Тайський масаж

Тайський масаж - представляє незалежну систему реабілітації, до якої входять безліч лікувальних комплексів: натиски на м'язовий корсет, вправи, що носять характер пасивних рухів, які активізують кровообіг і відновлюють функції суглобів, рефлекторний і акупресурний вплив.

Тайський масаж київ вдома
Тайська терапія:
ОписанняТривалістьВартість
Повний сеанс тайський масаж Київ 1 година. 600 гривень.

 

Після пройденого у мене сеансу тайського масажу, тривалістю близько 1-єї години 30 хвилин пацієнт знаходить вже спокій, що давно забувся, і розслаблення, з'являється почуття довгоочікуваного здоров'я і впевненості в собі.

Замовлюючи тайський масаж в домашніх умовах Київ, ви анітрохи не переплачуєте, а доставляєте якісну процедуру собі прямо додому.

Витоки даної терапії беруть свій початок в Аюрведі (давньоіндійська оздоровча система) і в китайській медичній практиці (найдавніша медицина в світі). Чудо-лікувальний ефект і відновлювальна сила цієї цілющої терапії збереглися і по теперішній час. На рівні із суміжними лікувально-профілактичними терапіями Сходу і в тайському масажі застосовується поняття про відновлення енергетичного потенціалу, і про дисбаланс, який з'являється унаслідок порушень руху рідини в основних енергетичних каналах. Цей дисбаланс і є джерелом всіх виникаючих психічних і фізичних захворювань. Замовляючи тайський масаж в Києві, Ви зможете легко вирішити ці проблеми зі здоров'ям.

Я працюю безпосередньо по методиці традиційний тайський масаж Київ з певними точками, розташованими на шляхах проходження важливих каналів. У такому ж ритмі впливаю на м'язовий апарат і досягаю придушення причин, що перешкоджають фізіологічному руху рідини в організмі а, в слідстві цього, утворюється необхідна нам умова, яка допомагає обрести довгоочікуване здоров'я і бадьорий стан нашого духу.

Опис мого сеансу тайського масажу.

Дана процедура традиційного тайського масажу за часом займає від 1-єї години 30 хвилин до двох, а, якщо знадобиться, і до трьох годин тайського масажу. Пацієнт, повністю одягнений (з легкого і натурального матеріалу), розташовується лежачи на укритому матом підлозі в зручному для нього положенні. У даній процедурі практично не використовуються прийоми звичайного для нас класичного масажу. Основна увага звертається на скручуванні заблокованих суглобів і м'язів, їх розтягуванню і глибокому продавлюванню різними частинами кінцівок масажиста.

Мій сеанс професійного тайського масажу починається з розслабляючого і приємного натискання на певні точки стопи, які рефлекторно впливають на різні проблемні органи і системи нашого тіла, при цьому, ще й активізуються проекційні зони кори головного мозку. Також завдяки рухам, чиненим в певному ритмі, які властиві цьому виду Тайської терапії, поетапно організується електрична активність мозкових півкуль, переводячи організм на більш щадний режим роботи.

Яскравий і незабутній стан під час проведенні цієї процедури сприяє сприйняти нелегкий життєвий наш шлях як особливий, безцінний дар Божий, завдяки якому частково пізнається до всіх нас безмежна любов нашого Творця, а також дозволить гідно оцінити традиційний тайський масаж Київ і якість проведення масажних маніпуляцій.

Дана тайська терапія має значну схожість проведення маніпуляцій з юмейхо-терапія вдома Київ, але відрізняється тільки інтенсивністю і плавністю впливів.

Лікувальний ефект тайського масажу:

 • пом'якшення стресових впливів;
 • відновлення м'язового апарату і кровообігу;
 • поліпшення чіткості і послідовності процесів мислення;
 • релаксаційний стан;
 • відновлення властивостей суглобів і сухожиль, придбання тілом ранньої гнучкості;
 • відновлення систем і функцій організму;
 • зниження больового порогу чутливості;
 • захворювання опорно-рухового апарату (остеохондропатії, остеоартроз, дефекти постави, обмінно-дистрофічні артрози, періартрит плечолопатковий і тазостегновий);
 • порушення серцево-судинної системи (вегетативні порушення, аритмії серця, артеріальні гіпертензії, атеросклероз, гіпертонічні кризи, кардіалгії, кардіосклероз та ін.);
 • нейроциркуляторна дистонія, міокардит, перикардит, судинна недостатність;
 • ревматичні захворювання навколосуглобових м'яких тканин, періартрит ліктьового і колінного суглоба;
 • поліпшення циркуляції рідин організму;
 • ураження нирок і печінки, бронхіальна астма;
 • сповільнюється старіння і включається процес омолодження.

 

Тайська терапія Київ дозволяє поліпшити сприйняття інформації, пам'ять, підвищити упевненість в своїх Тайський масаж київ додомувідновлених силах.

Усуненням патологічного стану суглобів і сухожиль, зняття застоїв і запалень в органах і системах нашого тіла, в слідстві застосування тайської терапії, нормалізується їх функціональність, і відновлюється наш організм в цілому без використання лікарських препаратів.

Замовляючи тайський масаж у себе вдома по вищезгаданому телефону, Ви не тільки заощадите свій дорогоцінний час на приїзд в масажний салон, але і знаходячись в приємній домашній обстановці, ще тривалий час зможете насолоджуватися лікувальним впливом цілющої тайської терапії!