Лікувальні процедури при остеохондрозі

В період одужання з метою стимуляції репаративних (відбудовних) процесів в пошкоджених тканинах, відновлення рухових і трофічних функцій доцільно застосовувати помірні навантаження, тобто розумно поєднувати спокій і фізичні навантаження. В цей період рекомендуються послуги костоправа на будинок Київ, а також вправи на зміцнення м'язового корсету.

Для витягнення рекомендуються вправи типу вису з гойдаючими рухами, але з обов'язковим упором ногами об підлогу.
Я хочу звернути увагу читачів лише на максимально часто вживані і в той же час досить результативні методи виконання процедури.

Одними з таких лікувальних впливів є саме термопроцедури. Тепло, викликаючи розширення судин, збільшує приплив поживних речовин до тканин, сприяє прискоренню всмоктування продуктів обміну речовин, знижує збудливість м'язів, розслаблює спазм мускулатури і судин, зменшує біль і т. д. Теплові процедури в сукупності з такою процедурою, спортивний масаж Київ, сприяють посиленню обмінних процесів в різних тканинах, у тому числі і в хрящової, затримуючи розвиток остеохондрозу.

Дуже важливо знати розташування біологічно активних точок, на які рекомендується впливати при лікуванні всіх цих захворювань, а також остеохондрозу хребта.

З теплових процедур при такому захворюванні, як остеохондроз, найбільш часто застосовують компреси, аплікації парафіну, озокериту, грязей, ванни, лазні і т. д.

  При цьому необхідно пам'ятати, що таку процедуру, як дитячий масаж в домашніх умовах, потрібно призначати з великою
обережністю, а у хворих з випинанням або випаданням диска, остеофітом (кістковим наростом), звуженням хребетного каналу через посиленого притоку артеріальної крові і утрудненого відтоку венозної вследствии термопроцедури може розвинутися набряк. Здавлення нервів і кровоносних судин призведе до різкого посилення болю і порушення функцій хребетного стовпа і кінцівок. Тому з профілактичною метою можна і потрібно рекомендувати теплові процедури, але при загостренні остеохондрозу слід враховувати ступінь ураження - чим сильніше біль або порушення функцій хребетного стовпа і кінцівок, тим менш інтенсивною повинна бути теплова процедура.