Вимовляння медитативних звуків
Для усвідомлення свого «Я» початківець отримує велику допомогу від повторювання слова «ОМ», коли медитує про його значення. Цей вид медитації визволяє людину з кігтів смерті, і вона досягає безсмертя. Жодна дія не зв'яже людину, якщо в її діях немає посередництва чи втіхи.
Буквальне значення Веданти - це кінець знань, кінець мовлення. А вся Веданта представлена словом «ОМ». ОМ складається з літер А, У, М, а згідно з правилами санскритської граматики А і У, якщо стоять вони поруч, читаються як О, і таким чином, сполучення літер АУМ утворює звук ОМ. Звук ОМ — найприродніший для вимови.
Навіть німі можуть вимовляти його. А простежте за хлопчиками, що бавляться на спортивному майданчику, або лікуються в масажний кабінет Київ. Надмірну радість вони виражають довгим звуком О, що є просто скороченим ОМ. Та не тільки діти, а й усі люди вимовляють цей звук, коли їм дуже весело: чи під час гри в футбол, чи на кінських скачках, чи на вечірках. Переважна більшість людей відповідає: «О, так», або «О, мій Боже!». Коли хтось лежить в ліжку хворий або має якусь неприємність, коли когось мучить нестерпний біль, то з його вуст вихоплюється звук «Одо або «Ум», який є перекрученим висловом ОМ.
Молитви часто закінчуються словом «Амінь». Це звукосполучення нагадує АУМ. Чому цей звук такий важливий у житті кожної людини? Відповідь така: це природний звук. Він полегшує біль хворої людини, виражає ментальний настрій у формі звуків, які, в свою чергу, сприяють спокою та гармонії.
Якщо недуг вже проходить при некоректному озвучуванні данного звуку, то хіба не дасть він більше симетрії та гармонії, при його правильному вимовлянні, та при лікуванні у кінезітерапевт Ужгород? ОМ також відомий як пранава, або те, що пронизує життя чи проходить крізь прану, тобто дихання. Навіть звук дзвона, шум ріки, свист вітру нагадують звук ОМ.
Наші миттєві почуття залежать від мови, як протилежні кінці однієї палиці. І одне без одного не може існувати.