Гірудотерапія (лікування п'явками)

Якщо у Вас хвороба з внутрішнім органом, то гірудотерапію застосовую над тим же хворим органом, і на спеціальні точки в проекційні зоні ставлю п'явок. Думається, що важливо обов'язково нагадати, що одна і та ж п'явка не ставиться більше одного разу! Тому, поставили одну п'явку і все, потім використовуємо іншу. Таким підходом я виключаю будь-яку можливість зараження пацієнта.

Гірудотерапія в києві вдома
Процедура:
ОписанняТривалістьВартість
Гірудотерапія (повна процедура) залежить від індивідуальної діагностики 450грн. 

Гірудотерапія (в перекладі з латинської "hirudo" - п'явка) - це лікування п'явками. Завдяки лікуванню п'явками виліковували хвороби багатьом пацієнтам відомі лікарі, починаючи з Гіппократа і закінчуючи сучасними авторитетними професорами. Вже з вісімнадцятого століття п'явок масово використовували для лікування та профілактики багатьох відомих тоді порушень і дисфункцій.
Дуже активно гірудотерапія на будинок (на виїзд) почали використовувати і в наш час. А в нашому сучасному світі і поготів відбувається величезна затребуваність до корисних властивостях п'явок, як і до остеопатія на виїзд.
Отже, п'явок зараховують до кільчастим черв'якам і вони є ектопаразити, які смокчуть кров («екто -» - «який знаходиться зовні, поза»). Існує більше чотирьохсот під різновидів п'явок. Але у своїй багаторічній практиці, застосовую виключно медичні п'явки з двома їх підвидами: аптекарська і лікувальна. Ці п'явки вбираються в шкірні покриви на глибину близько півтора міліметра і починають висмоктувати кров в невеликому обсязі 5-15 мл. І рівна ж кількість крові потім точиться з цього місця локалізації п'явки протягом 3-24 годин. Я намагаюся протягом однієї процедури лікування п'явками в домашніх умовах Київ використовувати не більше семи особин.
Як лікар гірудотерапевтна дім, п'явок обов'язково ставлю в локалізованих рефлексогенних точках (місця голковколювання); вплив п'явок на кровообіг виключно механічний і не більше (тобто висмоктування крові і тривале виділення її з локалізованої зони прокусування); попадання в кровообіг речовини п'явок, в якому є не менше дев'яноста біологічно активних елементів, які і нормалізують наш організм і ендокринну систему в цілому. І все це на тлі активного антибактеріального впливу і нормалізації нервової системи.

Гірудотерапію застосовую для досягнення таких цілей:

 •     лікування рубцевих порушень і спаєчних процесів;
 •     розм'якшення тромбів і поліпшення складу крові;
 •     хвороби очей, катаракта кришталика, глаукома;
 •     нормалізує кровообіг і в'язкість крові;
 •     відновлення пошкоджених тканин і м'язів;
 •     лікування ревматоїдного артриту, подагри, емфізема легені;
 •     поліпшення обміну речовин, сну і імунітету;
 •     шкірні та гінекологічні хвороби;
 •     порушення роботи нирок, нефроптоз, запалення мисок;
 •     кардіологічні та неврологічні порушення;
 •     проблеми з судинами і головні болі;
 •     целюлітні і жирові відкладення, зморшки;
 •     лікування запорів, печінки, жовчного міхура та підшлункової залози


Протипоказання.
Не застосовую лікування гірудотерапією при:

 •     поганому згортанні крові;
 •     злоякісних пухлинах;
 •     вагітності та лактації.


На своєму сеансі по гірудотерапія вдома (на виїзд) в Києві, голодних особин локалізуєєю в зоні хворого органу чи ткані: зона серця, підшлункової залози, уздовж порушених судин і вен.

Лікування п'явками, як і масажистка на виїзд, також застосовую як ефективний засіб при головних болях, зменшення запальних та гострих больових синдромів.

Записуйтеся на прийом гірудотерапія Київ по вказаному телефону (099)-387-70-37, (098)-564-07-66. Адже проходячи цю процедуру гідротерапії Ви отримаєте, крім лікувального ефекту, ще й ні з чим не порівнянне, унікальне і яскраве враження. Її потрібно спробувати не тільки у випадку результативного лікування і профілактики хронічних захворювань, але навіть для звичайного інтересу. Цей вірний шлях до лікування багатьох захворювань, тепер уже завжди доступний для Вас.