Антицелюлітне обгортання для схуднення

При всіх антицелюлітних процедурах і перед обгортанням очищаю шкіру скрабом. Використовую його в целюлітних місцях певними масажними прийомами, для очищення пір від токсинів і шлаків. Після цього все змиваю, обов'язково  теплою рідиною. Але найголовнішим і невід'ємним компонентом антицелюлітного обгортання є оптимальна дієта з правильними та індивідуальними підібраними вправами.

Антицелюлітне обгортання для схуднення
Процедура:
ОписанняТривалістьВартість
Повний сеанс обгортання з масажем 1 година. 950 грн.Обгортання від целюліту в домашніх умовах - один з ефективних методів лікування від целлюлітних і жирових відкладень. Обгортання рекомендую робити перед відходом до сну, тоді Ви добре відпочинете і заспокоїтеся.

Антицелюлітні обгортання застосовую для:

 •     додання стрункості і підтягнутості Вашим ніжкам і сідницям;
 •     зменшення жахливих западин і горбів в проблемних зонах;
 •     зменшення целюліту і жирових клітин;
 •     нормалізація функціонування шкіри та видільної системи;
 •     надання еластичності, пружності і дихання шкірі;
 •     поліпшення функцій внутрішніх органів, тканин і систем;
 •     нормалізація обміну речовин;
 •     боротьба з шкірними та ендокринними проблемами;
 •     очищення пір від шлаків, жирових відкладень і токсинів;
 •     живлення шкіри корисними мікроелементами;
 •     поліпшення циркуляції крові і лімфи;
 •     поліпшення настрою і впевненості в собі.


Обгортання бувають холодні і гарячі. Будь-яка дівчина вибирає для себе більш відповідний та індивідуальний метод лікування залежно від її структури шкіри.
Найбільш результативним способом обгортання від целюліту є послідовна зміна гарячого і холодного
обгортання спільно з антицелюлітний масаж вдома. З обережністю підходити до цього моменту потрібно жінкам з хворобами вен і артерій. У мій курс антицелюлітного обгортання з масажем Київ входить
кілька лікувальних процедур. Ці антицелюлітні процедури я проводжу три рази на тиждень. А для стійкого і постійного ефекту антицелюлітні обгортання з масажною програмою на дому рекомендую проводити з інтервалом у півроку.
Але найголовніше чого не потрібно забувати, це те, що невід'ємною частиною антицелюлітного обгортання є оптимальна дієта і фізкультура з правильним індивідуальним ухилом.

Антицелюлітне обгортання для схуднення Київ здійснюю також в домашніх умовах. Основу роблю з суміші морської грязі, морської солі, дрібних водоростей або глини (блакитної), а також якісного і гарного меду. Щоб поліпшити лікування
обгортанням застосовую активні елементи: натуральні ефірні масла, ліполізіруючі і зігріваючі елементи, та ін.
Обов'язкова правильна підготовка шкірних покривів перед проведенням антицелюлітного обгортання, а також пілінг.
У зв'язку з цим, антицелюлітним лосьйоном (скрабом) очищаю шкіру від непотрібних нашарувань, старих клітин, що перешкоджають всмоктуванню активних елементів.

Для себе визначив найбільш результативні методи обгортання від целюліту - склад з блакитної глини, морських водоростей, мед, морської солі, шоколадне антицелюлітне обгортання Київ, парафінотерапія в комплексі з мануальний масаж на дому і спеціально підібраними вправами.
Правильно підібрані антицелюлітні маски Київ на виїзд використовую у багатьох напрямках. Натуральні поживні речовини, з яких вони складаються, розпушують жирові клітини, відкривають і очищають пори шкірного покриву, виводять токсини і покращують обмін речовин. Блакитна глина, віск, мед витісняють жирові клітини назовні і надають пружність і еластичність шкірі. Щоб прискорити роботу елементів антицеллюлитної маски, застосовую тепловий вплив: обертаю целюлітні місця целофаном і накриваю якомога тепліше. Результат і лікування від домашнє обгортання Київ нічим не відрізняється, якби Ви його робили в салоні. Також, для підвищення антицелюлітного ефекту для схудення, застосовую підібрані антицелюлітні шорти і спеціальні сироватки, які активізують розпад жирових речовин і виключають можливість застаивания рідини в кінцівках і локальних тканинах. Після всього, наношу на шкіру спеціальний противозбуджуючий крем, або лосьйон від целюліту. При необхідності використовую і медове обгортання в домашніх умовах (на виїзд) з водоростями або з молоком і зеленим чаєм. Також проводжу картопляне і желейне обгортання.

При проведенні гірчичних та інших обгортань є протипоказання:

 •     варикозне розширення вен;
 •     важка гіпертонія;
 •     серцево-судинні;
 •     гінекологічні проблеми;
 •     онкологічні та ендокринні захворювання;
 •     індивідуальна непереносимість даного компонента (алергія).

При вагітності та лактації також не роблю обгортань, в тому числі і гірчичних.

Не рекомендую відразу після проведення обгортання від целюліту виходити на вулицю.

Телефонуйте і замовляйте процедуру антицелюлітного обгортання для схуднення з масажем і завжди будете почувати себе впевнено і на висоті в будь-якій специфічній обстановці!