Баночний масаж

Баночним масажем проводиться одночасний вплив на тіло пацієнта вакуумними банками і безпосередньо масажем. У його принципі лежить механізм, що полягає в роздратуванні кожи вакуумом, що утворився в банці. Інтенсивність лікувального масажу залежить від ступеня залучення в дистрофічний процес тканин і суглобів нашого організму. Баночний масаж вдома київ
Баночний масаж в Києві:
ОписанняТривалістьВартість
Всього тіла 1година 10 хв. 800 грн.
Спина 40 хвилин. 700 грн.
Ноги 45 хвилин. 700 грн.
Живіт 35 хвилин. 680 грн.Лікувальний ефект від вакуумно-баночного масажу:

 •      відновлюються глибинні рівні м'язів, зв'язок і суглобів;
 •      поліпшується циркуляціякровіі лімфи;
 •      поліпшуються функції органів ісистем;
 •      лікування опорно-рухового апарату(сколіоз, кіфоз, лордоз);
 •      головні болі, мігрень, погіршення пам'яті і мислення;
 •      ревматизм, обмінні та ендокринні порушення;
 •      порушення стану внутрішніх органів (печінки, жовчного і сечового міхура, підшлункової залози);
 •      остеохондроз, артроз, артрит,плечовий плексит;
 •      ефективно бореться з жировими і целюлітними відкладеннями.

Прінцип дії баночного масажу полягає в природному законі всякої рідини рухатися до області більшого тиску з області меншого тиску. І, чим більший тиск з нас виходить, тим більше рідини туди рухається.
Вакуумні банки утворюють саме таку зону великого тиску, в яку рухаються різні рідини: кров і лімфа.


При функціональному ослабленні міжхребцевого диска наші хребці зсуваються в процесі руху. При баночному масажі хребці стають на своє місце і дуже швидко всі неврологічні прояви зникають. В дискогенной стадії, тобто коли уражений тільки диск, зовнішні відділи фіброзного кільця випинаються, а це веде до подразнення нервових корінців з обох сторін.
В цьому випадку, а також при носінні корсета, я завжди рекомендую своїм пацієнтам медово-баночний масаж 2 рази на тиждень з обов'язковим включенням ізометричних вправ для м'язів тулуба. Така тактика дозволяє уникнути гіпотрофії м'язів.

Найважливішим моментом в лікуванні хворих з нестабільною формою поперекового остеохондрозу є зміцнення м'язів спини та попереку. Це досягається застосуванням вакуумного масажу в домашніх умовах та лікувальної гімнастики. Так як навіть незначні фізичні вправи, в сукупності з масажними процедурами, сприяють відновленню організму, активізують роботу наших органів і всіх систем організму. У найбільш важких випадках рекомендую корсети. Проте у більшості пацієнтів хороший ефект дають фіксирующе-розвантажуючі пояси. Спеціальними поясами після баночного масажу спини хворі повинні користуватися довго, особливо під час роботи, тривалих подорожей і т. д..
Вакуумний масаж на дому Київ приносить одужання, тільки якщо слідувати конкретним вимогам. Саме основне, це необхідно зробити оптимальний підбір процедур з урахуванням віку, статі і хвороби, а також відповідне їх виконання (дозоване збільшення навантаження, нормована тривалість вправи). Але масаж при нестабільності хребетного стовпа повинен бути глибоким. Крім того, необхідне активну участь пацієнтів у реабілітаційному лікуванні. Максимально важливими формами баночного-вакуумного масажу є виробничі вправи і лікувально-гімнастичні заходи.

Остеохондроз, це результат тривалого впливу несприятливих умов зовнішнього середовища, а також м'язового перенапруження. Тоді стає зрозумілим, наскільки важлива роль цього мануального масажу вдома для профілактики остеохондрозу нашого хребта. Відразу ж слід застерегти, що його повинен проводити висококваліфікований фахівець, який би зміг врахувати специфіку роботи.
Так, працюючим, яким потрібно на роботі тривало сидіти, при постійних вертикальних навантаженнях на хребет, я завжди рекомендую виконувати медово-баночний масаж в домашніх умовах Київ. З метою профілактики остеохондрозу також рекомендую комплекс фізичних процедур гігієнічної гімнастики. Цю гімнастику необхідно проводити не менше 2 разів на день в спеціально відведені години. Гімнастичні вправи виконують в спокійному темпі, ритмічно, бажано під музику. Амплітуду рухів збільшують поступово. Починають і закінчують гімнастику ходьбою.

Другою формою лікувальної фізкультури є вакуумний масаж ніг. У його комплекс входять спеціально підібрані фізичні прийоми, що виробляють як місцевий, так і загальний вплив на наш організм. При чіткому оволодінні прийомами і правильному проведенні баночного масажу він може замінити навіть і тренування у фітнес клубі. Фізіологічні особливості, показання та протипоказання, а також основні правила, принципи і прийоми проведення масажу практично такі ж, як і класичного масажу Київ.

 Лікувальні процедури при остеохондрозі хребта ставлять такі цілі:

 • надати загальнозміцнюючу дію на організм хворого в загальному;
 • поліпшити крово-і лімфообіг, а також тканинний обмін в зоні патології;
 • зміцнити м'язово-зв'язкову систему нашого хребта.

Але, навіть при тривалому і неефективному консервативному лікуванні у докторів і різних «цілителів», хворим я ніколи не рекомендую йти на операцію. Вихід є завжди, потрібно тільки вірити і прагнути до правильного і здорового способу життя, якому ми не приділяємо належної уваги в сучасній цивілізації.

Замовляйте баночний масаж Київ по вказаному телефону і Ви надасте правильний і результативний ефект і увагу Вашому дорогоцінному здоров'ю!