Голкотерапія, акупунктура

При Иглорефлексотерапия в Киеве на домудіагностиці увага терапевта маэ бути не стільки в площині відчуття його рук, як на глибоких фасціальних, польових і м'язових структурах. Це дозволяє побачити, простежити зміни, які відбуваються в тілі людини під час його лікування, і провести цілеспрямовану корекцію корисну і необхідну тільки даному пацієнтові.

Голковколювання Київ:
Повный сеансТривалістьВартість
Акупунктура, голкорефлексотерапія індивідуально діагностується і підбирається 1900 грн.

Для будь-якого лікаря голкорефлексотерапевта практика є важливішим аспектом по вивченню розташування кожного акупунктурного каналу, послідовності з'єднання його першої і останньої ділянки, що має велике значення в правильному виборі точок при індивідуальному лікуванні хворих. В даний час у зв'язку з великим науковим і практичним інтересом до рефлексотерапії пропонуються і успішно застосовуються в медцентрі різні методи впливу на активні точки (електричний, хвильовий, хімічний, тепловий).

Слід зазначити, що деякі з них є більш ефективними, але вимагають подальшого вивчення і великої обережності в практичному застосуванні, тому що фізіологічне призначення активної точки досі не з'ясовано. Незважаючи на широко розвинутий техніцизм в цьому питанні, і тепер основними лікувальними способами впливу є голковколювання в домашніх умовах, припікання, рефлексотерапія. Чзень-цзю терапія (голковколювання) є одним з найдавніших способів лікування хворих і ефективною профілактикою здорового способу життя.

Проведені дослідження до впливу голкотерапії і вісцеральної терапії Ужгород на організм людини, вказують сприятливий вплив на центральну нервову систему, центральний і периферичний кровообіг, різні глибинні рівні тканин і емоційний стан. Техніка нанесення голок є індивідуальною для кожного пацієнта. При її проведенні часто використовують спеціальні рефлекторні пристосування, як-то: тупі голки, кульки, кістяні палички, зуб акули, дорогоцінні камені і припікання. На кожному прийомі голкорефлексотерапії велике значення приділяється фізіологічному ритму, чутливості і псіхічному станові пацієнта.

Лікується людина сама своєю системою, а лікар голкорефлексотерапевт тільки підтримує цю систему поповненням внутрішніх резервів. Тому одим з головних ключових моментів акупунктури в Києві (рефлексотерапії)  являється поповнення внутрішніх ресурсів при широкому сприйнятті різних рівнів інформації.

Коли у людини є ресурси вона ніколи не захворіє. Хороша система, кровообіг, енергетика не дозволить йому це зробити і буде піддержувати необхідний рівень здоров'я. Тому у лікаря голкорефлексотерапевта при лікуванні пацієнта в медичному центрі повинно бути широке сприйняття, щоб зуміти охопити патерни здоров'я, ресурси і направити їх в потрібне русло. В процесі лікування чжень-цзю терапією вдома важливо відновити вільний рух потенції і відповідно сприйняти фізіологічну інформацію, щоб структурувати рідинні, тканинні структури тіла і їх мотільность.

Перед сеансом лікар голкотерапевт Київ в клініці повинен відсторонитися від насущних проблем, бути прозорим для системи пацієнта, налаштуватися на проведення процедури і на індивідуальне цілеспрямоване лікування корисне тільки в даному місці і в даний час.

Голкорефлексотерапія успішно лікує такі порушення:

 • Депресію, невроз, апатію, нав'язливі стани;
 • Захворювання внутрішніх органів: запалення, набряки, опущення, втрата функціональності;
 • Гастрит, ентероколіт, початкові стадії виразок, дизентерії, дискінезії, панкреатит;
 • Черепні травми, головні болі, мігрені, компресію черепно-мозкових нервів;
 • Серцево-судинну та ендокринну систему, гіпертензію і гіпертензію;
 • Порушення роботи опорно-рухового апарату і амортизаційної здатності хребта;
 • Порушення постави, ревматоїдні артрити, хвороби зв'язок, остеохондроз;
 • Порушення функціонпльності печінки, нирок, сечового міхура, передміхурової залози;
 • Вухо, горло, ніс;
 • Хвороби нервової та дихальної системи;
 • Жіночі хвороби, токсикози, нудоту, генітальні зони;
 • Хвороби чоловічої статевої сфери;
 • Дитячі захворювання.

Не потрібно відразу намагатися лікувати хворого, потрібно дати йому час розслабитися і прийти в себе. Тоді нервова система і потенція зможе збалансуватися, вивести терапевта на джерело хвороби і адекватно сприйняти лікування. Важливо терапевту займати нейтральну позицію, щоб не слідувати за патологічними паттернами, і не усуватися від них, так як вони неприємні і відштовхують.Голкорефлексотерапія Київ клініка

Бути нейтральним, заземленим, прозорим, мати широке поле сприйняття і професійну прихильність до своєї справи і пацієнта, - необхідні риси справжнього іглорефлексо і краніосакрального терапевта Київ. Але ці характерні риси повинні бути не моментним потягом під час лікувального сеансу в клініці, подібно приливній хвилі. Ця хвиля повинна злитися в невід'ємний і постійний спосіб життя, не завченим з прочитаної літератури, а відчутий і втілений на власному досвіді життя.

Записуйтеся на прийом в медичному центрі за вказаною адресою і номером телефону. У певних випадках можливий виїзд голкотерапевта додому в Києві.

Додати коментар

Контакти
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380 (99) 387 70 37
Робочий час
 • Пн – Пт

  08:00 – 20:30

 • Сб

  9:00 – 19:30

 • Нд

  вихідний; залежно від складності перебігу захворювання може вестись прийом.

Місце проведення лікувальних сеансів:
 • Медичний Центр "Альтернатива", Київ, вул. Драгоманова 31б; ЛікувальнКаб Софії Русової 5Б (м. Позняки), - по парним тижням.
 • Центр Нетрадиційної Медицини, вул. Підвисоцького, 19 (м. Дружби Народів).
 • Центр Здоровʼя Мир Людини, вул. Теліги 27А (м. Дорогожичі).
© Всі права захищено
© Healthy Body. Всі права захищено.