Остеопатія

Після детальної діагностики по визначенню стану балансу всього організму, виявлення м'язово-фасціальних обмежень і рестрикцій, положення органів і суглобів, починаю лікування ключового порушення з багаторівневого ланцюжка патологічної ланки. Тому лікування пацієнтів на моїх прийомах завжди індивідуальне, залежне від гостроти і перебігу хвороби, із застосуванням навичок структуральної постурології, краніальної і рідинної остеопатії.Остеопат додому в Києві

Сеанс Остеопатія:
Повний сеансТривалістьВартість
дорослим пацієнтам та вагітним мамам 1година 1900 грн.
діткам, немовлятам індивидуально від стану та реакції 1800 грн.

 Остеопатія (по грец. - хвороба кістки) - відгалуження структуральної терапії, заснована на представленні нашого організму як цілісної, автономної збалансованої одиниці. Головна патологічна причина руйнування структурно-анатомічної єдності і гармонії між сегментами нашого тіла, є зменшення внутрішніх ресурсів, розбалансування всього організму і спотворення інерваційних команд, що подаються корою великих півкуль. Ось з цими порушеннями і рестрикціями, за умови безпомилкового визначення ключового порушення, в багаторівневому патологічному ланцюжку, мені вже багато років успішно вдається боротися в нашому медичному центрі. Батькам в київській області зі своїми малюками та дорослими дітьми (Українка, Яготин, Обухів, Боярка, Переяслав-Хмельницький, Богуслав, Вишгород, Біла Церква, Васильків, Бориспіль, Вишневе, Славутич, Бровари, Буча, Ірпінь, Фастів) лікувальні процедури призначаються в певний час, для зручності та комфортності проведення терапії.

Відмінні риси остеопатичних технік від впливів мануальної терапії, полягають в значно м'яких, щадних і прицільних впливах (немає трастових маніпуляцій і ударних технік), але, в свою чергу, не поступаються їм по ефективності і якості.

Протягом певного часу, після прицільного і точного впливу на першопричину, організм пацієнта буде адаптуватися і вибудовувати нові пріоритети, відновлюючи в правильному напрямку фізіологічний центр ваги. І, не залежно де проводилася терапія, в клініці або вдома Київ, болі повинні зменшитися і повністю зникнути, з'явиться розслаблення, внутрішній спокій і гармонія, тіло позбавиться від фіксованих напруг і патологічної інертності, знайде свободу рухів і симетричне розширення.

Остеопатію Київ застосовую дорослим пацієнтам, вагітним мамам та маленьким дітям (немовлятам) при:

 • Остеохондрозах, сколіозах, кіфозах (реберні випинання), остеоартроз, міжхребцеві грижі, зрушення внутрішніх органів, запалення корінців спинномозкових нервів.
 • Порушення серцево-судинної системи (вегето-судинна дистонія, ішемічна хвороба серця, гіпертонічна і гіпотонічна хвороба тощо).
 • Ендокринні та обмінні хвороби (аліментарне ожиріння, подагра, жовчнокам'яна і сечокам'яна хвороба, хвороба щитовидної залози).
 • Нервові, емоційні та психічні хвороби (менінгіт, неврози, астеновегетативний синдром, радикуліт, мігрень).
 • Удари, травми, розтягнення, вивих, післяопераційна реабілітація.
 • Діти з синдромом Дауна та дитячий церебральний параліч (ДЦП).
 • Порушення процесів вагітності у мам та допологовий супровід.
 • Родові, ембріональні травми і різні дитячі порушення.

Також можливо проведення індивідуального навчання по остеопатії: локалізованій діагностиці та рідинному тестуванню, цілеспрямованому лікуванню і корекції значущого патерну, індивідуально підібраним точним технікам, постурології Київ тощо.

На величезну результативність і ефективність проведення остеопатичного лікування вдома, як і акупунктурний масаж, при захворюваннях печінки і жовчного міхура, порушення роботи нирок, селезінки, в тому числі і опорно-рухового апарату, вказують відомі німецькі, французькі та англійські професора, а також інші доктора медичних наук.

