Класичний масаж

Лікувальна та ефективна дія класичного масажу на різні форми патологій та захворювань пацієнта славилася ще в давнину. Такий масаж я використовую не тільки для усунення самих хвороб, але для їх профілактики та попереджень. Класичний масаж в києві вдома
Класичний масаж:
ОписанняТривалістьВартість
Загальний (всього тіла) 1година 10 хв. 600 грн.
Спини 35 хвилин. 500 грн.
Ніг 30 хвилин. 500 грн.
Живота 30 хвилин. 500 грн.

Класичний мануальний масаж в домашніх умовах Київ усуне біль у патологічних зонах, забезпечить позитивний настрій, відчуття задоволеності, поліпшить працездатність.

Спектр застосування мною класичного масажу:

 •      ліквідація спайок, шкірних дефектів;
 •      набряки, запалення, спазми;
 •      усунення захворювань в статевій сфері як чоловіків, так і жінок;
 •      лікування проблем суглобів і проблем пов'язаних з м'язовим апаратом;
 •      порушення і деформація постави, ревматизм;
 •      захворювання внутрішніх органів і травлення;
 •      хвороби нирок і сечових шляхів;
 •      захворювання опорно-рухового апарату та органів дихання;
 •      при перевантаженнях на зв'язковий апарат і м'язи;
 •      сприяє регенерації травмованих тканин.

Загальний масаж в Києві вважається універсальним профілактичним заходом для всього організму пацієнта. Необхідно враховувати особливості захворювання хворого і проводити індивідуальні цільові маніпуляції на відповідні уражені області. Велике значення має також вікові зміни серцево-судинної системи хворого. У спеціальній літературі з масажу приводяться не поодинокі випадки, коли зцілення досягалося виключноо завдяки застосуванню процедури класичний масаж в Києві.

Період відвідування моїх сеансів 2 рази на тиждень. У разі виникнення слабкості, нестабільності основних діагностичних показників та інших небажаних станів час проведення комплексу класичний лікувальний масаж вдома Київ скорочують, або потрібно взятися проводити інші профілактичні заходи, але поки, без масажних маніпуляцій.

Після загального масажу пацієнту бажано в продовженні 15-30 хвилин полежати в розслабленому стані. Але необхідно врахувати, що пацієнти з патологічною серцево-судинною системою стільки ж часу (10-15 хвилин) повинні відпочити, тільки вже до процедури класичний масаж спини Київ. Сеанс загальний масаж Київ, замовлений до Вас додому, це максимально якісний і один з оптимальних варіантів по доступності.

Результативними і доцільними, по відношенню до частих призначень процедур проведення загального масажу, є призначення маніпуляцій на окремих частинах тіла в комплексі з оздоровчою гімнастикою, загальним зміцненням імунітету та іншими процедурами, які, у зв'язку з клінічними особливостями захворювання пацієнта, індивідуально підбираються. Багаторічні дослідження за пацієнтами з патологією ендокринної та нервової системами, хворобами внутрішніх органів і м'язового апарату визначили ефективність використання таких методик як загальний масаж в Києві, в сукупному лікуванні захворювань без призначення лікарських препаратів.

Класичні маніпуляції повинні робитися по ходу лімфи до лімфатичних сплетінь:

 •      на руках маніпуляції проводяться до пахвових і ліктьових лімфатичних сплетіннь;
 •      на ногах маніпуляції слід спрямовувати до пахових і підколінних лімфатичних вузлів;
 •      на грудній зоні - рух проводиться від грудини в обидві сторони до лімфатичних вузлів пахвовій області;
 •      класичний масаж спини Київ - рух від хребетного стовпа в обидві сторони;
 •      на крижової і поперекової зоні - рух проводиться до пахових сплетіннь;
 •      при маніпуляціях на голові, шиї - до лімфатичних вузлів підключичної області.

Цей встановлений і систематизований метод масажу описаний в медичній літературі з масажу, і використовується в лікувальних і профілактичних закладах. Але використання загальних методологій масажних маніпуляцій недостатньо ефективно при комплексному лікуванні клінічних форм захворювань. Загальний масаж Київ - це комплексна процедура, де беруть участь дві сторони: масажист і пацієнт.

Потрібно знати і використовувати такий приватний метод, як класичний масаж в домашніх умовах Київ, який підбирається відповідно з індивідуальною етіологією, представленням структури патогенезу захворювання і розвитком патологічних форм. Також потрібно завжди враховувати і не забувати про необхідність професійного розуміння і використання таких ефективних методик масажу, як цей.

Приватний метод класичного масажу в домашніх умовах чітко диференціюється стосовно всіх цих показників. Наприклад, масаж спинної зони, при захворюванні на остеохондроз з радикулярним синдромом, повинен відрізнятися від класичний масаж спини Київ при захворюванні спондилоартритом або сколіозом і т.д.

Телефонуйте і замовляйте у зручний для Вас час цю чудодійну процедуру з класичного масажу. Можливий виїзд спеціаліста до Вас додому!