Психотерапія

При проведенні психотерапевтичної діагностики та Психотерапія Київ вдомаконсультації дуже важливо вийти на ключовий рівень психічного і емоційного ураження.
Дуже важливо лікареві в процесі лікування залишатися прозорим і нейтральним, тоді організм пацієнта зможе довіритися, показати свою історію і звідки потрібно починати лікування. Відчуваючі інерційні рухи в тілі хворого виведуть психотерапевта на першопричину і підкажуть потрібну індивідуальну корекцію. Необхідно тільки бути сприймаючим психіатром, який не змінює систему рівноваги пацієнта і нічого не чекає від неї взамін!

Психотерапія:
ПроцедураТривалістьВартість
Повний сеанс 1 година. 950 

Коли пацієнт, в наслідок проведення психотерапевтичного лікування в Києві, розтотожнює себе з усіма образами навіяними з раннього дитинства, розширює своє сприйняття і ставлення до того, що з ним відбувається - тоді сприймається набагато триваліша перспектива для його здоров'я і психіки в цілому. Тоді знаходиться неймовірний ресурс, що дає можливість реалізувати себе як особистість і для знаходження свого місця в цьому житті.

Психотерапевтичний підхід в Києві схожий по всьому світу і ключовим моментом є професіоналізм доктора психотерапевта вдома або психолога, і відповідно проведення грамотного психотерапевтичного консультування і лікування.

Після правильного лікування відбуваються великі зміни на всіх рівнях взаємин пацієнта з навколишньою дійсністю: змінюється сприйняття конфліктних ситуацій, налагоджується чутливість і адекватність поведінки, з'являється гармонія і мотивація до досконалості.

При первинному огляді та консультуванні психотерапією Київ в домашніх умовах, крім прослуховування зон напруг і асиметричних емоційних проекцій, завжди оцінюю стереотипи і патерни руху, манеру розмови і відгук тіла на ключові слова, які стосуються основних скарг. Особливу увагу приділяю статиці і жестам, що вказують вразливі зони, які тіло підсвідомо намагається приховати. Структурні зміни вказують ступінь патологічного впливу знайденої емоційної домінанти, яка успішно лікується психо кінезіологія Ужгород.

Обов'язково перевіряю знайдені ключові травми глобальним вислухуванням або ретестами. Особливе значення має зупинка рухів в тканинах, а також образи і способи адаптації, які пацієнт в собі несе протягом життя. Ці маски і зформовані милиці закладаються глибоко в ранньому дитинстві і навіть в ембріональному періоді . В результаті створюється не оптимальна система, яка створює патологічний патерн, що охоплює цілу систему і змінює її. Це глобальне порушення має психологічні, біодинамічні та біомеханічні закономірності.

Моїм завданням, як доктора психотерапевта (психолога), являється виявити і прибрати цю вихорову домінанту, після якої розвалюються усталені травматичні патерни і нав'язливі фобії. Внаслідок настає умиротворення, полегшення, декодування і перебудова. Але вкорінена глобальна зіпсованість, або наше Его, сприяє рецидиву, в силу того, що прояв і реагування на образи і фантоми залишаються незмінними: імпульсивно гніваємось і нічого з цим зробити не можемо, для соціальної прийнятності - пригнічуємося і задавлюємо.

Тоді починаємо безрезультатно, циклічно гасити в собі ці пригнічуючі стани і гнівні прояви, які вже вплинули на вегетативну нервову систему, емоційні стани, на появу різних по етіології спазмів, що формують нові і нові механізми і гримаси тіла. При певних складних ситуаціях і специфічних умовах, можливий виїзд доктора психолога додому!

Психотерапія в Києві лікує такі захворювання:

 • хронічні депресії, пригнічуючі стани;
 • неврози, неврастенії, сором'язливість;
 • емоційні, психічні та внутрішньоутробні травми;
 • незрозуміла поведінка, згубні звички;
 • інертність, невиправність, зацикленість;
 • неправильне функціонування внутрішніх органів і систем;
 • різні псіхоемоційні залежності (алкоголізм, ігроманія, наркоманія, обжерливість, накопичення);
 • зайва образливість, постійна гнівливість та роздратування;
 • порушення рідинної циркуляції, набряклості, спазми;
 • хронічна втома, апатичні стани, емоційна неврівноваженість;
 • постійні страхи і заздрісність, підвищена тривожність і ощадливість;
 • відсталість, панічні атаки і фобії;
 • ембріональні, родові порушення і травми.

Психотерапевту (психіатр, психолог) або біоенерготерапевту Київ, необхідно занурюватися в систему пацієнта глибше, дозволяючи душевній та емоційній складовій трансформуватися, перебудовуватися і змінюватися через вплив на значущі для системи важелі. Важливо побачити ключові причини та її корені з періоду зачаття, внутрішньоутробного розвитку та раннього дитинства.

Адже ці образи і компенсації, на рівні енергоінформаційного простору поля, змушують так себе вести, і грають в житті значиму роль не тільки для сьогодення, але й для майбутнього покоління. Тоді пацієнт може переглянути, стерти, перепрошити ті позиції, які його сформували і ввели в колапс. Це дасть можливість вийти з гноблення, відкрити новий ресурс і розширити ще більше сприйняття. Тоді прорвуться ланцюги вічного рабства і людина зробить довгоочікуваний крок назустріч світлу, гармонії і свободі.

Прошу записуватися на консультацію і прийом по можливості попередньо, за телефоном, вказаним вгорі сторінки. У разі необхідності та специфіки протікання захворювання, - можливий виклик доктора психотерапевта додому!