Мануальна терапія

Мануальна терапія - використовується в медицині для нормалізації фізіологічних рухів в органах, тканинах і кісткових структурах шляхом прицільних маніпуляцій досвідченого лікаря мануального терпевта. Така високоамплітудна терапія ставить переді мною основну мету - цілеспрямовано відновити порушені міжхребетні диски, патологічні системи і функції, а, значить, і послідовно розплутати і усунути больовий синдром.

Мануальна терапія вдома київ
Сеанс Мануальна терапія:
ОписанняТривалістьВартість
Процедура 60 хвилин 1900 гривень.

 Мануальну терапію в медичному центрі успішно застосовують, як незамінний метод, в разі вивиху, при незграбному русі, повороті шиї, помилки на заняттях спортом, після невдалих спроб підняття вантажу і т.д.. Маніпуляції доктора мануальщика, або костоправа, спрямовані на ті органи і заблоковані кісткові структури, які мають властивість рухатись фізіологічно і здійснювати мотильність. Також мануальний масаж в Києві використовується при різних патологіях хребта і нервової системи: сколіозах, остеохондрозах, кіфоз (реброві випинання), артрозах, невралгії, запалень нервів, мігрені. Мануальщик вдома або лікар костоправ, повинен використовувати мінімальний (відповідно до стану хворого пацієнта), але, в той час гранично допустимий вплив, необхідний для результативного проведення маніпуляції, незалежно від того, лікування відбувається в клініці або в домашніх умовах. При недотриманні цього важливого правила пацієнтові часто наноситься фізична і психологічна травма. Тому необхідні маніпуляції у мене на сеансі проводяться з найменшою хворобливістю і граничною точністю. Для жителів київської області з маленькими дітками (Переяслав-Хмельницький, Славутич, Українка, Богуслав, Яготин, Біла Церква, Бровари, Буча, Ірпінь, Фастів, Васильків, Бориспіль, Вишневе, Обухів, Боярка) прийом і консультація ведеться в певні дні в зв'язку з транспортними труднощами.

Слід зазначити, що мануальний лікувальний масаж додому в Києві, повинен здійснюватися методом цілеспрямованих впливів, спрямованих на усунення запального процесу, зменшення набряку відповідних тканин, розширення свободи рухів патологічних сегментів. Такий високошвидкісний метод спрямований на ефективне поновлення патологій рухового і неврологічного характеру, конституційних порушень різних психотипів, блокованих м'язів і суглобів. Тому мануальний масаж вдома повинен бути зв'язуючим ланцюжком між диференційованим впливом в певній частині тіла і вертебрологічною корекцією патології опорно-рухового апарату, і, в значно більшій мірі, між лікувальною фізкультурою і реабілітацією.

Мануальний терапевт Київ або доктор вертебролог, за допомогою точних методів діагностики, визначає, як локалізовані порушення, в окремо взятій частині тіла, так і глобальні патології опорно рухового і ендокринного характеру в усьому нашому тілі. Важливо пам'ятати, що такий відновлювальний комплекс рекомендується проводити в сукупності з грамотною лікарською консультацією, ЛФК, фізіотерапією і безперервним самовдосконаленням, не залежно від того, проводиться це лікування на виклик в домашніх умовах або в медичному центрі. В результаті всього описаного, мануальний терапевт або вертебролог в Києві, на прикладі залучення печінки або інших органів в патологічний процес, повинен пальпаторно продіагностувати їх роздуття, зміщення, визначити болючість і цілеспрямованими маніпуляціями усунути хворобу.

Тому, розвиток послуг мануальної терапії зі спільним лікуванням патологій нашого тіла Юмейхо-терапією і вертебрологією, має займати істотну позицію в сучасній медицині і в практиці будь-якого костоправа не тільки в столиці, а й навколишніх містах (Переяслав-Хмельницький, Славутич, Українка, Богуслав, Яготин, Біла Церква, Бровари, Буча, Ірпінь, Фастів, Васильків, Бориспіль, Вишневе, Обухів, Боярка).

Необхідно врахувати, що послуги костоправа на виїзд додому, потрібно замовляти завчасно за вищевказаним телефоном, і називати правильну адресу, куди доктору потрібно прибути, якщо пацієнт сам не зможе приїхати в масажний салон.    

Мануальна терапія рекомендується:

 • проблеми опорно-рухового апарату (кіфоз, сколіоз, реактивні і ревматоїдний артрити, артроз, періартрит тазостегнового і колінного суглоба і т.д.);
 • порушення органів кровообігу (аритмії серця, вегето-судинні проблеми, артеріальна гіпертензія, ішемія, атеросклероз);
 • ендокринні та ревматичні хвороби (гіперпаратеріоз, гіпотиріоз, ожиріння, СД, надниркова недостатність, пухлини і т.д.);
 • захворювання обмінного і алергічного типу;
 • проблеми органів дихання (астматичні стани, бронхіальна астма, бронхіоліт, плеврит);
 • нервові розлади (аневризм судин головного мозку, радикуліт, арахноїдит, запаморочення, цефалгія і т.д.);
 • проблеми зубів і порожнини рота;
 • очні і черепні хвороби;
 • шкірні та психічні хвороби;
 • немовлюкові і дитячі захворювання.

Викликаний Вами костоправ або лікар мануальний терапевт вдома, за вказаним вище номером телефону, без рецидивних наслідків і погіршення стану здоров'я, компетентно проконсультує і вилікує Вас і Вашу дитину (немовля) від усіх зазначених патологій.

Крім іншого, вертебрологія і мануальний масаж Київ в клініці, успішно нормалізує статеву сферу у чоловіків і жінок, покращує нервову систему, підвищує імунітет, відновлює ресурси пацієнта. Також завдяки цій методиці відновлюється стан кісток таза і кінцівок, підвищується пам'ять і аналіз даних, збільшується амплітуда рухливості суглобів, їх гнучкість і міцність. Навчаючимся мануальним методиками з київської області: Переяслав-Хмельницький, Українка, Яготин, Бровари, Ірпінь, Васильків, Бориспіль, Вишневе, Обухів, - розклад семінарів буде вивішено на окремій вкладці.

Звертайтеся до мене в будь-який час, я Вам з радістю допоможу у себе в масажному кабінеті, або ж з виїздом до пацієнта додому, - і пам'ятайте, - хвороба ніколи не стоїть на місці, а постійно прогресує!

Додати коментар

Контакти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+380 (99) 387 70 37 (Viber/WhatsApp)

Робочий час
 • Пн – Пт

  07:30 – 21:00

  Звертайтесь в зручний для Вас час
 • Суб

  08:00 – 20:30

  Записуйтесь на лікувальний та консультативний прийом
 • Нд

  вихідний; залежно від складності перебігу захворювання може вестись прийом.

Місце проведення лікувальних сеансів:
 • Медичний Центр "Альтернатива", Київ, вул. Драгоманова 31б; ЛікувальнКаб Софії Русової 5Б (м. Позняки), - по парним тижням.
 • Центр Нетрадиційної Медицини, вул. Підвисоцького, 19 (м. Дружби Народів).
 • Центр Здоровʼя Мир Людини, вул. Теліги 27А (м. Дорогожичі).
© Всі права захищено
© Healthy Body. Всі права захищено.