Про мене

Про мене лікаряЛисак Дмитро Петрович - фізіотерапевт, остеопат, кінезітерапевт, реабілітолог.

Спеціалізація: біодинаміка, краніосакральна терапія, отеопатія, кінезіологія, вісцеральна терапія.

Учень відомих остеопатів, краніосакральних терапевтів, біодинамістів: Смирнова А.Е., Самбір В.В., Майкла Керна, Роджер Гілхріст, Ніконенко О.М., Левашова І.Б., а також академіка мануальної терапії В.М. Набойченко .

Лікувальна  діяльність:

 • 2016 - по теперішній час. - Остеопат, біодинаміст. Медичний центр "Альтернатива" м. Київ, вул. Драгоманова 31б.
 • 2013 - 2016. - Кінезіолог, остеопат. Київський центр спортивної медицини.
 • 2008 - 2013. - Мануальний терапевт, вісцеральний терапевт. Клініка "Гармонія", м.Київ.

Вища освіта:

 • Фізіотерапевт. Інститут вінницькогу University "Ukraine", спеціальність "Фізична терапія, Ерготерапія".
 • Фізичний реабілітолог. University "Dragomanov", спеціальність "Фізична реабілітація".
 • University "KPI", Енергетичний факультет.

Завдяки багаторічному досвіду пальпаторних навичок, перцепції і професійній інтуїції, безпомилково визначаю локалізацію першопричини порушення, а також стан хворих і ослаблених внутрішніх систем організму. Цілеспрямованими і високоточними методами краніосакральної біодинаміки, остеопатії, кінезіології і мануальної терапії ефективно усуваю джерело патології та її наслідки, без подальшого прояву рецидивів.

Вважаю, що вісцера, краніальні мембрани і тверда дуральна оболонка в хребетному стовпі визначають не тільки внутрішній і зовнішній стан людини, а й величезний спектр психосоматичних порушень, починаючи від внутрішньоутробного розвитку до старості.

Тому основним підходом в моїй системі м'якотканного лікування, спрямованим на виявлення першопричини розвитку хвороби і детальному вивченню діагностичних шкірних і перцепційних сигналів (термометричних, електричних, просторових), є:

 • Створення довірчих відносин з особистістю пацієнта і його організмом; тіло хворого повинно сприйняти лікування, впевнено захопити руку допомоги прозорого і нейтрального краніального терапевта, спертися на стійку точку опори і зцілитися.
 • Духовне, психічне, емоційне і фізичне очищення організму людини від накопичених енерговитратних напружень на будь-якому етапі корекційної терапії; адже ці присвоєні напруги змінюють фізіологічну точку опори нашого тіла, і змушують організм пристосовуватися до додаткової фіксації, спотворюючи патерни природного розвитку і витрачаючи шалені внутрішні відновлювальні ресурси.
 • Остеопатія і краніосакральна біодинаміка, мануально-м'язове тестування кінезіологією, вісцеральна і мануальна терапія. На всіх етапах відновлення, як при початковому огляді, так і в процесі лікування, невіддільним етапом повинно бути виявлення ключового порушення з усієї заплутаної ділянки компенсаційних ланок (в залежності від індивідуальних особливостей і патології пацієнта).

А це все, зрозуміло, з активною участю пацієнта в процесі лікування, дає йому яскраву можливість повернути минулу молодість організму і душі, відновити втрачені ресурси і працездатність, а значить, і поліпшити якості і терміни здорового життя.

Не слід забувати, що лікувально-оздоровчі процедури (вісцеральна остеопатія, юмейхо-терапія, лікувальний масаж і т.д.) це не таблетка для ледачих, які з її допомогою сподіваються без праці і спонукання себе до самовдосконалення, позбутися від бід і хвороб, закриваючи очі на те, якої непоправної шкоди, вже завдано.

