Важливість діагностики в процесі лікування пухлини

Для достовірного діагностування локалізації максимальної напруги, непроходження рідин, наявності застійних процесів або появи асиметричного новоутворення, - в клінічній практиці використовуються спеціальні для цього медичні пристосування і прилади. У ряді випадків певної симптоматики і діагностичних аспектів наявність катетера є необхідним для перевірки достовірності діагнозу, диференціації дисфункції і подальшого лікування. При явних важких клінічних випадках і гострих ситуацій, які нічим не придушуються, пацієнти можуть скористатися послугами нашого медичного центру або зробити виклик лікаря масажиста додому в Києві.

Катетер вводиться сегментарно, плавно і без ривкових рухів. Часто з'являється кровотечі, але це не є критично і є діагностичним етапом. Якщо при подальшому проведенні катетера вище пухлини, кровотеча припиняється - симптом Шевасю. У ряду хворих діагноз пухлини ниркової балії ставиться па підставі виявлення імплантованого метастазу, що виступає з сечового отвору.

Розташування папіломи сечового міхура в безпосередній близькості до сечового отвору зобов'язує досліджувати сечовід і ниркову миску.
Пухлину ниркової балії доводиться диференціювати з рентгено-негативним каменем ниркової балії або сечоводу. Поява симптому, який проявляється як характерне роздвоєння тіні сечоводу на уретрограммі, - обумовлює етапи подальшої побудови лікування.

Цей симптом також зустрічається як при каменях, так і при пухлинах сечоводу, в разі зміни і облітерації його просвіту. При камені у сечоводі відсутній симптом Шевасю. Лікування при пухлинах ниркової балії комплексне, відновне, включає операцію і спеціальні впливи краніосакральна терапія Київ. Оперативне лікування проводиться протягом певного періоду, декількома підходами і при достовірно обгрунтованому діагнозі.