Перкусія та лабораторна діагностика

Перкусія. Важливість цього методу при діагностиці захворювань нирок невелика. Використовують його головним чином для диференціальної діагностики внутрішньочеревної пухлини і пухлини зачеревного простору.

Для пухлини, розташованої в зачеревному просторі, характерна наявність над нею тимпаніта, а для пухлини (або органа), що знаходиться в чревній порожнині - зменшення перкуторного звуку. Для уточнення локалізації і характеру пухлини виробляють роздування товстої кишки повітрям через пряму кишку і діагностика остеопат в Одесі. Процедура проводиться ніжно і акуратно, щоб не пошкодити орган і прилеглі структури, що знаходяться в цій зоні.

Така процедура робиться в двох проекціях (в положенні на спині і на боці), і дозволяє уточнити локалізацію проблеми: в черевній порожнині або в зачеревному просторі. В останньому випадку перкуторний звук при повороті пацієнта на бік не змінюється. Перкуторно можна виявити межі повного сечового міхура, і простежити наявність в сечовому міхурі залишкової сечі. При цьому над лобком відзначається тупий перкуторний звук.

Аускультація застосовується лише в діагностиці реноваскулярних поразок. У дітей з вадами розвитку і захворюваннями органів сечостатевої системи вона допомагає виявити патологічні зміни органів дихання і кровообігу.
Слід зазначити, що в урологічних хворих може спостерігатися відставання у фізичному розвитку, порушення слуху і зору.

Лабораторні системи діагностики. Лабораторні методики сіквенсінгу (виявлення найбільш значущих порушень і проблем), крім загального клінічного аналізу крові і сечі, функціональних ниркових проб (залишковий азот, сечовина і креатініп сироватки крові, клубочкова фільтрація, канальцева реабсорбція), включає також бактеріологічне дослідження визначення виду бактерій, їх атопічних форм, мікробне число і чутливість до антибактеріальних препаратів, - при відсутності чіткого анамнезу.

Також при пальпаторній діагностиці можна виявити початкові і патологічні зміни форми рухів мотильності і мобільності структур не тільки у людей, а й у тварин, і успішно лікувати остеопатія для тварин Київ.