Медовий масаж

Медовий масаж - лікувальний комплекс ручного масажу і впливу корисних компонентів меду. Медовий масаж в домашніх умовах призначають не тільки для очищення від токсичних речовин і болів в спині, але і для корекції фігури і позбавлення від жиру. Медовий масаж додому київ

Процедура:
ОписанняТривалістьВартість
Повний сеанс 1 година 950 гривень.

 Лікувальний ефект медового масажу:

 • - активізує крово-і лімфообіг;
 • - покращує проникність та живлення кожи;
 • - очищає від токсичних і шкідливих речовин наш організм;
 • - розслабляються і прогріваються спазмовані м'язи і контрактури;
 • - зміцнюються кров'яна та лімфатична системи;
 • - при захворюваннях хребта, сухожиль і суглобів;
 • - виліковування остеохондрозу, радикуліту, різних артрозів;
 • - при головних болях, мігрені, погіршення пам'яті і мислення;
 • - при простудних захворюваннях, бронхіальній астмі, кашлі;
 • - реабілітація після травм.

  Після процедури медовий масаж вдома шкіра стає здоровою, поліпшується пружність, відновлюється її пори.
  Медовий масаж спини Київ також застосовую для лікування шлунково-кишкових захворювань і травної системи (печінки, підшлункової залози, жовчного міхура).

  В останні роки в комплексі оздоровчих і загартовуючих організацій стали широко застосовувати антицелюлітний медовий масаж Київ. Його можна виконувати після ранкової гімнастики, тренування, занять в басейні і т. д..

  Медовий масаж - один з найстаріших методів лікування, що полягає в механічному впливі на біологічно активні зони нашого тіла, і грунтується на ефекті впливу лікувальних компонентів, що складають структуру меду, безпосередньо через нашу шкіру. Потрібно обов'язково відзначити те, що при цьому методі не пошкоджується шкірна поверхня.
  Завдяки цим особливим маніпуляціям утворюється частковий вакуум і рясний приплив крові при впливі на тканини нашого організму.
  Тривалість за часом медового масажу, на моїх сеансах в заданий період реабілітації, становить не менше 50-70 хв, але може бути й довше. Всі масажні процедури я намагаюся проводити, по можливості, з лікувальною фізкультурою та реабілітаційними заходами.

  Тривалість процедури медовий масаж в домашніх умовах Київ залежить від площі масажованої ділянки, первісного тонусу м'язів, стану підшкірної основи.
  При проведенні медового баночного масажу дома застосовують різні прийоми впливу на біологічно активні зони: тиск, погладжування, крутіння або розтирання. Для розслаблення м'язів, зняття гострого болю в м'язах і суглобах масажуючі рухи (краще застосовувати кругові рухи) повинні бути плавними, повільними, безперервними, з поступовим наростанням сили впливу. Загальна тривалість 3-5 хв у кожній зоні.
  При остеохондрозі хребетного стовпа я рекомендую індивідуальний для кожного пацієнта комплекс медового масажу. В середньому курс масажу у мене складається з семи сеансів, які проводжу через два - три дні, що виключає можливість надмірних і болючих впливів на наш організм.

  Медовий масаж, при певних порушеннях і патологіях, проводжу під контролем лікаря, так як його не використовують при гостро протікаючих хворобах і надчутливості шкіри. Але, все-таки, медовий масаж, як і Юмейхо-терапію на дому, намагаюся проводити в комплексі з фізичними вправами, тепловими та водними процедурами.

  В даний час з'явилося безліч різних шкіл, течій, способів, методів, прийомів медового масажу з одним завданням - лікування хворого.

  Обмін досвідом - один з головних інструментів і подальшого вдосконалення медового масажу, його техніки, методів і способів лікування. Тому потрібно невпинно прагнути до вдосконалення, як способів діагностики, так і прийомів медового масажу.

  Замовляючи медовий масаж вдома, Ви використовуєте своє законне право, яке у Вас ніхто не може відняти, - бути здоровими, молодими і красивими. І я, як фахівець своєї справи, завжди готовий Вам допомогти!