Якість пульсової хвилі.

За характеристикою пульсу можна чітко визначити органи з підвищеною або зниженою функцією, приховану емоційну неврівноваженість, напруженість та проконтролювати якість лікування акупунктурою, акупресурный масаж Київ та медикаментами, попередити появу тяжких ускладнень.

Необхідно досліджувати пульс у різний час дня та ночі, у певні періоди перебігу хвороби та на мінливих сегментах тіла, також навчитися порівнювати його. Він дає вичерпний анамнез як про підвищену чи знижену активність сегмента або судини, та й про функціональні стани всього тіла. Нехтувати цією інформацією не варто навіть у тому випадку, якщо за поставленими симптомами ясно встановлено порушення та розроблено подальше лікування або профілактика.

Мало що може розкрити динаміку захворювання так, як пульсова діагностика та візуальна перцепція. В даний час метод пульсової діагностики вивчається в Японії, у Франції та в багатьох країнах, медицина яких ставить основні орієнтири на визначення ключової причини захворювання. Японський лікар Рокуро Фюїта зумів анатомічно та електрофізіологічно довести наявність трьох точок у галузі радіальної артерії, які відповідають трьом позиціям радіального пульсу. Та беручи до уваги таку діагностику, вивести поетапне лікування.

Цей метод дуже складний і громіздкий, вимагає великого професіоналізму лікаря, навичок перцепції та послуги сугестолога Київ. Діагностика багато в чому індивідуальна, при нечітких та громіздких параметрах вимагає подальшого дослідження та розробки більш простих способів об'єктивізації пульсу та перцепції. Також не варто забувати і те, щоб оцінити пульс пацієнта, завжди важливими з параметрів є число коливань на одне дихання і момент пульсової хвилі.

Для визначення цих параметрів достатньо трьох або чотирьох днів постійних тренувань під наглядом досвідченого спеціаліста та подальшого проведення діагностики щодо визначення ключової ланки у загальному анамнезі захворювання.