М'язові болі та ущільнення
Хворобливе м'язове ущільнення - широко відоме явище. Представники багатьох медичних, і не тільки медичних, спеціальностей позначають це явище, як міозит, фіброзит, м'язове запалення, втомлюваність та інше. Вважається, що ці ущільнення є випадковими знахідками при проведенні мануальна терапія в Києві і пальпації.
В інших випадках їм приписується роль фактора, який пояснює побоювання хворого з приводу виявленого їм хворобливого «інфільтрату». Походження м'язової хворобливості ставиться в залежність як від способу життя і робочої пози пацієнта, так і від усіх можливих патологічних станів хворого. Термін «міозит» став надзвичайно популярним. По своїй популярності, мабуть, він розділяє призові місця, міцно утримувані остеохондрозом і неврозом. Пояснення походження м'язової хворобливості доступні будь-кому, хто здатний виявити її у себе або у близької йому людини.
При діагностиці лікар повинен перевірити стан мімічних м'язів у хворих з невритом лицьового нерва для адекватного проведення цілеспрямованої терапії з результатом повного відновлення всіх функцій. При кінестезичній пальпації в гострій стадії невриту виявляється гіпотонія м'язів, через 2-3 дня - гіпотрофія. Розтягнення м'язів відбувається без болю. Дуже важливо звертати увагу на будь-які подробиці і нічого не опускати зі свого поля діяльності.
У клінічній картині може домінувати симптоми рухових порушень. Тоді на 10-12 день захворювання в м'язах виявляються безболісні ущільнення. Поява слабкого болю відзначено при розтягуванні м'язів. Ущільнення в цей період нестійкі, зникають під час пальпації, знову виникаючи на цьому ж місці, або в сусідній ділянці. Підвищена механічна збудливість м'язів не виявляється при Шиацу вдома Київ. Через кілька днів (5 -7) з'являються мінімальні рухи в паралізованих м'язах. Важливо відзначити, що поява ущільнень у м'язі передує нормалізації функції, тобто гіпертонус.