Біоенергетика

При біоенергетичному лікуванні і діагностиці Біоенергетика вдома Київпацієнтів використовую польову корекцію, центрування середньої лінії, звільнення потенціалу дихання життя і, найголовніше, не втручаюся у відновну функцію організуючої мудрості тіла. Адже тільки ця організуюча сила знає і може підказати ненав'язливому біоенергетику, де знаходиться ключове порушення і правильний спосіб його лікування. У ненав'язливості оператора криється смиренність, перед яким відкриваються таємниці загадкового організму пацієнта і його внутрішній емоційний світ.

Біоенергетика:
Повный сеансТривалістьВартість
Біоенергетична процедура індивидуальна, в середньому 1 година 950 грн.

 

Не потрібно форсувати події і намагатися зіпсованим нашим розумінням лікувати хворого процедурами біодинаміка Київ, або іншими цілительськими методами. Залишається тільки довіритися керівництву Диханню Життя і бути нейтральним щодо всіх зовнішніх подразнень і думок. Бути спостерігаючим мольфаром за будь-якими реакціями і цілющими процесами, що відбуваються в організмі і психиці людини. Кожна нова сесія, поповнить відсутність досвіду попередніх сеансів, і принесе народному цілителю або лікарю біоенерготерапевту на дім Київ, мотивацію і впевненість в цілительскій діяльності.

Особливу увагу звертаю на польовий рух кісткових структур і мотильність внутрішніх органів. Після налагодження гармонії їх функціонування, відновлюється надходження інформації задуму Дихання Життя, для формування тіла і надання форми. Тоді зникає напружена фіксація, польове дихання набуває симетрію і гармонію, внутрішні органи відновлюють задум ембріонального розвитку.
Для пошуку здоров'я і поширення його цілющих хвиль в патологічні зони, - центруюся на інформаційній середній лінії, з якої формуються і розвиваються наші системи та органи.
У цю первинну трубку і входить намір Дихання Життя створити центр тіла, від якого формуються природні фулькруми руху центральної нервової системи, мембран і кісткового апарату.
На основі мого лікарського біоенергетичного досвіду, пацієнта я розглядаю як своєрідний качан капусти з осьовою лінією всередині. Кожен лист несе інформацію з просторово-часового рівня та набутого досвіду у відповідь на виклики життя. В результаті складається психо-динамічний стереотип поведінки, у вигляді гармонійного або дисгармонійного анатомо-фізіологічного патерну.
Моїм завданням, як цілителя додому в Києві, стає знайти зіпсований капустяний лист, або рівень пошкодження, що визначає дисгармонійний патерн. Тобто, знайти центральні райони порушення, навколо яких організовується адаптоване і спотворене первинне дихання. Зовні це проявляється болючими патернами, соматичними розладами, інерційними фулькрумами і динамічними відхиленнями припливних-циклів на трьох основних рівнях.

Потрібно дати собі відповідь про місце знаходження значимого патологічного рівня або пошкодженого капустяного листа. Необхідно знати орієнтири знаходження ключової пошкодженої ланки, травматичні і фізіологічні осі розташування, фактори і причини емоційного або хімічного пошкодження. Також Ви можете викликати скенар-терапевта Київ, мольфара і лікаря біоенерготерапевта на дім, обов'язково правильно вказавши повну Вашу адресу.

При біоенергетичній корекції важливо розглядати такі аспекти:

 • негативний вплив психо-емоційної травми, як причини дисфункції організму на різних рівнях усвідомлення;
 • можливість психо-соматичної корекції для досягнення емоційного релізу і поліпшення припливного-циклу на трьох рівнях;
 • поліпшення структурних в польових рухів в
  інформаційній середній лінії;
 • емоційному відчутті надійної опори всередині себе, як способу адаптації на поточний вплив. Біоенерготерапевт в Києві
   

Біоенерготерапевтичному лікуванню піддаються  практично будь-які захворювання:

 • хвороби внутрішніх органів і систем;
 • головні болі і затримка розумового розвитку;
 • порушення постави і хвороби опорно-рухового апарату;
  жіночі та чоловічі хвороби;
 • психологічні, нервові та емоційні порушення і травми;
  ембріональні, родові і післяпологові травми;
 • дитячі (немовлята) патології і страхи.

Записатися на прийом до лікаря біоенерготерапевта в Києві, Ви можете за номером телефону, вказаним вгорі сторінки. І я, як любляча голубка, вберігає крилами своїх пташенят від будь-якої небезпеки і зовнішнього середовища, виведу Вас із зони пригнічення, депресії і фізіологічної патології!