Біодинамічна практика

Як від правильно і старанно виконаних вправ і дихальних практик людина за кілька хвилин охоплюється полум'ям, так і вимова священих молитов активізовує ті духовні якості, що досі дрімали в учневі або пацієнтові, і він за короткий час пройшовши попередні стадії такого лікування, зосередження та молитов, - переходить до стану надсвідомості.

Цей випадок пояснює той факт, що біодинаміст, або кінезіолог Полтава, терпляче чекає природного розкриття духовних нахилів пацієнта та очищення його природи через його ж близькість і оточення. Він вибрав належний час для посвячення після багатьох років, коли пацієнт очистився підготовчими вправами, пранаямою, молитвою та тривалим спілкуванням з мудрецем.

Що більше буде усвідомлена необхідність очищення розуму (це є важливою частиною вчення психо-кінезітерапії) і здійснене це очищення за допомогою відповідних методик, то менше буде зневіри і невдач.
Важливо при будь-якому лікуванні самовдосконалюватися і працювати над собою.
Біодинаміка — це один з найважливіших аспектів практики у всіх формах остеопатії. Через практикування психологічних аспектів лікар може контролювати діяльність нервової системи, внаслідок чого здійснює поступову дію на структуру, фізиологічну гармонїю, та духовну.
Дихати — значить існувати, а існувати — значить дихати. Кожна жива істота дихає, а порушення дихання — це порушення життєдіяльності. З перших днів немовляти і до останнього подиху людину супроводжують циклічні серії дихань.

Біодинаміка Київ визначає вік людини не за кількістю років, а за кількістю дихань. Ми постійно виснажуємо нашу життєву силу, або пранічну енергію, нашими думками, бажаннями, діяльністю тощо. Кожна думка, кожний акт волі, рух м'язів супроводжуються витратою цієї життєвої сили, а тому її необхідно постійно поновлювати. Це можна зробити головним чином за рахунок дихання.