Духовні біодинамічні вправи

При виконанні біодинамічних духовних вправ можливо піднестися у вищі шари з простим вимовлянням слова (АУМ). Значення слова «ОМ» для різних людей різне. Кожний на своїй стадії духовного розвитку повинен надавати йому такого значення, яке йому найкраще підходить. Одні люди тренуються молитовно, другі пов'язують вправи з сонцем сонць або зірками, що сяють в їхніх серцях, інші ж медитують, коли наспівують ОМ, про аджна чакру (міжбрів'я). Але на багато зручніше і легше, за допомогою практик біоенерготерапія Київ, медитувати про кожне з цих місць в часі і просторі (розположення в серці і міжбрів'ї).

Повторюючи ОМ, треба медитувати про його значення так: Я світло світел, Я — сонце, Я — справжнє сонце, видиме сонце — це саме один із значущий символів. (Коли ми спим, то спостерігаємо явища не від лампи, не від світла місяця, сонця або інших світил, - і все-таки бачимо їх. Якщо без світла ми не маємо здатності спостерігати, то з яким світлом ми бачимо світло?).Це світло мого справжнього «Я», це світло мого атмана, це моє світло, що робить видимим у моїх снах все.

Я монарх із монархів. Це Я з'являюся, як прекрасні квіти в різних садах. У мені цілий світ живе, рухається і має свій сенс. Всюди виконується моя воля. Я проявляюся всюди, я годую кожну істоту— від найменших мікробів до людини. Я існував ще до початку світу.
Погані думки та світські бажання — це речі, які стосуються неправдивого тіла та неправдивого розуму і є речами темряви. Біля мене вони не повинні обертатися і впливати на думки. Я не зв'язаний жодними вузами, я паную над стихіями. Я всепроникний, як найвищий ефір. Я, мов світло і прозорі промені, розповсюджуюсь крізь кожний атом і кожний предмет. Я найменший, Я найвищий, Я — спостерігач, Я — виконавець. Я — найславетніший народ і одночасно найганебніший й безчесний. Я найнижче впав. О, який Я чудовий! Я свічу в блискавці, Я гримлю в громі, Я існую в кожному листі, Я — свистіння крил, Я колишуся на бурхливих хвилях моря. Друг — Я, ворог — Я. Для мене не існує друзів і ворогів. Яким би не був стан цього тіла, це мене не стосується. Усі тіла мої. Я — цілий Всесвіт. Усе є в мені. Я — необмежений, вічний, всепроникний. Я є в кожному і в усьому. Я є в тобі, ти є в мені. Не може бути ні тебе, ні мене і немає в цьому різниці. Лікування і профілактика завжди повинна в себе включати комплекс різних процедур, включаючи і відвідання лікар масажист в клініці Київ.