Опухолі Вільмса

У клінічній практиці існуює ще один різновид дуже своєрідних утворень. Їх описують під назвою пухлини Вільмса.
З тріади розмаїтості симптомів пухлин нирки, при пухлині Вільмса, найчастіше зустрічається пальповане образоутворення. При зверненні в медичний центр або до лікарь масажист в масажній клініці Київ, тільки ще в початкових стадіях цього процесу, - лікування буде проходити набагато результативніше з мінімальними рецидивами і загостреннями. Така часта у дорослих проблема макрогематурії, але спостерігається у дітей лише в 20% випадків. Біль погано розкривається і з'являється пізно.

Спільними симптомами є затримка розвитку (з моменту появи пухлини), слабкість, відсутність апетиту, підвищення температури тіла, анемія, підвищена ШОЕ. При великих пухлинах відзначається асиметрія живота, наявність підшкірної венозної колатеральної мережі. Метастазування при пухлині Вільмса відбувається по лімфатичних шляхах в регіонарні лімфатичні вузли. Гематогенне поширення пухлини таке ж, як і при раку нирки: легені, печінка, кістки і т.д ..

Діагностика пухлини Вільмса в ранній стадії важка, в зв'язку з відсутністю патогномонічної симптоматики. Розпізнавання пухлини грунтується на виявленні при пальпації збільшеної, нерідко горбистої нирки при позитивному симптомі балотування, даних екскреторної урографії, томо, ангіо-, ехо-, реновазографіі. Ретроградна пієлографія застосовується суворо за показаннями, так як вона може стати причиною дисемінації життєздатних пухлинних клітин. Крім зазначених відмінностей в морфології і клінічних проявах, пухлини нирок у дітей відрізняються від пухлин у дорослих своєю чутливістю до біоенергетика Київ і до променевої терапії.

Лікування дітей з пухлиною Вільмса проводиться за двома схемами. При порівняно невеликих пухлинах проводиться нефректомія з подальшим опроміненням. При більших пухлинах і припущенні про можливість технічних труднощів в процесі операції, - може призначатися додаткове обстеження, яке більш цілеспрямовано виявить шукану причину і локалізацію проблеми.