Вісцеральна хіропрактика

Лікування вісцеральною терапією внутрішніх органів має індивідуально підбиратися для конкретного захворювання і виконуватися після грамотно проведеного візуального та пальпаторного діагностичного огляду. Вісцеральний терапевт виробляє обережні цілеспрямовані впливи на виявлену патологію в чревній області, сприяючи відновленню ембріональної мотильності внутрішніх органів, їх кращому позиціонуванню, зняттяю набряклості і подальшої фіксації. Як показує практика, маніпуляції повинні здійснюватися тільки на прилеглих до органів зонах, - безпосередньо на  сегмент лікар не впливає, або ж вплив відбувається точково, через систему м'язових і кісткових важелів. Вісцеральна хіропрактика вдома київ
Вісцеральна хіропрактика:
ОписанняТривалістьВартість
Повний сеанс 1 година 950 гривень.

 

Вісцеральна хіропрактика (перекладається: вісцеро - внутрішній, хіро - рука і практика - дія) - диференційований вплив на внутрішні органи цілеспрямованими техніками масажу, для досягнення коректної функціональності і правильного розташування, а також поліпшення роботи вивідної системи і струму рідин поблизу них. Завдяки таким діям, як вісцеральна хіропрактика в Києві, проходять обмінні і ендокринні порушення, відновлюється робота внутрішніх систем і біополя, а значить створюються необхідні умови для поповнення втрачених і необхідних ресурсів організму.

Результатом лікування вісцеральної терапією за методом професора А. Т. Огулова, буде відновлення і нормалізація роботи внутрішніх органів, зняття спазмів з м'язів і фасцій, зменшення внутрішньокісткових напруг і набуття організмом симетричної рухливості. Все це, в значній мірі, впливає на здоров'я пацієнта, тривалість і якість життєвого шляху, красу і стрункість його тіла, сприяє зменшенню надмірної ваги, нормалізацію нервової і ендокринної системи.

Вісцеральа терапія застосовується до таких захворювань:

 • гепатоз, застій в печінці, нирках, малому тазі;
 • хвороби бронхів і легенів, проблеми шлунка і передміхурової залози;
 • серцеві порушення, різні коліти та запори;
 • порушення нормальної роботи щитовидної і підшлункової залози;
 • пупкові і пахові грижі;
 • проблеми жовчного і сечового міхура;
 • різні захворювання вен і артерій, холецистит, мігрень;
 • захворювання опорно-рухового апарату, сколіоз;
 • ендокринні та серцево-судинні захворювання;
 • остеохондроз, спондилоартрит, патологія міжхребцевих дисків;
 • внутрішньоутробні і після родові компенсаційні порушення;
 • хвороби жіночої та чоловічої статтевої сфери;
 • порушення ембріонального і дитячого розвитку.

Регулярне лікування живота по Огулову руками досвідченого лікаря професіонала, сприяє тому, що можна без застосування таблеток (тобто без шкоди для нашого здоров'я), відновити нормальну роботу органів, уникнути або уповільнити руйнівну для організму дію захворювання і відновити фіксовані внутрішні ресурси.

Судинні і лімфатичні запалення, спазм м'язів і фасцій, опущення внутрішніх органів, як правило, є основними причинами утворення руйнівних і деструктивних чинників на здоров'я людини. Система вісцеральна хіропрактика вдома, в сукупності з масаж спини Київ, надійно і ефективно бореться саме з такими руйнівними і згубними для організму хворобами. Адже ці патології завдають непоправної шкоди не тільки на рівні фізичного тіла, але і на польові сфери людського існування, зациклюючи систему в енерговитратному режимі.

