Масаж в чотири руки

Масаж в чотири руки київ

Представляємо Вам, нашим найкращим і найближчим друзям, професійний, якісний масаж на теплому столі з гарячими каменями. Свою масажну програму ми представляємо, як класичний інтенсивний, або спортивний масаж з елементами тайської або юмейхо - терапії.
У цій масажній програмі наша команда майстрів усунула непотрібні і малоефективні масажні техніки і погладжування. Але це, ні в якому разі, не приписує хворобливість і нетерпимість масажу в чотири руки.

Процедура:
ОписанняТривалістьВартість
Повный сеанс (орієнтована тривалість) 1 година 950 гривень

 

Масажний Кабінет в центрі (м. Золоті Ворота)= помірні ціни без найменьших націнок.
Спеціаліст по професійному масажу з 8.00 до 21.30 без вихідних, по Вашому розпорядженню проведе інтенсивно-спортивні масажні процедури на теплому столі з гарячими камінцями, які найкраще підходять для офісних спеціалістів, бухгалтерів, програмістів та водіїв. Цю процедуру Ви можете проходити як у нас в салоні, так і замовити на дім!
ВАШЕ здоров'я - у Ваших руках і ні у кого іншого! Тільки при умові додержання правильного і ретельного догляду за Вашим дорогоцінним здоров'ям, воно тоді зможе віддячити нам в декілька разів більше. Про це всі знають від дорослих до маленькіх діточок,- можна навіть не обговорювати і не нагадувати. Але чомусь доволі часто трапляється все прямопротилежно і якраз навпаки. Ось такий наш розум, котрий доволі часто нам буває зовсім і не помічник. Тому  часто необхідно ставити його на свое місце, в правильну колію. Це досягається подоланням своєї ліності і повсякчасним виконанням правил простої гігієни та профілактичного догляду за своїм здоров'ям. Адже воно наш перший заступник і завжди смиренно терпить всі наші безглузді витівки. Давайте і ми проявимо до нього щіру подяку і помірне милосердя

Лікувальний масаж Київ- це якраз ТЕ, про що ВАШ організм, дорогі мої,  постійно просить і повсякчас нагадує рефлекторними порушеннями. Адже як кажуть древні,- здоров'є це рух, а рух це масаж, - і  ці поняття є в свою міру еквивалентні.

Масаж виконуємо професійно та ефективно, на порозі приємної болі, розслаблення та користі, з оптимально результативною силою та напруженістю.
МИ ніколи не займалися простим погладжуванням, розтиранням та розмазуванням пучків грязі на тілі пацієнта. Представляємо вам, нашим наймилішим друзям і, в першу чергу, нічим незамінимим вчителям, ГЛИБОКИЙ ПРОГРІВАЮЧИЙ МАСАЖ в Києві, а також массаж в 4 руки. Ця процедура не тільки надає вільний простір активним та пасивним рухам, знімає з позвонкової області, верхніх та ніжніх кінцівок нічим не вгамовні спазми та контрактури, покращує функціонування внутрішніх органів та систем організму, але, вже як результат після пройдених курсів масажу, та правильного виконання простих ефективних вправ, підібраних індивидуально до кожного пацієнта масажистом реабілітологом, надає зовсім інше позитивне сприйняття стресових та емоційних подій, а також незвичне відкриття своїх  резервних сил і розумових здібностей.
Надіюся, що ВИ гарно орієнтуєтеся в масажних техніках, або в процедрі прогріваючій масаж вдома, тому рекомендуємо Вам відчути на своєму дорогоцінному тілі САМЄ НАШУ приємну ЯКІСТЬ від проведенної процедури.
А якщо комусь не прийшллось відчути на собі всю користь і приємність від нашого лікувального масажу з прогріванням камінцями Київ, то існує можливість виробити в собі гарну ЗВИЧКУ, і, таким чином, з'єднатися в гармонії ЗІ СВОЇМ організмом.
Не варто слідувати розповсюдженій думці, згідно якій масажні процедури необхідно проводити щонайменше по  дванадцять сеансів кожного року.
Але тільки виконанням такої програми, Ви зможете забезпечити лиш незначний резерв здоров'я і внутрішніх сил необхідних Вашому організму. Тому, якщо брати до уваги динамічне і статичне навантаження та багатогранність МЕХАНІЗМІВ  нервової системи і ОРГАНІЗМУ вцілому, довгожданність бажаного результату незабаром з'явиться шляхом постійного підтримуваня свого дорогоцінного ЗДОРОВ’Я регулярними вправами та лікувальними масажними процедурами, при правильному підході і режимі.
Роблячи один сеанс масажа в чотири руки в домашніх умовах кожен тиждень, через деякий час Ви приємно здивуєтесь, коли зрівняєте апативний стан вашого організму до проведення масажних процедур, з бадьорим і працездатним станом після ненавантажливого лікування.
Ми визначили невелику ціну за сеанс такого масажу, з прогрівом розслабленого тіла спеціальними камінцями, який оптимально підходить як для офісних працівників і технарів, так і для водіїв, у котрих біль у попереку, плечах та шиї достиг величезних компенсаторних порушень.
Розроблена нами програма з сильних класичних технік спортивного і тайського масажу в комплексі з індивидуальними ВПРАВАМИ НА компресію і ВИТЯЖІННЯ за декілька сеансів легко вирішить цю болючу невгамовну проблему, без котрої Ви себе вже навіть і не уявляєте.масаж в 4 рукиГрамотним і  досвідченим нашим улюбленим шанувальникам представляємо масаж в 4 РУКИ з використанням теплого каміння НА СТОЛІ З підігрівом, а також послуги банщика на виїзд в Києві.
Також можливо виїзд спеціаліста до Вас в офіс, організацію, чи можемо прямо приїхати додому.

Ви самі вільний будівник свого життя, а значить здоров'я і способів його підтримання. Тому дуже раджу перевірити на собі, а потім на близьких і знайомих всю ефективність і приємність нашого лікування в массажному кабінеті з душем.

Дзвоніть в любий зручний для Вас час: МТС (099)  38-770-37; КИЇВСТАР (098)  56-407-76

Масажний КАБІНЕТ знаходиться в центрі, напроти ОПЕРНОГО ТЕАТРУ (м. Золоті Ворота), перехрестя вулиць Володимирська і Хмельницького.