На моїх сеансах Ви відновите правильне положення кісткових структур, роботу внутрішніх органів і суглобів, поліпшите сприйняття інформації, пам'ять, підвищите впевненість в своїх втрачених силах і розумових здібностях. При цьому поступово сповільниться старіння і активізуються процеси омолодження на нервовому, психічному і фізичному рівні. Також при складних клінічних ситуаціях Ви можете заробити виклик лікаря додому.

Також веду в клініці Київ консультативну підтримку дорослих, дітей (немовлят), успішно проводжу лікування рідинними прицільними техніками та постурологією такі захворювання, як міжхребцеві грижі, викривлення хребта, остеохондроз, різні артрити і артрози, болі в плечовому і тазовому поясі.

Особливе значення приділяю роботі з черепною зоною, хрестцем, відновленню лімфотоку, але на початковому етапі завжди проводжу детальну діагностику для пошуку ключової проблеми, після усунення якої, більшість другорядних рестрикцій зникають, або значно зменшується їх вираженість. Крім того, як лікар остеопат в Києві, ефективно застосовую прійоми стрейн-контрстрейн, полярну та хвильову активацію , техніки Стіла, біорезонансні маніпуляції. Всі ці остеопатичні напрямки мають хороший клінічний відновлювальний, рефлекторний ефект, і нічим не поступаються високошвидкісним ударним технікам, якими нас постійно намагаються лікувати.

Непрямим функціональним впливом, як в медичному центрі, так при виїзді додому Київ, усуваються порушення функцій суглобів і кісток, внутрішніх систем і органів, венозних і лімфатичних застоїв. В результаті, абсолютно коректно, на психічному і фізіологічному рівні відновлюється робота і стан всіх органів і систем, симетричне положення кісткових і тканинних структур, поліпшується настрій, душевна гармонія, тобто повністю нормалізується організм людини без застосування, або з частковим застосуванням в значно менших дозах, медичних препаратів і їх аналогів. Успішно, поетапно виконується остеопатична реабілітація у дітей з синдромом Дауна та дитячого церебрального паралічу (ДЦП). Також для учнів з Київської області (Ірпінь, Переяслав-Хмельницький, Біла Церква, Бровари, Буча, Славутич, Вишгород, Українка, Фастів, Васильків, Бориспіль, Вишневе, Обухів, Боярка, Богуслав, Яготин), які пройшли базову програму навчання по остеопатії, пропонуються більш поглиблені рівні вивчення.

Потрібно ще раз нагадати, що остеопатичний масаж в клініці Київ відрізняється від високошвидкісної низкоамплітудної і Остеопатія на виїзд Київударної терапії більш комфортним і приємним впливом, так що пацієнт під час процедури може навіть заснути. Результативність і якість такого лікування, що проводиться як в домашніх умовах, так і в медичному центрі, оцінюється в залежності від конституційних особливостей пацієнта, його психологічної налаштованості, а також періоду протікання і характеру захворювання. На практиці даний постурологічний напрямок представляє комплекс ручних способів діагностичного та лікувального впливу, які ґрунтуються на безпомилковому визначенні руками доктора остеопата різноманітних патологічних змін в нашому тілі і компетентному їх усуненні.

На прийом по остеопатичному лікуванню та постурологічну консультацію записуйтеся в будь-який час з 8-00 до 20-30, по можливості завчасно повідомте бажаний час проведення процедури!

Телефонуйте, - і я з величезною відповідальністю і професійністю віднесусь до Вашого хворобливого тягаря!

Додати коментар

Контакти
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380 (99) 387 70 37
Робочий час
 • Пн – Пт

  08:00 – 20:30

 • Сб

  9:00 – 19:30

 • Нд

  вихідний; залежно від складності перебігу захворювання може вестись прийом.

Місце проведення лікувальних сеансів:
 • Медичний Центр "Альтернатива", Київ, вул. Драгоманова 31б; ЛікувальнКаб Софії Русової 5Б (м. Позняки), - по парним тижням.
 • Центр Нетрадиційної Медицини, вул. Підвисоцького, 19 (м. Дружби Народів).
 • Центр Здоровʼя Мир Людини, вул. Теліги 27А (м. Дорогожичі).
© Всі права захищено
© Healthy Body. Всі права захищено.