Лікувальний масаж

Лікувальний масаж знаходить широке застосування в медичних організаціях в комплексі з медикаментозним впливом. Він використовується для усунення порушень опорно-рухового апарату, а також внутрішніх систем організму при їх патологіях і травмах. Так як іннервація внутрішніх органів, частин тіла і різних систем організму походить від спинного і головного мозку, то корекція хребта руками досвідченого мануального масажиста, повинна передувати будь-якому лікуванню.

Лікувальний масаж Київ вдома
Лікувальна процедура:
Повний сеансТривалістьВартість
Лікувального масажу (орієнтована тривалість 1 година. 600 грн.

Завдяки проведенним в медичній практиці процедурам лікувальний масаж в домашніх умовах Київ з відповідним комплексом ЛФК, відбувається загально-лікувальний вплив на різні порушення нервової системи, захворювання внутрішніх систем і органів, проблем з боку гінекології та хірургії, хвороб очної області, зубів і ясен. Нормалізуються численні обмінні процеси в організмі і усуваються функціональні розлади.

У результаті проведення лікувальний масаж спини Київ, відбувається відновлення і нормалізація наших органів, що, в свою чергу, впливає на якість здоров'я, красу і стрункість тіла (тому нормалізується вага), тривалість насолоди здорового і безболісного життя, загальному омолодженні організму, стані працездатності та психоемоційному стані. Такі маніпуляції робляться за напрямом струму лімфи до найближчих лімфовузлів.

Лікувальний масаж вдома Київ дозволяє підвищити функцію пам'яті, уповільнити старіння і активізувати давно пригнічені процеси омолодження нашого організму.

При захворюваннях і дефектних порушеннях організму маніпуляції лікувального масажу в Києві застосовують в найкоротші терміни для відновлення функцій кровоносної системи і тканинного фактора, зменшення набряклості зон, усунення больового синдрому, поліпшення обмінних функцій організму. Після пройденого курсу лікувального впливу такого масажу проходять деструктивні порушення окремих сегментів тіла і всього організму в цілому, а головне, призупиняється процес розвитку захворювання та його руйнівна дія на імунну систему організму. Також на моїх сеансах, таких як лікувальний масаж на дому Київ, проводиться безпосереднє лікувально-рефлекторний вплив як на вегетативну, так і на центральну нервову систему. Курс моїх процедур спрямований на нормалізацію організму після операцій, на підтримку м'язового корсету, і на відновлення амплітуди рухів в суглобах і зв'язках.

Тайський масаж вдома також успішно застосовую для лікування і профілактики схожих захворювань і патологій.

Ефективність лікувального масажу на моїх сеансах:

  • усунення наслідків стресу, загальмованих станів;
  • проходять головні болі, запаморочення;
  • поліпшення мозкового і периферійного кровообігу;
  • усунення порушень кровообігу в спинному мозку;
  • проходять болі в спині, тазові розлади;
  • відновлення поверхневої чутливості патологічних зон;
  • відновлення опорно-рухової та серцево-судинної ситем (остеохондроз, кіфоз, сколіоз, лордоз);
  • відновлюються наслідки обмінних та ендокринних хвороб;
  • лікування ревматичних і психічних хвороб (артрит, артроз, остеоартроз, системний васкуліт).

Час відведений на сеанс лікувальний масаж Київ, залежить від поставлених мені завдань, станом масажованої ділянки та, як правило, вибору найбільш значущої зони, зі всього ланцюжка патологічної ланки. Дуже важливо лікувати масажем саме першопричину захворювання, яку потрібно правильно визначити і відчути. Потрібно не масажувати Лікувальний масаж Київ додомуперше-ліпше порушення, а продіагностувати все тіло, щоб вибрати ту патологічну зону, яка максимально обмежена і яскраво виражена. І тільки потім її цілеспрямовано і дозовано лікувати!

На лікувальному сеансі організм пацієнта повинен довіритися масажисту і спертися на нього як на надійну точку опори. Тоді напружена система зможе розслабиться, відновиться правильна інервація, проявляться внутрішні ресурси і станеться довгоочікуване одужання!

Замовляйте лікувальний масаж на дому в Києві, який дозволяє покращити сприйняття інформації, пам'ять, підвищити упевненість в своїх відновлених силах.