Вправи і духовний розвиток

Кожен на своїй стадії духовного розвитку повинен надавати собі такі вправи, а також тайський масаж вома Київ, які йому краще підходять. Одні люди тренуються з образом сонця, яке сяє в їхніх серцях, інші ж тренуються, коли наспівують молитви. Можна тренуватися поставив свою думку на кожному з цих місць (серце і під серцем).
Повторюючи вправу, треба мислити і про її значення.
Погані думки і світські бажання - це речі, які стосуються помилкового тіла і помилкового розуму і є речами темряви. У мене вони не мають права з'являтися. Я не пов'язаний жодними діями, я повинен вгамовувати розумові стихії. Я повинен контролювати свої думки, так як вони виходять від моїх пристрастей. Я, як світло і невидимі промені, повинен намагатися бути смиренним і нікому не заважати своїми обридлими всім проблемами.
Для усвідомлення свого «Я» початківець отримує велику допомогу від повторення цих вправ, коли думає про їх значеннях. Цей вид вправ звільняє людину з пазурів пристратей, і вона досягає безсмертя. Ніяка дія не зв'яже людину, якщо в його діях немає посередництва або задоволення. Людина повинна завжди ототожнювати себе зі смиренням та любов'ю, відхиляючи все, що «його» і «моє».
Перед початком вправ учням рекомендують, якщо вони бажають досягти швидких результатів, усунути три забруднення розуму: малу, абоегоізм, метання розуму, зухвалість. Ці забруднення розуму можна описати так.
Мала, або егоїзм, це найбільше забруднення. Вона у всіх людей. Його кількість залежить від ступеня духовного розвитку Душі. Усунути його можна тільки безкорисливим служінням, а також роблячи масаж спини в Києві. Тому кожен учень, слабкий або добре підготовлений, перед тим, як приступити до упраненіям, повинен провести якийсь час у служінні іншим, не думаючи про винагороду.