Тайський йога масаж

Тайський масажист повинен вміти проводити диференційовану діагностику по визначенню значимих зон, з якими варто працювати в першу чергу. Не потрібно впливати на компенсацію в тілі, яка підлаштовується під першопричину захворювання і є вторинною по відношенню до неї. При тайському йога масажі необхідно відчувати різні рухи сегментів тіла пацієнта, володіти ненав'язливою терплячістю в очікуванні готовності цих сегментів на співпрацю і зменшення бар'єру допуску до себе, розуміти в яких лікувальних впливах потребують фіксовані зони в моменті "тут і зараз".

Тайський масаж київ вдома
Сеанс Тайської терапії:
ОписанняТривалістьВартість
Повний сеанс тайський йога масаж Київ 1 година (в залежности від реакції тіла на лікування та розслаблення) 950 гривень.

 

Проводячи традиційний тайський масаж Київ, важливо працювати зі значущими зонами, розташованими на шляхах проходження основних каналів. Адже ці зони утворюють асиметричність і фіксованість різних за величиною рухових сегментів, стягуючи і відводячи центр ваги тіла в свою зону впливу. У такому ж ключі впливається на всі наступні фізіологічні рівні тіла, які в більшій чи меншій мірі були придушені або пригноблені в процесі життєвого досвіду. Робота ведеться з сигнальними ділянками, до яких тіло допускає і в полі довірливих взаємин, що вибудовуються з початку сеансу.

Ви можете приїхати на сеанс до нас в клініку за вказаною вище адресою або ж замовити тайський масаж в домашніх умовах Київ. У цьому випадку Ви не будете переплачувати, і зможете обдарувати усією чудодійністю даного сеансу всіх домашніх рідних. Адже вдома панує звичайний для Вас затишок, милостивий спокій і щира посмішка друзів. А заощаджений на дорогу час і збережений гарний настрій переведіть потім на доброчесність ближнім, яка Вам потім обов'язково воздасться!

На професійно проведеному сеансі тайського йога масажу, з обов'язковою діагностикою по виявленню ключової причини захворювання, пацієнт знаходить втрачений спокій і розслаблення, з'являється почуття цілісності, гармонії і впевненості в собі. Досягається придушення причин, що перешкоджають фізіологічному руху і застою рідини в організмі, а, тому, утворюється необхідна умова довгоочікуваного здоров'я і бадьорого, вільного стану нашого духу.

Витоки йога терапії також беруть свій розвиток в давньоіндійській оздоровчій системі і тибетських практиках балансування і центрування. Чудодійний ефект і відновлювальна сила цієї терапії збереглися і по теперішній час. На рівні із суміжними відновними системами Сходу, і в тайському йога масажі Київ, застосовується поняття про відновлення енергетичного потенціалу, і про дисбаланс руху рідини в основних колатеральних і ресурсних системах тіла. Цей дисбаланс і є джерелом всіх виникаючих психічних і фізичних захворювань. Тому проходячи сеанси тайський масаж в Києві, Ви зможете легко вирішити ці проблеми зі здоров'ям і відновити втрачені ресурси організму.

Опис сеансу тайського масажу.

Точний час тривалості сеансу вказувати некоректно, тому що ми всі інертні, і емоційно і фізично різні. Тому тривалість лікування залежить від реакції організму на вплив йога терапевта, на його переадаптацію, розслаблення і вибудовування до більш природніх точок покладання. Крім цього, йога масаж Київ повинен носити індивідуальний підбір впливів, в залежності від тестової та візуальної діагностики, а також загального анамнезу.

Пацієнт одягнений в легку, натуральну білизну, розташовується лежачи на вкритій матом підлозі (широкій кушетці) в зручному для нього положенні. У даній процедурі практично не використовуються прийоми шаблонного класичного масажу і жорстких високошвидкісних поштовхових прийомів. Основна увага звертається на ненав'язливе скручування і розтягування заблокованих суглобів і м'язів, до моменту їх резонування і відгуку, а також глибоке продавлювання застійних сегментів різними частинами кінцівок йога масажиста.

Сеанс у професійного тайського йога масажиста починається з розслабляючого і приємного натискання на певні інерційні точки, які рефлекторно впливають на різні проблемні органи і системи нашого тіла. При цьому активізуються проекційні зони кори головного мозку, що відповідають за імпульсацію даної області, і оптимально вибудовується система пропріорецепторів, яка балансує тіло пацієнта на різних фізіологічних рівнях. Також завдяки ритмічним рухам, властивим тайської терапії, поетапно організовується електрична активність і податливість мозкових півкуль, переводячи організм на більш щадний режим роботи.

Яскравий і незабутній стан, під час проведення традиційний тайський масаж Київ, сприяє більш усвідомленому сприйняттю труднощів і переоцінюванню життєвих ситуацій на шляху до самовдосконаленню і самопізнанню. Адже ці випробування, які нам посилаються на життєвому шляху, є безцінним даром Божим, завдяки якому пізнається до всіх нас безмежна любов і промисел нашого Творця.

 

Лікувальний ефект тайського масажу:

 • пом'якшення стресових впливів і психічних перенапруг;
 • відновлення стану фасцій, м'язового апарату та кровообігу;
 • поліпшення ясності, чіткості і послідовності процесів мислення;
 • релаксаційний стан, переадаптація нервових процесів, балансування тіла в цілому;
 • відновлення властивостей суглобів і сухожиль, відновлення ранньої гнучкості, поддатлівості і рухливості;
 • відновлення пригноблених систем і функцій організму на всіх етапах життєдіяльності;
 • зниження больового порогу чутливості;
 • захворювання опорно-рухового апарату (остеохондропатії, остеоартроз, дефекти постави, обмінно-дистрофічні артрози, періартрит плечолопатковий і тазостегновий);
 • порушення серцево-судинної системи (вегетативні порушення, аритмії серця, артеріальні гіпертензії, атеросклероз, гіпертонічні кризи, кардіалгії, кардіосклероз і ін.);
 • нейроциркуляторна дистонія, міокардит, перикардит, судинна недостатність;
 • ревматичні захворювання навколосуглобових м'яких тканин, періартрит ліктьового і колінного суглоба;
 • поліпшення циркуляції рідин організму і систем кровопостачання;
 • ураження нирок і печінки, бронхіальна астма;
 • сповільнюється старіння і включається процес омолодження, ресурсності.

Дана тайська терапія лише на перший погляд має значну зовнішню схожість з юмейхо-терапія вдома Київ по інтенсивності, етапності та плавності впливів. А в своїй глибинній суті значно різниться прицільно наміри, присутністю йога-терапевта і моральної ментальністю.

Тайська терапія в масажному салоні дозволяє поліпшити сприйняття інформації, пам'ять, підвищити впевненість і опорність на свої відновлені сили, сприйняти інші шляхи вирішення життевих негараздів без витрат значних ресурсів.Тайський масаж Київ додому

Також усуванням патологічного стану суглобів і сухожиль, зніманням застоїв і запаленнь в органах і системах нашого тіла, за допомогою застосування йога терапії Київ, нормалізується їх функціональність, мотильність, і відновлюється наш організм в цілому, без використання або практично не приймаючи лікарських препаратів.

Замовляючи тайський масаж вдома по вищевказаному телефону, Ви не тільки заощадите свій дорогоцінний час на приїзд в нашу клініку Київ або масажний салон, але і знаходячись в приємній домашній обстановці, ще тривалий час зможете насолоджуватися лікувальним впливом цілющої тайської терапії!