Гірудотерапія (лікування п'явками)

Починаючи з давніх часів п'явок масово використовували для лікування та профілактики багатьох відомих тоді порушень і невиліковних хвороб. При хворобі внутрішньго органу чи відповідного сегменту, гірудотерапію доцільно застосовувати локально, разом з постановкою п'явок на віддалені точки в проекційних зонах. Думається, що важливо нагадати - одна і та ж п'явка не ставиться більше одного разу. Тому, поставили одну п'явку і все, потім використовуємо іншу. Таким підходом я виключаю будь-яку можливість зараження пацієнта.

Гірудотерапія в києві вдома
Сеанс лікування п'явками в Києві:
ОписанняТривалістьВартість
Гірудотерапія (повна процедура) залежить від індивідуальної діагностики 450грн. 

Гірудотерапія (в перекладі з латинської "hirudo" - п'явка) - це лікування п'явками. Завдяки терапевтичному впливу п'явок виліковувались різні хвороби, починаючи епохою Гіппократа і закінчуючи часом сучасних медицинських винаходів. Але завжди важливо визначити з чого потрібно починати гірудотерапію Київ і в якому напрямку вибудовувати подальший план дій.

Дуже активно гірудотерапія додому (на виїзд) почалась використовуватись і у нашій медичній отраслі. У лікарнях, медичних центрах і клініках Київ відбувається величезна затребуваність до корисних властивостей п'явок і до їх прицільної дії на ключову причину, як і до остеопатія на виїзд.
Отже, п'явок зараховують до кільчастим черв'якам і вони є ектопаразити, які смокчуть кров («екто» - «який знаходиться зовні, поза»). Існує більше чотирьохсот під різновидів п'явок. Але у своїй багаторічній практиці, застосовуємо виключно медичні п'явки з двома їх підвидами: аптекарська і лікувальна. Ці п'явки вбираються в шкірні покриви на глибину близько півтора міліметра і починають висмоктувати кров в невеликому обсязі 5-15 мл. І рівна ж кількість крові потім точиться з цього місця локалізації п'явки протягом 3-24 годин.

Доцільно протягом однієї процедури лікування п'явками в медичному центрі або в домашніх умовах Київ використовувати не більше семи особин.
Лікар гірудотерапевт постановлює піявок в локалізованих рефлексогенних точках  і місцях голковколювання, відповідно зі значущими зонами знайденими при зібранні анамнезу та проведеної діагностики. Вплив п'явок на кровообіг виключно механічний, тобто висмоктування крові і тривале виділення її з локалізованої зони прокусування. Попадання в кровообіг речовини п'явок, де міститься не менше дев'яноста біологічно активних елементів, які нормалізують нашу структуру на різних рівнях, відновлюють ресурси і надають йому стійкість до зовнішніх впливів. І все це на тлі активного антибактеріального впливу, звільнення втраченої внутрішньої енергії, нормалізації нервової системи і організму як єдиного цілого.


Гірудотерапія застосовується для досягнення таких цілей:

 •     лікування рубцевих порушень і спаєчних процесів;
 •     розм'якшення тромбів і поліпшення складу крові;
 •     хвороби очей, катаракта кришталика, глаукома;
 •     нормалізує кровообіг і в'язкість крові;
 •     відновлення пошкоджених тканин і м'язів;
 •     лікування ревматоїдного артриту, подагри, емфізема легені;
 •     поліпшення обміну речовин, сну і імунітету;
 •     шкірні та гінекологічні хвороби;
 •     порушення роботи нирок, нефроптоз, запалення мисок;
 •     кардіологічні та неврологічні порушення;
 •     проблеми з судинами і головні болі;
 •     целюлітні і жирові відкладення, зморшки;
 •     лікування запорів, печінки, жовчного міхура та підшлункової залози


Протипоказання при застосовуванні лікування гірудотерапією:

 •     поганому згортанні крові;
 •     злоякісних пухлинах;
 •     вагітності та лактації.

Лікар на сеансі по гірудотерапія вдома (на виїзд), або в нашій клініці Київ, голодних особин локалізує в зоні хворого органу чи ткані: зона серця, підшлункової залози, уздовж порушених судин і вен. Потім вже ведеться прицільний розподіл в залежності від ключових і вторичних ділянок, які максимально впливають на патологічну зону.

Лікування п'явками, як і масажистка на виїзд, ефективно застосовується при головних болях, зменшення запальних та гострих больових синдромів, а також поліпшення стресових і пригнічувальних станів.

Записуйтеся на прийом гірудотерапія Київ по вказаному телефону. Адже проходячи цю процедуру Ви отримаєте, крім лікувального ефекту, ще й ні з чим не порівняне яскраве враження спокою і гармонії.

Її потрібно спробувати не тільки у випадку лікування і профілактики хронічних захворювань, але навіть для звичайного інтересу. Цей вірний шлях до результативного лікування багатьох захворювань, тепер завжди доступний для Вас!