Класичний масаж

Цілеспрямовану і ефективну дію класичного масажу на різні форми патологій і захворювань пацієнта знали ще в давнину. Такий масаж використовую не тільки для усунення самих хвороб і зняття больових синдромів, але для їх профілактики, попередження та відновлення втрачених ресурсів. Класичний масаж в києві вдома
Класичний масаж:
ОписанняТривалістьВартість
Загальний (всього тіла) 1година 10 хв. 950 грн.
Спини 35 хвилин. 800 грн.
Ніг 30 хвилин. 800 грн.
Живота 30 хвилин. 800 грн.

   

Шведський класичний або мануальний масаж в домашніх умовах Київ усуває хронічні болі і вогнища запалення, забезпечує позитивний настрій і радість життям, покращує працездатність і світле відчуття задоволеності від проведеного сеансу.

Застосування класичного массажу:

 • ліквідація спайок, шкірних дефектів і прояви алергічних реакцій;
 • набряки, запалення, спазми, подагра;
 • усунення захворювань в статевій сфері як у чоловіків, так і жінок;
 • лікування проблем суглобів, зв'язок, а також захворювань пов'язаних з м'язовим апаратом;
 • деформація постави, вкорочення кінцівок, ревматизм;
 • захворювання внутрішніх органів, судин і травного процесу в цілому;
 • хвороби нирок, мисок і сечовивідних шляхів;
 • захворювання опорно-рухового апарату та органів дихання;
 • при тренувальних перевантаженнях на зв'язковий апарат, сухожилля і м'язи;
 • сприяє регенерації травмованих тканин і післяопераційних швів;

Загальний масаж в Києві вважається універсальним профілактичним заходом для всього організму пацієнта. При шведському масажі необхідно враховувати особливість протікання захворювання і проводити індивідуальні цільові маніпуляції на відповідні уражені області. Тому при вистроюванні лікувального процесу велике значення мають давні травми, операційні шви, а також вікові зміни серцево-судинної і нервової системи хворого. 

У спеціальній загальній літературі приводяться не поодинокі випадки зцілення складних захворювань завдяки застосуванню класичний масаж вдома Київ. Адже не з проста наші прабатьки постійно вдавалися до фахівців, які компетентно ставили діагноз та вміли проводити такі цілющі методики!

Період відвідування моїх сеансів 2 рази на тиждень. У разі виникнення слабкості, нестабільності загальних діагностичних показників та інших небажаних станів час проведення комплексу класичний лікувальний масаж вдома Київ скорочують, або проводять інші профілактичні заходи без масажних маніпуляцій.

Після загального масажу людині бажано в продовженні 15-30 хвилин полежати в розслабленому стані. Але необхідно врахувати, що пацієнти з патологічно серцево-судинною системою стільки ж часу (10-15 хвилин) повинні відпочити, тільки вже до сеансу шведський класичний масаж. Загальний масаж Київ, замовлений Вами з виїздом додому, це максимально якісний і один з оптимальних варіантів за доступністю та постійними часовими обмеженнями.

Результативним, доцільним і взаємозаміняємим засобом, по відношенню до сеансів класичного масажу вдома, є призначення шведської гімнастики, загальні зміцнення імунітету, очищення організму та інші процедури, які, в зв'язку з клінічними особливостями захворювання пацієнта, індивідуально підбираються. Крім усього іншого, багаторічні дослідження за хворими з патологією ендокринної та нервової системи, хворобами внутрішніх органів і м'язового апарату визначили ефективність комплексного використання шведського масажу з правильно дозованою фітотерапією, без призначення лікарських препаратів.

При правильному класичному підході важливо всі маніпуляції робити по ходу струму лімфи до лімфатичних сплетінь:

 • на руках маніпуляції проводяться до пахвових і ліктьових лімфатичних сплетень;
 • на ногах маніпуляції слід спрямовувати до пахових і підколінних лімфатичних вузлів;
 • на грудній зоні - рух проводиться від грудини в обидві сторони до лімфатичних вузлів пахвової області;
 • рух на дорсальній частині слід плавно проводити від хребетного стовпа в обидві сторони;
 • на крижовій і поперековій зоні - рух проводиться до пахового сплетіння;
 • при маніпуляціях на голові, шиї - до лімфатичних вузлів підключичної області.

Цей встановлений і систематизований метод класичного шведського масажу, докладно описаний у спеціальній літературі, ефективно використовується в медичних установах і оздоровчих центрах як самодостатній засіб, так і в комплексному підході. Але не потрібно забувати, що будь-яке лікування це загальний процес, де в рівних частках беруть участь дві сторони: масажист і пацієнт. Взаєморозуміння та повага зі сторони рідних та близьких при важких хворобливих станах можуть мати пріоритетне значення для майбутнього зцілення хворого.

Маніпуляції по шведському масаж в домашніх умовах Київ, повинні підбиратися згідно з індивідуальною етіологією пацієнта, визначення структури протікання патогенезу захворювання і появі компенсаторних реакцій, які забезпечують оптимальний баланс в тілі.

Тому якість та ефективність сеансу завжди буде залежити від правильно проведеної діагностики і знаходження першопричини патологічної ланки, яка максимально впливає на вторинні больові симптоми. Лікар масажист повинен підібрати такий спосіб лікування, який легко сприйме організм пацієнта і почне терапевтичну перебудову своїх усталених патернів захворювання.

Телефонуйте і замовляйте у зручний для Вас час цю чудову і цілющу процедуру по загальному масажу. З максимальною відповідальністю, компетентністю і самовіддачею підійду до вирішення поставленого запиту! Також можливий виїзд додому!