Голковколювання при лікуванні хвороб

У побуті говорять: "потрапити в точху" або "бити в точку". При цьому точка означає щось важливе. Стосовно
до організму людини вона
вказує на "життєво важливе місце або "важливий орган". Розташування цих точок не може бути зазначено конкретними орієнтирами, такими, як очі, ніс і інші.
Проте, натискають, погладжують, масажують руками ці важливі місця - "життєві точки" або проводять голковколювання Київ або припікання мокси, і тим самим виліковують багато симптомів захворювань.
Активна точка означає "життєво важлива точка". І роздратування голковколюванням
або припіканням може вилікувати
хвороби. Але така терапія повинна проводитися в контексті з тілом хворого, без застосовування завчених шаблонів впливу і маніпуляцій.
Вилікувати хвороби це не зовсім
точний вислів.  Важливо виявити першопричину захворювання і простежити як вона впливає на організм пацієнта і які утворює ппатологічні патерни.

Хвороби мають
різноманітні симптоми і причини.
Терапія роздратуванням активних
точок не в змозі вилікувати ці симптоми. Про це річ піде далі, а тут я хотів би торкнутися відмінності східної медицини від сучасної (європейської).
Останнім часом сучасна медицина визнає наявність загадкових точок
впливу. Але чим пояснюється лікувальна дія при роздратуванні точок,
що вони являють собою в організмі людини, це не цілком ясно представляється. Без ознайомлення з філософією східної медицини і остеопатія Харків при погляді на природу, механізм дії "активної точки" не піддається розумінню. Але як і при ортодоксальній медицині, будь-яке лікування захворювання має починатися з діагностики по виявленню домінанти, яка дає ресурси болючим симптомам і патологічним паттернам.