Професійна остеопатія, вісцеральна терапія та кінезіологія

Моя місія - здобути баланс між фізичним здоров'ям і духовною складовою!

Глибокий індивідуальний підхід до пацієнта на рівні зачаття батьками плоду та народження малюка.
Біодинаміка

Сенс здоровʼя – це коли кожна наступна мить – усвідомлюється і щиро та мужньо проживається

Проведу грамотну, прицільну, м'язову та пальпаторну діагностику по знаходженню ключової причини захворювання лікар массажист в медичному центрі з викликом додому, та м'якоткане безрецидивне лікування без побічних ефетів та пригніченнь організму.

Прийнявши дискомфортний стан як те, що є, як теперішній момент, від якого не втекти, ви відчуэте в масажний салон на лівому березі Київ, чого не могли розпізнати раніше. Ви вже не будете рабом захворювань та емоцій, які нав'язує розум.

Лисак Дмитро Петрович

остеопат, фізіотерапевт, кінезіотерапевт.
Спеціалізація: біодинаміка, краніосакральна терапія, остеопатія, кінезіологія, вісцеральна терапія.

Для всіх за віком пацієнтів, вагітним жінкам, малюкам

Відповідальний індивідуальний підхід лікар у медичному центрі

Якщо ти перебуваєш у глибокій присутності, то ти вільний від думок. Ти спокійний і пильний, виїзд лікаря масажиста додому пацієнта. Якщо твій розум вислизне в нижні частоти, тоді нав'язується тіло болі. І ми відразу впадаємо у владу зневіри, суєти та психологічного часу.

Прозорий та сумлінний настрой остеопата доктора у клініці, який передається і пацієнтові

масажний кабінет кінезіолога та масаж на лівобережна вдома Київ

Всім пацієнтам прагну надати максимально якісну допомогу, підібрати цілеспрямоване та прицільне лікування з індивідуальним підходом та виїзд лікаря масажиста додому з консультативною підтримкою, не допускаючи можливості повторного повернення до патології.

Великий остеопатичний досвід, доктор масажист Київ

Поки людина не здається і не впадає в смуток, вона міцніша за свою долю масаж спини в Києві клініка

Якість біодинамічного лікування – це великий досвід та вдячні до серцевої глибини пацієнти, які залишили щирі відгуки на цьому сайті. І як людина, виклик лікаря масажиста додому та прийом у масажному кабінеті, який пройшов свій життєвий шлях від серйозних захворювань до здорового стану, я також намагаюся допомогти людям!

Тіло пацієнта саме підказує, де ключова причина захворювання, потрібно тільки ненав'язливо і уважно слухати!

Ми ніколи не подолаємо зовнішніх труднощів - вони лише віддзеркалюють внутрішній наш стан. Цю дисфункцію породив неусвідомлений наш опір тому, що преподносить саме життя, виклик масажиста додому, і як ми відчуваємо і живемо тут і зараз!

Веду прийом дорослим пацієнтам з виїздом додому, так і в кабінеті клініка, вагітним на різних періодах мамам, і їх маленьким діткам, немовлятам, лікар масажист в клініці

Лікування різних деструктивних станів, психосоматичних та емоційних захворювань: ДЦП, Хвороба Дауна, Епілепсія

важливо знайти ключову вісь дисфункцій, яка вже бере початок в утробі вагітної матері та від неї розплутувати патологічний клубок захворювань в масажний кабінет Київ, або вдома пацієнта

Успішно працюю із захворюваннями серцево-судинної та травної системи в масажний салон на лівому березі, порушеннями опорно-рухового апарату та обміну речовин, черепними рестрикціями, мігренями, захворюваннями чоловічої та жіночої генітальної сфери, фізичними дефектами постави масаж спини в центрі Києва та психоемоційних угнетінь.

Також проводяться професійні лікувальні сеанси моїх учнів та колег в інших містах: Ужгород, Полтава, Харків, Одеса, Львів, Житомир, Шостка. Для уточнення та запису звертайтесь за вищевказаним контактом

Негайно надам допомогу масажний кабінет Київ на лівому березі та в центрі, у будь-який час, залежно від ступеня захворювання

Обов'язково телефонуйте і записуйтесь на лікувальний сеанс медичний центр, - і я з величезною віддачею та радістю надам Вашому здоров'ю професійну, незамінну та надійну опору, яка принесе Вам потужну мотивацію на добрі справи масажний салон на лівому березі Позняки та в центрі Києва, величезний підйом внутрішніх ресурсів та настрою!

Остеопатія, масаж спини вдома Київ, біодинаміка- запорука вашого здоров'я та довголіття!

Зв'яжіться з медичним центром, щоб записатися на прийом.

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380 (99) 387 70 37 (Viber/WhatsApp)

Робочий час
 • Пн – Пт

  07:30 – 21:00

  Звертайтесь в зручний для Вас час
 • Суб

  08:00 – 20:30

  Записуйтесь на лікувальний та консультативний прийом
 • Нд

  вихідний; залежно від складності перебігу захворювання може вестись прийом.

Місце проведення лікувальних сеансів:
 • Медичний Центр "Альтернатива", Київ, вул. Драгоманова 31б; ЛікувальнКаб Софії Русової 5Б (м. Позняки), - по парним тижням.
 • Центр Нетрадиційної Медицини, вул. Підвисоцького, 19 (м. Дружби Народів).
 • Центр Здоровʼя Мир Людини, вул. Теліги 27А (м. Дорогожичі).
© Всі права захищено
© Healthy Body. Всі права захищено.