Косметичний масаж

Косметичний масаж використовується для відновлення стану та функцій шкірного покриву, зняттю поверхневих дефектних зон. Він складається з профілактичного та лікувального масажу. Косметичний массаж київ
Процедура:
ОписанняТривалістьВартість
Повний сеанс 1 година 950 гривень.

 

Об'єктивне обстеження при використанні процедури косметичний масаж на дому Київ я починаю безпосередньо із загального огляду. Часом вже першого погляду достатньо для припущення про характер захворювання і яка рослинна сировина для процедури косметичний масаж Київ краще підійде. Також Ви можете вибрати одну з процедур: косметичний масаж обличчя, декольте або загальний.

Косметичний масаж в Києві застосовую для:

 • підвищення настрою і життєвої енергії;
 • посилення, енергетизації і харчування залоз внутрішньої секреції;
 • відновлення захисних сил організму;
 • рефлекторний вплив на внутрішні органи, який приносить полегшення організму;
 • зниження надмірної ваги, зменшується обсяг талії;
 • відновленню опорно-рухової системи;
 • нормалізації біологічно важливих зон організму;
 • шляхом тонізації травної системи зменшує кількість підшкірного жиру;
 • активіззація всієї нервовової системи;
 • завдяки енергійному відновленню циркуляції крові, поліпшується зовнішність і відновлюється молодість пацієнта;
 • добре впливає на стан людини, активізує процеси омолодження організму.

Косметичний масаж (обличчя, декольте сегментарний) являє собою комплекс плавних і ніжніх (на відміну від спортивного масажу) прійомів і способів механічної дії на певні області нашого тіла. Він не тільки сприяє відновленню функцій різніх органів и систем, але і корисно впливає на організм в цілому, підсилює захисні реакції.
Фізіологічні особливості впливу цього виду масажу на організм багатогранні. Перш за все, завдяки механічній дії на венозні і лімфатичні судини, він покращує крово-і лімфообіг, що сприяє нормалізації обмінніх процесів и позитивно позначається на трофіці уражених м'язів.

Крім цього, ця процедура, надає нервово-рефлекторний вплив. Роздратування нервових закінчень у м'язах, під час цього масажу, надає не тільки пряму дію на м'яз, а й передається в головний мозок, викликаючи збудження або гальмування певних ділянок коркового речовини головного мозку. Не менш глибокий вплив косметичний масаж на дому Київ робить і на периферичну нервову систему, особливо на її нервово-м'язовий апарат. Він покращує нервову провідність, знижує стомлюваність м'язів, послаблює або знімає біль.
Залежно від методу проведення косметичого масажу превалює той чи інший механізм впливу, проте загальнофізіологічна сутність його залишається однаковою.


Косметичний класичний масаж на дому Київ рекомендований в тих випадках, коли потрібно вплинути на застійні явища, посилити процеси розсмоктування, прискорити крово-і лімфообіг, поліпшити трофіку тканин, активувати нервово-м'язову систему, зняти надлишкову м'язову напругу або підвищити м'язовий тонус.

Існують і протипоказання для застосування косметичного масажу. Насамперед це різні захворювання шкіри (особливо в стадії загострення), запалення лімфатичних судин або вен, наявність механічних ушкоджень шкіри, гострі гарячкові стани, психоз і психічні розлади та ін.. Після виконання косметичного масажу на дому в Києві, пацієнт повинен відпочити 10-15 хвилин в розслабленій позі на спині, для більш ефективного відновлення організму.

Замовляйте цю лікувально-приємну процедуру до себе додому (на дім) по вище вказаному телефону і завжди будете бадьорі і красиві!