Веду прийом в медичному центрі Києва, тому пацієнтам з київської області (Біла Церква, Бровари, Буча, Ірпінь, Фастів, Васильків, Бориспіль, Вишневе, Славутич, Українка, Яготин, Обухів, Боярка, Переяслав-Хмельницький, Богуслав) буде зручно і легко добиратися до мого лікувального кабінету. Але перед приїздом на лікування або консультацію до лікаря, попередньо запишіться на зручний і узгодження для Вас час. Також в клініці практикується виклик вісцерального хіропракта додому пацієнта.

Специфіка вісцеральної терапії в Києві полягає в тому, що будь-який хворий орган руйнується парезом нервових сплетінь, застоєм рідин і спазмуванням судин на тлі, вже сформованих псіхо-емоційних нашарувань. У підсумку джерело всіх патологій, як на фізіологічному, так і на ментальному тілі, полягає в цих основних проблемах, які необхідно розглядати в комплексному підході до всього організму. Адже в процесі такого порушення, під впливом ферментного і кисневого голодування, різних судинних і лімфатичних застоїв, порушення виведення обмінних речовин і утворенню патогенних мікроорганізмів, настає процес самознищення клітин, а це призводить до розвитку серйозних хронічних патологій.

Цілеспрямованими і тонкими маніпуляціями лікаря вісцерального терапевта в Києві, знімуться судинні і лімфатичні запалення у внутрішніх органах і тканинах, відбудеться поліпшення їх кисневого харчування, завдяки відновленню кровообігу і мотильності, а також нормалізується повний функціональний стан всього організму, без застосування, або із застосуванням в малих дозах, медикаментозних засобів.

На своєму сеансі доктор вісцеральний терапевт вдома може використовувати різні терапевтичні підходи з подальшою консультативною підтримкою. При лікуванні в прямому порядку, вплив відбувається проекційно, тобто безпосередньо на хворий внутрішній орган,  його дихальні фази та прилеглі тканини. У зворотньому порядку, вплив відбувається рефлекторно на віддалені ділянки тіла, стимулюючи або гальмуючи роботу внутрішніх органів, розслабляючи напружені фасціальні і м'язові вузли. При цьому, важливим і необхідним правилом для багатьох вісцеральних терапевтів, які практикують мануальний масаж живота по Огулову, є збирання повного і достовірного анамнезу захворювання, і зіставлення виявлених на сеансі дефектів з порушеннями при внутрішньоутробному і післяпологовому розвитку дитини.

Найвідоміші професора і доктора медичних наук, розглядаючи теорію і практику вісцерального лікування в основних його площинах, настійно пропонують фахівцям по старослав'янській терапії внутрішніх органів, лікарям вузьких спеціалізацій, реабілітологам і масажистам, - цю ефективнішу і давно виправдану методику старослов'янського вісцерального масажу, на захист якого говорять факти багатьох тисяч вилікуваних від хронічних і гострих недуг пацієнтів.

Величезна заслуга в розвитку цього дивного напрямку, належить українському лікарю хірургу В.В. Башняку, детально описавшему фізіологічні процеси, які виникають в нашому тілі при впливі вісцеральним масажем. Не можна забути в цій справі і професора А.Т. Огулова, який поклав початок у розвитку цієї ефективної і універсальної старослов'янської лікувальної системи. Безліч лікарів, які оволоділи системою вісцеральна хіропрактика Київ і лімфодренажний масаж додому, вже допомогли своїм пацієнтам відновити довгоочікуване здоров'я і красу свого тіла.

Також, можливо проведення в нашій клініці навчання по різним вісцеральним впливам і технікам для жителів з Київської області (Біла Церква, Бровари, Буча, Ірпінь, Фастів, Васильків, Бориспіль, Вишневе, Обухів, Боярка, Переяслав-Хмельницький, Славутич, Українка, Богуслав , Яготин). Всім бажаючим записуватися за вищезгаданим телефоном, або відправити повідомлення в формі сайту!

Дзвоніть і замовляйте цю потужну систему оздоровлення, яка ефективно застосовується у нас на сеансах в медичному центрі, і швидким темпом опановує відповідним місцем в сучасній медичній практиці!