Підготовка до операціїї

Різні назви і позначення по даній темі викликають значні труднощі при вивченні необхідної літератури, обміні досвідом лікування, збереження і підтримання необхідних параметрів і станів пацієнта. У зв'язку з цим запропонована міжнародна класифікація позначення каналів і сегментів буквено-цифровим індексом французької мови. Беручи до уваги велику кількість літератури з акупунктури, в якій сегменти і канали описуються різними символами європейських країн, в нижній частині кожної методички є розшифровка і короткі примітки.
У зв'язку з цим особливо широко поширений пальцьовий точковий масаж Київ в країнах Сходу і країнах далекого зарубіжжя.
При певних випадках захворювання і особливостей проведення іглоанальгезії досвідчений реаніматолог готує всі необхідні заходи для надання термінової допомоги і виведення хворого з гострих станів.
За день до операції її учасники погоджують операційну схему. Тому постійно розробляються методи іглотерапії та періодично вдосконалюються параметри медичного обслуговування у
час проведення операції і в післяопераційний період.

Хворого поміщають в операційну, готують необхідний склад ізотонічного розчину хлориду .., визначають потрібні для цього параметри стану пацієнта.
При проведенні операції і в ніч перед можливим загостренням хворому дають прийняти снодійне або транквілізатор до прибуття призначеного фахівця. При цьому готують всю необхідну апаратуру і забезпечують відповідні умови до операції і проведення простукування енергетичних каналів в Києві.
При наявності яскраво вираженого негативного симптому після проведення операції і невпевненості,
що хворий легко перенесе розсічення шкіри, половину дози, що вводиться, збільшують порівну, і розподіляють її по сегментам для підтримки позитивного результату і стану пацієнта.
Як і при звичайних операціях, необхідно
стежити за всіма змінами, що відбуваються в стані пацієнта: пульсом, артеріальним тиском, температурою, адекватною реакцією нервової системи та іншими параметрами відповідними запитом і умовами.