Діагностування суглобових захворювань і запалень

За статистичними даними у 20 відсотків хворих діагностованих в країнах Західної Європи виявляються артрити, артрози, поліеміліту.
Ця група захворювань тягне за собою явно виражені симптоми лихоманки. При цьому в периферичній крові виявляють - помірний лейкоцитоз, незначну частину гіпергаммаглобуліна, ШОЕ нерідко збільшене до 50 ... 60 мм / год.
При рентгенологічному дослідженні визначають двосторонній сакроілеіт (на пізній стадії - анкілоз), звапніння передньої і бічних поздовжніх зв'язок хребта, аж до формування «бамбукової палиці».
Артропатії - це важлива частина прояви колагенозів; вони обумовлені в переважній більшості випадків первинним васкулітом синовіальної області; при діагностичному дослідженні кінезіологія Одеса виявляється моноартрит,  поліомієліт та інші схожі захворювання.
При ревматичній поліміалгії (різомелічний псевдополіартріт) спостерігаються сильні постійні болі в м'язах плечового і тазового пояса, шиї, які іноді помилково розцінюються як артралгії; нерідко виражені ранкова скутість, лихоманка, збільшена ШОЕ (понад 50 мм / год), виявляється анемія. Ревматична поліміалгія - хвороба літніх людей (старше 55 років), характерні симетричність і фіксованість поразки, часте поєднання з темпоральним артеріїтом і чіткий терапевтичний ефект середніх доз стероїдів.
Болі посилюються при струсах (їзда в транспорті). Може спостерігатися «гострий парадоксальний ішіас» - болі в попереку посилюються після відпочинку і зменшуються при русі. Уже в ранній стадії об'єктивно виявляються згладжування поперекового лордозу і обмеження амплітуди рухів у хребті.

Відзначаються позитивні симптоми Кушелевського і Макарона, що вказує на сакроілеіт, який є найчастішим і найбільш раннім проявом цього захворювання. Також визначається хворобливість грудино-ключичного зчленування.

Спостерігається деяка схожість і аналогія протікання захворювань і у наших домашніх вихованців, а також сбособах проведення діагностики, профілактики та лікування тварин Київ.