Лікувальний масаж

Лікувальний масаж Київ вдомаЛікувальний масаж знаходить широке застосування в медичних організаціях в комплексі з різними реабілітаційними і фізіотерапевтичними заходами. Його використовують не тільки для усунення порушень в опорно-руховому і м'язовому апараті, при їх патологіях і травмах, а й для відновлення внутрішніх органів і психо-емоційної сфери. Так як іннервація внутрішніх органів, окремих сегментів і систем організму відбувається від спинного і головного мозку, то грамотне виявлення першопричини порушення і її корекція руками досвідченого мануального масажиста, повинна передувати будь-якому лікуванню і реабілітації.

 
Послуга лікувального масажу:
Повний сеансТривалістьВартість
Лікувального масажу (орієнтована тривалість 1 година. 1900 грн.

У медичній практиці лікувальний масаж вдома Київ з правильно підібраним комплексом ЛФК виробляє рефлекторно оздоровчий вплив на загальний і локальний стан організму: порушення нервової системи, захворювання внутрішніх систем і органів, хвороб очей, зубів, проблем по гінекології і після хірургічного втручання. При цьому нормалізуються метаболічні і обмінні процеси, усуваються функціональні і психо-соматичні розлади з численними наслідками.

При початку лікування сполучнотканинним сегментарним масажем Київ важливо встановити причину даного захворювання, простежити за якими напрямами вона розвивається і на яких сегментах зупинилася. Загальноприйняті шаблонні маніпуляції проведення реабілітаційного масажу дозволяють тільки поліпшити загальний стан організму не зачіпаючи ключової причини.

Але якість лікувального сеансу визначається прицільною дією на першопричину, а не завченою роботою з тілом пацієнта, яка не дозволяє усунути проблему, так як не зачіпає її джерело. Тому потрібно знайти досвідченого лікаря масажиста, реабілітолога, який зможе виявити індивідуальний підхід до діагностики даного захворювання і підібрати відповідну систему сполучнотканинного масажу.

І тоді, після такого сеансу лікувальний масаж спини Київ, відбуваються значні зміни: поліпшується рефлекторність внутрішніх органів і м'язів, поступово відновлюється симетрія, стрункість тіла і нормалізація ваги, загальне омолодження, працездатність і психоемоційний стан.

Також лікувальний сполучнотканинний масаж вдома Київ дозволяє підвищити функцію пам'яті і мислення, уповільнити процеси старіння і гноблення, активізувати пригнічені внутрішні ресурси і гармонізацію нашого організму на всіх рівнях свого розвитку. Всі маніпуляції такого сполучнотканинного масажу робляться в максимально обмеженому патологічному сегменті тіла, у напрямку струму лімфи до найближчих лімфовузлів.

При гострих захворюваннях і складних порушеннях структури, реабілітаційний лікувальний масаж в Києві застосовується нерозривно з грамотною діагностикою за визначенням основної патологічної ланки в найкоротші періоди і терміни. Після проведеного такого курсу медичного лікувального масажу зникають деструктивні порушення патологічних сегментів і локальних зон, відновлюються функції кровоносної та лімфосістеми, зменшуються набряклості і больовий синдром, а головне, призупиняється процес розвитку захворювання і його руйнівна дія на імунну систему організму в цілому.

Також при сегментарно-рефлекторний масаж додому Київ, проводиться прицільний вплив на вегетативну і центральну нервову систему на рівні пропріорецепторів, а у важких випадках, курс процедур спрямований на нормалізацію організму після операцій і переломів, підтримання м'язового корсету, і відновлення амплітуди рухів в суглобах і зв'язках.

Тайський масаж вдома також успішно застосовую для лікування, реабілітації та профілактики пацієнтів з описаними вище захворюваннями і патологіями, від яких практично відмовилася сучасна медицина при її сегментарному підході до системи людини.

Можливо проведення лікувального сеансу як в нашому медичному центрі, за вказаною в контактах адресою, так і з викликом додому пацієнта лікаря реабілітолога.

Ефективність лікувального медичного масажу:

 • усунення наслідків стресу, дисоціацій, загальмованих станів;
 • проходять головні болі, запаморочення, мігрені;
 • поліпшення мозкового і периферійного кровообігу;
 • усунення порушень кровообігу в дуральних сплетіннях, та нижніх і верхніх кінцівках;
 • проходять болі в хребті, тазові асиметрії;
 • відновлення чутливості патологічних зон і наслідків травм;
 • післяопераційна реабілітація і профілактика;
 • відновлення опорно-рухової, дихальної та серцево-судинної ситем;
 • порушення постави, остеохондроз, кіфоз, сколіоз, лордоз, спондилолістез;
 • нормалізуються наслідки обмінних і ендокринних хвороб;
 • лікування ревматичних і психічних хвороб і їх проявів (артрит, артроз, остеоартроз, системний васкуліт).

Час відведений на сеанс реабілітаційний масаж Київ, залежить від поставлених мені завдань, стану масажованого сегменту та, як правило, знаходження найбільш значущої ділянки, зі всього патологічного ланцюжка. Дуже важливо відновлювати медичним масажем саме першопричину захворювання, яку потрібно правильно визначити і відчути.Лікувальний масаж Київ додому Потрібно не лікувати перше-ліпше порушення, а продіагностувати все тіло, щоб вибрати ту патологічну зону, яка максимально обмежена і яскраво виражена. І тільки потім її цілеспрямовано і дозовано відновлювати рефлекторно-сегментарним масажем!

На лікувальному сеансі організм пацієнта повинен довіритися лікарю масажисту і спертися на нього, як на надійну точку опори. Тоді напружена система зможе розслабитися, відновиться правильна інервація, проявляться внутрішні ресурси і станеться довгоочікуване одужання!

Замовляйте медичний лікувальний масаж з викликом додому Київ, який дозволить Вам поліпшити сприйняття інформації, функцію пам'яті, підвищити психо-емоційний рівень і впевненість в своїх відновлених силах.

Додати коментар

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380 (99) 387 70 37 (Viber/WhatsApp)

Робочий час
 • Пн – Пт

  07:30 – 21:00

  Звертайтесь в зручний для Вас час
 • Суб

  08:00 – 20:30

  Записуйтесь на лікувальний та консультативний прийом
 • Нд

  вихідний; залежно від складності перебігу захворювання може вестись прийом.

Місце проведення лікувальних сеансів:
 • Медичний Центр "Альтернатива", Київ, вул. Драгоманова 31б; ЛікувальнКаб Софії Русової 5Б (м. Позняки), - по парним тижням.
 • Центр Нетрадиційної Медицини, вул. Підвисоцького, 19 (м. Дружби Народів).
 • Центр Здоровʼя Мир Людини, вул. Теліги 27А (м. Дорогожичі).
© Всі права захищено
© Healthy Body. Всі права захищено.