Лікувально-оздоровчі процедури і масажі, краніосакральна, вісцеральна і мануальна терапія повинні бути наслідком безперервної оздоровчої роботи над самим собою. Адже без дотримання правил і термінів проходження цих лікувальних заходів ми втрачаємо дане нам Богом право насолоджуватися здоровим життям і короткочасною молодістю, на увазі постійно і згубно діючих на нас умов зовнішнього середовища, до яких наш організм повинен постійно пристосовуватися!

Якісно і ефективно відновлюю хворих з проблемами хребта і внутрішніх органів, а також багатьма іншими захворюваннями:

 • сколіози, кіфози, лордоз, реберне випинання і спричинені вторичні прояви;
 • гіпер (гіпо) тонічні порушення, компресія черепних нервів і кісток;
 • захворювання дихальних шляхів (бронхіт, пневмонія і бронхіальноая астма);
 • проблеми з внутрішніми органами (печінка, нирки, жовчний міхур, панкреатит);
 • при порушеннях кровоносної системи і лімфотоку;
 • остеохондрози, пахові і хребетні грижі;
 • радикуліти, артрити, ревматизм, епілепсія і невралгії;
 • порушення обміну речовин, ожиріння, алергічні реакції;
 • головні хвороби, мігрені, нервове виснаження, слабкість організму;
 • робота з вагітними і їх плодом на різних періодах вагітності;
 • хвороба ДЦП, синдром Дауна, проблеми розумового і фізичного розвитку;
 • різні патології діток, немовлят.

Слід враховувати особливості клінічних форм поразки і здійснювати спеціальний вплив на відповідні сегменти і області. Особливо враховую вік пацієнта і активність внутрішніх ресурсів, у зв'язку зі станом серцево-судинної і нервової системи, а також реакцією організму на лікувальні маніпуляції і період адаптації.

Постійно вдосконалююсь і освоюю нові техніки з остеопатії і вісцеральної хіропрактики, проходячи навчання у лікарів вищих категорій та академіків китайської та зарубіжної мануалогіі.

З часів Гіппократа і давньої східної медицини, засоби, методи і прийоми маніпуляцій практично не змінилися, і лише майстерність лікаря, швидше його професійна інтуїція, вирішують успіх лікування. А сам же успіх і буде результатом любові, старанності і ревного ставлення до справи зцілення тлінного тіла немічних.

Тому, лікар остеопат Київ, кінезіолог, або вісцеральний терапевт по роботі з внутрішніми органами черевної порожнини, повинен чудово знати не тільки анатомію і фізіологію людини, а й мати величезну практику лікування і діагностування захворювань. Крім того, він повинен володіти великою інтуїцією, терпінням, з необхідною для цього якістю сміливості і впевненості в своїх силах і діях, відповідно до основних принципів медицини "Не нашкодь", але раніше "Не відмов".

Як складова частина мануальної терапії, - остеопатія, юмейхо-терапія або масаж, - повинні застосовуватися тільки лікарем, або при його контролі. Результативність та ефективність будь-якого лікування повинно визначатися професійним індивідуальним підходом до пошуку першопричини порушення, з терплячим діагностуванням і нейтральним вислухуванням організму пацієнта. Адже пригнобленому тілу хворого лікар повинен зуміти правильно подати такий лікувальний вплив, який необхідний в даний час і при даних обставинах тільки йому. Більш адекватного і кращого ніж цей підхід - ліків не існує, і бути не може!Лікування руками Київ вдома

Тому медичним працівникам всіх категорій необхідно вивчати саме такі засоби впливу на наше тлінне, але гаряче улюблене тіло. Адже маючи здорове тіло, ми зможемо зробити більше добрих справ, і тим самим неоціненно допоможемо своїй грішній душі у відповіді на страшному суді перед Творцем усього і вся!

Для успішного подолання будь-якої за складністю патології, пацієнту необхідно задуматися про свої вчинки і думки, переглянути і змінити спосіб життя. Адже виною всіх своїх хвороб і лих є тільки ми самі по причинно слідчому ланцюжку подій. Я ж, як присутній і люблячий Вас лікар, буду всіляко сприяти Вашому ефективному лікуванню і оздоровленню!