Деформуючий артроз

Від деформуючого остеоартрозу слід відрізняти поразку кінцевих фаланг пальців і міжфалангових суглобів при гіпертрофічною остеоартропатіі, яка іноді задовго передує клінічній маніфестації раку легкого а також легеневого туберкульозу. При псоріатичний артропатії більш характерне ураження декількох суглобів одного пальця (майже обов'язково втягуються дистальні міжфалангові суглоби кистей і проксимальний міжфаланговий суглоб V пальця) дистрофія нігтів, ураження сухожиль. Рентгенологічно і завдяки діагностичним маніпуляціям мануальний масаж Київ спостерігається дистальний міжфаланговий артрит з наявністю ерозії (іноді множинних), втягнення міжхребцевих суглобів.

Деформуючий артроз з явними вузликами Гебердена. Для ревматоїдного артриту характерно поступове, хвилеподібно наростаюче, залучення до процесу суглобів, - частіше кістів (типово поразка II і III метакарпофаланговий зчленувань); спочатку артрит носить досить симетричний характер, але без проведення масаж на дому Київ можливий і ревматоїдний моно (оліго) артрит.

Однак в невисоких титрах (до 1:64) він може виявлятися в крові практично здорових літніх осіб, а також при гострому та хронічному гепатиті, системний червоний вовчак, інфекційному мононуклеозі, підгострому септичному ендокардиті, туберкульозі, синдромі Вальденстрема, хронічному лімфолейкозі та ін. Рентгенологічні ознаки ревматоїдного артриту: остеопороз, зменшення суглобових щілин і утворення ерозій, в латеральної частини п'ясткових кісток і основних фаланг пальців в області пястно1 фалангових і проксимальних межфалаігових суглобів. Нерідко утворюються анкілози, особливо між кістками зап'ястя.

В амбулаторних умовах діагноз ставлять з урахуванням характерних симптомів, в необхідних випадках використовують  діагностуючу методику загальний масаж Київ і біопсію синовіальної оболонки (може бути виконана лікарем амбулаторно).