із захворюваннями серцево-судинної і травної системи, порушеннями опорно-рухового апарату і обміну речовин, черепними рестрикціями, масажний салон на лівому березі Київ мігренню, захворюваннями чоловічої та жіночої генітальної сфери, ДЦП, синдром Дауна, епілепсією, дефектами фізичного та психоемоційного розвитку.

ПАЦІЄНТАМ З РІЗНИМИ ПАТОЛОГІЯМИ І ПОРУШЕННЯМИ, ЕПІЛЕПСІЄЮ, ДЦП, СИНДРОМ ДАУНА

Негайно надам допомогу масажний кабінет Київ на лівому березі та в центрі, у будь-який час, залежно від ступеня захворювання

Обов'язково телефонуйте і записуйтесь на лікувальний сеанс медичний центр, - і я з величезною віддачею та радістю надам Вашому здоров'ю професійну, незамінну та надійну опору, яка принесе Вам потужну мотивацію на добрі справи масажний салон на лівому березі Позняки та в центрі Києва, величезний підйом внутрішніх ресурсів та настрою!

Остеопатія, масаж спини вдома Київ, біодинаміка- запорука вашого здоров'я та довголіття!

Зв'яжіться з медичним центром, щоб записатися на прийом.

Контакти
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380 (99) 387 70 37
Робочий час
 • Пн – Пт

  08:00 – 20:30

 • Сб

  9:00 – 19:30

 • Нд

  вихідний; залежно від складності перебігу захворювання може вестись прийом.

Місце проведення лікувальних сеансів:
 • Медичний Центр "Альтернатива", Київ, вул. Драгоманова 31б; ЛікувальнКаб Софії Русової 5Б (м. Позняки), - по парним тижням.
 • Центр Нетрадиційної Медицини, вул. Підвисоцького, 19 (м. Дружби Народів).
 • Центр Здоровʼя Мир Людини, вул. Теліги 27А (м. Дорогожичі).
© Всі права захищено
© Healthy Body. Всі права захищено.