Скенар-Терапія

Скенар-терапія вдома Київ

Дуже важливо лікарю або СКЕНАР-терапевту навчитися правильно вислуховувати тіло пацієнта і, відповідно до виявленого запита, проводити грамотне дозоване лікування, потрібне в даному випадку і тільки в даний момент. Реакція нервової системи пацієнта на такий вплив буде беззастережно довірчою, організм сприйме особистість Скенар-терапевта, виділить внутрішні приховані ресурси, відбудеться зрушення фіксації хвороби і настане зцілення.

Скенар-Терапія:
Повный сеансТривалістьВартість
Процедура індивидуальна, залежить від стану пацієнта

950 грн.

 

 

СКЕНАР - СамоКонтролюючий, ЕнергоНейроАдаптивний Регулятор, що випускає імпульси, які живий оганізм сприймає за гармонійне управління власної нервової системи. Такою імпульсацією скенар-лікар рівномірно впливає на шкірний покрив хворого. Працюючи за принципом зворотного зв'язку, завдяки СКЕНАР апарату, досвідчений терапевт веде моніторинг реакції структур тіла на цілеспрямоване лікування, і вносить необхідні точні поправки для досягнення максимально можливого результату. Це вже є необхідним і достатнім компонентом в основополагаючомі принципі будь-якого грамотного лікування.Також при певній патології і симптомах Ви можете викликати до себе додому Скенар-терапевта.

Крім того, Прилад СКЕНАР є універсальним дозатором мікро чутливості і зміни поведінки організму. Нескладно уявити ефективність СКЕНАР- терапії в лікуванні багатьох гострих і багаторічних хронічних захворювань, з якими не здатні впоратися інші лікувальні техніки, в тому числі і китайський гуаша масаж. При цьому регулюється робота внутрішніх органів і обмінних процесів, прискорюється виведення токсинів і шлаків, значно поліпшується імунітет і психоемоційний стан, підвищується настрій і працездатність. Все вище описане досягається завдяки даній терапії електролікування без найменшого медикаментозного впливу!

Лікують СКЕНАР-апаратом двома методами: загальним і локальним, але вплив завжди цілеспрямований і прицільний, завдяки наявності біологічно зворотнього зв'язка,
з динамічно змінюючимися імпульсами, які підлаштовуються під конкретне захворювання. Загальна методика лікування має на увазі вплив на шість вентральних точок черепа і три доріжки. Локальне лікування спрямоване на сегментарний і рефлексогенний вплив, в залежності від ключової першопричини, виявленої при діагностиці та опитуванні організму. У порівнянні з іншими методами електролікування, - дана терапія надає рішення серйозної проблеми акомодації. Наявність біологічного зворотнього зв'язку зі зміною шкірного покриву імпедансу дозволяє імпульсам приладу змінюватися в процесі впливу таким чином, щоб наступний імпульс різнився від попереднього. Такі імпульси максимально наближені до нервових імпульсів людини, які не зможе навіть змодельювати остеопат в Мукачево своїм біодинамічним настроєм і нейтральностю.

Існує безліч хвороб, як дитячих (груднічкових), так і дорослих, при яких СКЕНАР-терапію ефективно використовують спеціалізовані доктора, які пройшли відповідне навчання і підготовку:

 • Педіатрія: фізична і психічна відсталість, імунодефіцити, дисбактеріози, вогнищева алопеція, сколіоз і кривошия, діатези.
 • Порушення нервової системи.скенар-терапія_київ
 • Порушення кістково-м'язового апарату.
 • Хвороби серцево-судинної системи.
 • Захворювання дихальної системи та органів травлення.
 • Хвороби сечовидільної системи та гінекологічні проблеми.
 • Захворювання ЛОР-органів і порожнини рота.
 • Хвороби органів зору: зорова напруга, втрата функцій, кон'юнктиви.
 • Шкірні хвороби: панариції, захворювання шкірних покривів різної етіології, післяопікові шви і рубці, абсцеси.
 • Косметологічна ефективність.

Для запобігання ризику погіршення і загострення ситуації, при лікуванні СКЕНАР-терапією, існують протипоказання:

 •     гострі психози;
 •     наявний кардіостимулятор;
 •     непереносимість або нервозність;  
 •     інфекційність і запалення;   
 •     наркотичний або алькогольний стан.

В залежності від клінічної ситуації пацієнта можливий виїзд на дім !

Телефонуйте в будь-який час, ми з усією щирістю поставимося до будь-якої Вашої проблеми, і з великої самовідданістю вирішимо її в найкоротші терміни!