Банщик, СПА-майстер

Олександр Олегович Руденко - реабілітолог, дипломований банний фахівець, хамамщик та СПА-майстер. На основі методики російської лазні, спеціально для Вашого здоров'я і приємного проведення часу, проводить лазневі лікувальні процедури в нашому центрі на Виноградарі, або з виїздом в лазню та сауну. Маю багаторічний досвід поведення лазневих програм та лікувального массажу віниками. Банний віник завжди вибираю сам в залежності від ступеня вираженості Ваших хвороб.

Послуги банщика в києві
Процедура:
ОписанняТривалістьВартість
Повный сеанс послуг банщика 1 година 20 хвилин. 950 грн.

Виїжджаю в будь-який зручний для Вас час, як у Києві, так і Київської області. По можливості, прошу попередити про Ваш намір замовлення послуги банщика, або СПА-майстра!

Зі свого боку гарантую:

 • → професійну процедуру;
 • → лікувально-індивідуальний підхід до Ваших хвороб;
 • → оптимальну вартість;
 • → гарне враження від банних комплексів і позитивне настрою.


Наш комплекс банних процедур складається: банний масаж віниками, індивідуальний лікувальний масаж Київ, мильний обмив, медово-сольовий скраб.

Банну програму застосовую для:

 •     відновлення обмінних та ендокринних процесів;
 •     поліпшення роботи серцево судинної і нервової системи;
 •     підвищення імунітету і життєвої енергії;
 •     очищення тіла від токсинів і шлаків;
 •     настроювання правильної функціональності внутрішніх органів і організму в цілому;
 •     чудесна профілактика і лікування простудних і вірусних захворювань;
 •     відновлення лімфо і кровообігу;
 •     поліпшення роботи м'язового та опорно-рухового апарату.

 

Для максимальної користі для Вашого здоров'я і довголіття запрошую Вас в російську лазню Київ з професійним банщиком за оптимальною ціною. Наша цілюща лазня (сауна) на Виноградарі, є потужний лікувально-оздоровчий метод від хронічних захворювань і обридлих больових синдромів.
Для поліпшення самопочуття і лікування багатьох хвороб російську лазню або сауну рекомендую відвідувати не менше одного разу на тиждень, або запрошувати хамамщика, або досвідчений банщик на виїзд Київ.

Крім того, в процесі мого багаторічного досвіду, маю абсолютне право стверджувати про лікувальну та профілактичну рівноцінність грамотно проведеної приємної банної процедури з банним масажем в порівнянні з обтяжливими тренуваннями у фітнес-залі.

Крім цього, російська лазня Київ з послугою банщик на виїзд, є прекрасною заміною і альтернативою салонам краси, яка крім косметичного результату, принесе лікувально-оздоровчий, а разом з цим підняття настрою і життєвої енергії на досить тривалий час.

При впливі банного пару всі пори Вашого організму розширюються, а разом з цим, і відбувається процес очищення Вашого тіла від сально-грязьових речовин і токсинів. Як наслідок, пори ніжного шкірного покриву, що пройшли очистку, дезінфікуються лікувальною банною парою і оздоровлюються.

Крім того, банна процедура з віником і лімфодренажний масаж вдома Київ ефективно цілюще впливає і на діток. Діти, що ходять постійно в сауну (лазню) більш активні, швидше відновлюються після важких захворювань та інфекцій, значно витриваліші і менш примхливі.

Також, для більш індивідуального впливу на причину захворювання, при проведенні банної процедури, вибираю відповідні віники, які своїми цілющими властивостями цілеспрямовано впливають на ключову проблему. Це може бути березовий, дубовий, евкаліптовий, ялиновий віник.
Загалом, масаж віником роблю для активізації крово- і лімфо обігу, поліпшення поверхні шкірних покривів, активізації нервової системи, зняття стресів. Кожен віник індукує спеціальні речовини фітоциди, які і знищують шкідливі бактерії і мікроби. Ефірні олії, які знаходяться в їх листі, стикаючись зБанний фахівець на виїзд нашим шкірним покривом відновлюють обмін речовин, очищають епітелій і жировий прошарок, і цим запобігають зморщуванню і захворюванню шкіри і організму в цілому.

Як профессійний СПА-майстер, завжди готовий Вам надати допомогу в оздоровленні Вашого дорогоцінного і нічим не замінного здоров'я! По можливості попередньо зателефонуйте за вищевказаним телефоном, і тоді банщик на виїзд проведе Вам, дорогі мої, процедуру по вищому класу.