Оплата/гарантії

Гарантую якісне проведення правильної діагностики та Biodinamika kiev na dom  професійне лікування по:

  •   остеопатії;  
  •   краніосакральної біодинаміки;
  •   мануальної терапії;
  •   кінезіології;
  •   вісцеральної хіропрактики;
  •   лікувального масажу.

Дорогі пацієнти, через щільний запис на лікувальний прийом, просимо заздалегідь повідомляти про пропуск призначених процедур. Адже багатьом хворим вони дійсно були б потрібні саме в цей час!

Прошу Вас в достатній мірі дізнатися, що є таке лікування стеопатіею і біодинамікою, перш ніж прийти на прийом і задавати здивовані запитання!

Також гарантуємо якісне,актуальне, швидкозасвоюване проведення практичних занять і навчання по остеопатії, вісцеральної і мануальної терапії.

Адже, щоб правильно і результативно допомогти хворому, дуже важливо виявити першопричину порушення з всього ланцюжка простежуваного спотвореного ланцюга. І якісно пролікувавши це ключове порушення, знаходити наступну значущу рестрикцію, також в процесі детальної діагностики (сіквенсінга). 

Таким чином, розплутуючи весь клубок порушень і обмежень накопичений в тілі протягом всього нашого життя, поступово наближатися, з детального опитування організму, до тієї локальної больової чутливості, яка мучить хворого протягом багатьох десятиліть. Тіло саме підкаже де ОНО (Область Найбільшого Обмеження), - це можна навіть і не питати у пацієнта. Адже хвора, обмежена зона або орган завжди скручує тіло навколо себе, не даючи йому випрямитися і звільнитися, змінюючи, при цьому, фізіологічний центр ваги організму. В результаті організм постійно живе з цією хворобою, підлаштовується під неї, зменшуючи свою функціональність і працездатність.

Працюючи з хребтом в ході проведення мануальної терапії, особливу увагу приділяю визначенню травматичного ПРС (позвоночно рухового сегменту) з усіх знайдених значущих обмежень, який і лікую в першу чергу. Роблячи аклюзію і підстроювання вище і нижче травматичного ПРС, забезпечую, тим самим, безпечне, без травматичне і без шкідливих наслідків проведення мануальної маніпуляції, впливаючи тільки на ключовий сегмент. Всі інші компенсації в наслідку такого лікування повинні зникнути або зменшитися в їх руйнуючому прояві на організм.
При невиправданих очікуваннях на проведення діагностики і лікувальних процедур, - оплачуються тільки витрати на дорогу (в разі якщо я приїду до Вас додому)!

Можете дзвонити в будь-який зручний для Вас час, я завжди з люб'язністю і розумінням відгукнусь на Ваші і скорботи і хвороби!