Контакти

Остеопат, фізичний терапевт, кінезіолог та реабілітолог -Лисак Дмитро Петрович.

Тел: +38 (099) 387 70 37
Viber/WhatsApp: +38 (099) 387 70 37
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Лікувальні процедури:

  • остеопатія, краніосакральна біодинаміка;
  • вісцеральна хіропрактика;
  • мануальна та юмейхо терапія;
  • кінезіологія;
  • лікувальний масаж для малят і дорослих;
  • також групове та індивідуальне навчання остеопатичному, вісцеральному, юмейхо та масажному мистецтву.
Лікування хребта Київ

 Лікувальний прийом проводжу в медичному центрі, за адресою м. Київ, вул. Драгоманова 31б, кабінет 105 (район метро Позняки), або Володимирська 55, 79 (метро Золоті ворота). У разі необхідності виїжджаю до Вас додому або офіс.

Для зв'язку зі мною Ви можете зателефонувати за вищевказаним номером телефону, відправити e-mail, або скористатися формою "Зворотній зв'язок".

Шановні пацієнти, враховуючи обмежений час лікувального сеансу і велику кількість бажаючих пройти саме у нас лікування, настійно нагадуємо зазделегідь сповіщати свою відсутність за певними на те причинами. Так як безлічі нашим пацієнтам, саме дана, пропущена Вами лікувальна процедура, і в цей самий час, принесе дійсне полегшення, здоров'я і величезну за це подяку!

Просимо Вас поставитись до цього з розумінням, обопільним і взаємним сприянням! Ми ж, зі свого боку, зробимо все можливе, щоб ця лікувальна процедура в нашому медичному центрі Київ, була для Вас, як можна більш комфортна, якісна, результативна і, звичайно, без описаних вище казусів з нашого боку!

Нагадуємо Вам, про необхідність для себе з'ясувати, що ж є таким біодинаміка і остеопатія, перед тим як записатися на дане лікування і ставити незрозумілі і зайві питання, котрі відволікають лікаря остеопата, біодинаміста або краніосакрального терапевта від лікувального процесу!

Обов'язково телефонуйте і записуйтеся на лікувальний сеанс, - я з величезною віддачею і радістю надам Вашому тілу професійну і незамінну лікувальну послугу, яка принесе Вам здоров'я і величезний підйом внутрішніх ресурсів і настрою!

Контактна форма

Send an Email